کترینگ عروسی

    مراسم عروسی یکی از مهمترین مراسمهای زندگی هر فردی است که از اهمیت بسیاری برخوردار است . 
    پذیرایی و کترینگ عروسی معمولا کاری سخت است و نیاز به مهارت بالایی دارد . از این رو زوج های جوان برای برگزاری جشن خود به دنبال کترینگ عروسی با کیفیت بالا هستند .

کترینگ تهران

کترینگ علاوه بر مواردی که گفته شد برای خدمات مجالس تولد، برگزاری عروسی و… نیز بسیار مورد استفاده قرار میگیرد . کترینگ تشریفات مجالس عروسی صبور با در اختیار داشتن آشپزخانه مجهز صنعتی و طبخ انواع غذا توسط سرآشپز درجه یک بین المللی برای مراسم و جشن های شما بهترین را ارائه می نماید .

تشریفات عروسی ارزان

قیمت تشریفات عروسی با توجه به خدماتی که ارائه می شود متفاوت است . تشریفات عروسی صبور یکی از بهترین تشریفات عروسی مجوز دار در تهران است که در امر برگزاری مراسم عروسی و ارائه خدمات مجالس عروسی با کلیه غذاهای سنتی و ایرانی و دامنه ی کاملی از انواع غذاهای فرنگی ، اسنک ها و اردورهای مدیترانه ای توسط سرآشپز بین المللی و حرفه ای ایرانی متخصص می باشد .
سرو انواع پیش غذاها ( عصرانه ) ، فینگر فود های ایرانی ، مدیترانه ای ، آسیای شرقی ، چینی ، آمریکایی و… با مدیریت سرآشپز مجرب در طول مراسم امکان پذیر میباشد.


خدمات کترینگ عروسی بسیار گسترده است که در ادامه با آن آشنا می شویم .

تشریفات مجالس صبور دارای کترینگ عروسی اختصاصی میباشد که دارای گواهینامه بین المللی مدیریت کنترل کیفیت و سلامت غذایی ایزو 22000 و گواهینامه استاندارد 2005 میباشد.
ISO22000:2005 & HACCP

کترینگ عروسی


کترینگ عروسی چیست
واژه Cateringکترینگ عروسی به معنی تدارک و طبخ غذا و آماده سازی نوشیدنی برای مراسم مختلف است. طبخ غذا در کترینگ با توجه به نوع مهمانی و مکان مهمانی انجام می شود .

در کشور ما واژه کترینگ بیشتر برای عروسی استفاده می شود به عبارتی کترینگ عروسی شکل جامعتری به معنی خدمات عروسی گرفته است که شامل منو متنوع غذا، طراحی و دیزاین ، گل آرایی و شمع آرایی و مواردی از این دسته است . مراسم عروسی یکی از مهم ترین مراسمهای زندگی هر فردی است از این رو از اهمیت بسیاری برخوردار است . پذیرایی و کترینگ عروسی معمولا کاری سخت است و نیاز به مهارت بالایی دارد . از این رو زوج های جوان برای برگزاری جشن خود به دنبال کترینگ عروسی با کیفیت بالا هستند .

کترینگ عروسی چیست

کترینگ عروسی تشریفات مجالس صبور  کلیه خدمات مراسم عروسی ، برگزاری مراسم جشن تولد ، مراسم عقد  و نامزدی و همچنین برگزارکننده سمینار و همایش های شما مطابق با جدیدترین متد روز دنیا و زیر نظر برترین کارشناسان طراحی و دیزاین خود، با کیفیت ترین مراسم را برای شما و مطابق با سلیقه و بودجه مورد نظرتان برنامه ریزی و اجرا می نماید .

خدمات مجالس صبور برای رضایتمندی هر چه بیشتر مشتریان عزیز خود و سرو غذاهای  گرم از گرمکن های مخصوص حمل غذا استفاده می نماید که باعث گرم ماندن غذا و همچنین مرتب ماندن تزئینات غذا میشود. کترینگ عروسی صبور  به راحتی قادر به پذیرایی بیش از 5000 نفر مهمان با پذیرایی عالی و منحصر به فرد و بی همتا را قادر میباشد .وظیفه کترینگ عروسی چیست؟
مهمترین وظیفه ما به عنوان کترینگ شامل موارد زیر میباشد :

ایمنی و سلامتی  غذاها
تامین غذای شرکتهاو ارگانها
کیفیت بالای غذاها
مناسب بودن  قیمت و اختلاف کیفیت با سایر خدمات تهیه غذا
طعم بی نظیر و درجه یک غذاها و دیگر خوراکیها
رعایت بهداشت بسیار بالا
رعایت استانداردهای تهیه غذا در تولید خوراکیها در کترینگ عروسی
مزایای کترینگ عروسی
برنامه ریزی درست
برنامه ریزی یکی از وظایف کترینگ عروسی است. زمان مناسب برای سرو نوشیدنی و نحوه پذیرایی از مهمان ها، سرو غذا در زمان مناسب، داغ بودن غذا همه از اصول کترینگ عروسی صبور است .

نحوه طبخ غذا
نحوه طبخ غذا از اهمیت ویژه ای در مجالس عروسی برخوردار است. تشریفات مجالس عروسی صبور دارای  تیم حرفه ای برای طبخ غذا می باشد  و از سرآشپز بین المللی و آشپز های ماهر و توانایی استفاده می کند .

برگزاری مراسم با توجه به بودجه شما
کترینگ عروسی  صبور  منوهای  متنوعی برای پخت غذا دارد  ، از این رو با توجه به بودجه مدنظر و سلیقه  شما منوی غذایی مناسب را پیشنهاد می دهد .

همچنین شما می توانید با توجه به بودجه خود از سایر خدمات از جمله گل آرائی، شمع آرائی و دیزاین مجالس تشریفات صبور استفاده کنید .


برنامه ریزی عروسی
اگر چه برنامه ریزی عروسی کاری به ظاهر رضایت بخش است ولی برای زوج های جوان و خانواده های آنها معمولا کاری پرفشار  و استرس زا است . کترینگ عروسی صبور  می تواند با برنامه ریزی عروسی شما خاطره ای خوب و تجربه هیجان انگیر و رضایت بخشی را برای شما فراهم کند .

انتخاب مکان عروسی
کترینگ عروسی صبور با ارائه مشاوره صحیح بهترین مکان های برگزاری مراسم عروسی را پیشنهاد می دهد.  شما می توانید مکان برگزاری عروسی را قبل از مراسم خود مشاهده کنید تا نگرانی از برگزاری مراسم خود نداشته باشید .

ارائه سایر خدمات مجالس
کترینگ عروسی صبور اطلاعات کاملی از سایر خدمات عروسی دارد. واز آنجایی که خدمات کترینگ و پذیرایی شما را به عهده دارد هزینه های پایین تری برای خدماتی از جمله  گل آرائی، دیزاین و شمع آرایی ارائه می نماید .

ارائه منو سفارشی
کترینگ عروسی  صبور ، دارای منو های متنوع و استاندارد با توجه به سلیقه و بودجه مورد نظر  شما میباشد  و در تلاش است  بهترین منو غذایی را با توجه به بودجه شما نماید .

نگران نباشید اگر برای منو چیز دیگری را در ذهن خود دارید به راحتی می توانید آن  را با کارشناسان کترینگ عروسی صبور درمیان بگذارید .

خدمات ارائه شده  در کترینگ عروسی صبور

تهیه ظروف زیبا و لاکچری برای پذیرایی
تهیه و چیدمان میزها با اندازه متفاوت
تهیه و چیدمان صندلی ها با روکش های متنوع بسته به دیزاین محیط و تهیه تمامی امکانات مورد نیاز مراسم 
 دارا بودن مهمانداران مجرب و تحصیلکرده خانم و آقا به همراه سر مهماندار متخصص تشریفات دارای گواهینامه بین المللی
 تهیه میوه های مرغوب و متنوع فصل به درخواست مشتری به همراه دیزاین بار میوه 
 تهیه شیرینی و کیک مراسم از بهترین قنادی ها
تشریفات مجالس صبور با افتخار اعلام می نماید برای تمامی مراسم ها با بهترین و با کیفیت ترین تجهیزات لازم را به کار برده و یک کترینگ عروسی فوق العاده ویژه برای شما به ارمغان می اورد

خدمات قابل ارائه در کترینگ عروسی

انتخاب کترینگ عروسی

قبل از انتخاب کترینگ عروسی اطلاعات لازم را در خصوص منو غذایی ( غذا و نوشیدنی و کیک و دسر و غیره) بدست آورید . شما می توانید برای انتخاب دقیق تر کترینگ عروسی از شرکت خدمات مجالس خود بخواهید تا به مراسم های برگزار شده بروید و از نحوه طبخ و سرو غذا و پذیرایی اطلاعات کامل را بدست آورید .

قیمت کترینگ عروسی

قیمت کترینگ عروسی با توجه به نوع منوی انتخابی و خدمات جانبی متفاوت است . تشریفات عروسی صبور با گردآوری منو های غذایی مختلف این امکان را فراهم کرده  تا با توجه به بودجه خود کترینگ عروسی مناسب خود  را انتخاب کنید

سوالات متداول کترینگ عروسی

چگونه بهترین کترینگ عروسی را انتخاب کنم؟
شما می توانید با دریافت مشاوره از کترینگ های عروسی ، مشاهده نمونه کار ها ، مشاهده تصاویر و مراجعه حضوری برای تست غذا بهترین کترینگ عروسی را انتخاب کنیم ( کترینگ عروسی صبور بعترین انتخاب برای خوش سلیقه ها )

قیمت کترینگ عروسی بر چه اساسی مشخص می شود؟
قیمت کترینگ عروسی ارتباط مستقیمی با منوی انتخابی و تعداد مهمان ها و خدمات جانبی دیگر دارد . برای اطلاع از قیمت کترینگ تشریفات صبور  می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید ( تلفن دفتر : 02188563364 ، واتس آپ همراه مدیریت : 09121005600 )

آیا می توانم یک یا چند آیتم کترینگ غذا عروسی تغییر دهم؟
بله منوهای ارائه شده با توجه به تجربیات ما در برگزاری بیش از 1000 مراسم موفق میباشد ولی شما می توانید با توجه به سلیقه خود تغییراتی در آیتم های منو غذا ایجاد کنید .