ویژگی های میز شام عروسی ایده آل

1397/12/25 | تعداد نظرات :0 |
تیم صبور
|
برگزاری مراسم

با بالا رفتن سطح مد و دید افراد نسبت به زندگی بسیاری از چیزها و کارها تغییر کرده است. لذا یکی مراسماتی که از گذشته تا به الان دستخوش تغییرات شده است، مراسمات عروسی می باشد. ویژگی های میز شام عروسی یکی از مهمترین موضوعاتی می باشد که افراد باید در مراسمات عروسی خود با توجه به نوع و چگونگی چیدمان آن بهترین نما را به آن دهند تا در عکس هایی که از لحظه سرو شام انداخته می شود بهترین عکس ها ثبت شده و خاطرات خوبی را بر جای بگذارد. لذا ویژگی های میز شام عروسی در بخش های مختلفی دسته بندی می شود. اولین بخش آن ویژگی های میز میهمانان می باشد که افراد باید به آن توجه کاملی داشته باشند. اما دومین ویژگی که باید به آن توجه شود، میز شام عروس و داماد است. در هر کدام از این بخش ها موضوعات مختلفی موجود می باشد که افراد باید با توجه به آن ها بهترین شب را برای خود رقم بزنند.  

ویژگی های میز شام عروسی مهمانان

همانطور که در مقدمه به آن اشاره شد، یکی از مهمترین ویژگی های میز شام عروسی، میز شام مهمانان می باشد. لذا افراد باید در زمان سفارش و چگونگی میز شام عروسی مهمانان تمامی جوانب را در نظر بگیرند و سعی نمایند با توجه به بودجه ای که دارند بهترین آنها را انتخاب نمایند. لذا افراد در طراحی میز شام عروسی برای مهمانان، می توانند از چیدمان های سراسری، میز به میز و سلف سرویس استفاده نمایند. در صورت چیدمان سراسری و سلف سرویس می توان طرح های بهتری را نسبت به چیدمان میز به میز در زمان پخش شام استفاده نمود. لذا نوعی چیدمان میز شام را می توان با استفاده از ظروف زیبا و مختلف به همراه استفاده از دسرها مختلف زیبا نمود. دسرها در چیدمان و زیبایی میز شام کاربرد فراوانی دارد. سعی نمایید با توجه طرح های مختلف ویژگی های میز شام عروسی خود را متمایز از سایرین نمایید.

میز شام عروسی

چگونگی طراحی میز شام عروس و داماد

از دیگر ویژگی های میز شام عروسی، میز شام عروس و داماد می باشد، که به صورت جداگانه چیده می شود و فقط مخصوص عروس و داماد می باشد. لذا این میز باید با میز شام مهمانان یک تفاوت عمده داشته باشد و در طراحی آن توجه بیشتری صورت گیرد. این طراحی از آن جهت باید متفاوت تر باشد که با توجه به فیلم برداری ها و عکس هایی که در زمان خوردن شام گرفته می شود، خاطره برانگیز تر شود. لذا باید در این طراحی سعی شود، دسرها و میز آرایی به بهترین نحو ممکن باشند. گفتنی است متمایز بودن این میز را می توان با استفاده از طراحان خبره و افرادی که در این زمینه سررشته دارند، استفاده کرد. گفتنی است می توان غذای عروس و داماد با غذای سایر میهمانان تفاوت اساسی داشته باشد. این تفاوت می تواند در دسرها نیز مورد توجه قرار گیرد و دسرهای متفاوتی را برای آنها صورت داد. از دیگر ویژگی های میز شام عروسی که برای عروس و داماد چیده می شود، می توان به شیک بودن و طرح میز مورد استفاده اشاره کرد.

شام عروسی

نکات مهم در مورد میز شام عروسی

در پایان یک سری از نکات در مورد ویژگی های میز شام عروسی موجود می باشد، که به آنها اشاره خواهیم کرد. اولین نکته در مورد میز شام عروسی بودجه ای است که برای آن در نظر گرفته اید. لذا اگر بودجه کمی را برای میز شام در نظر دارید، انتظار زیادی نداشته باشید.

دومین نکته تالاری می باشد که افراد آن را برای عروسی در نظر گرفته اند. لذا کارکنان این تالار در چگونگی طرح و شکل دادن به میز شام عروسی می توانند، موثر باشد. توصیه ما این است که اگر بودجه ای مناسب را برای شام عروسی و کل مراسم در نظر گرفته اید، سعی نمایید با استفاده از طراحان چیره دست در این امر بهترین طراحی را برای میز شام عروسی خود صورت دهید. 

ویژگی های میز شام عروسی

امتیاز کاربران به این پست

به این پست امتیاز دهید
با تشکر امتیاز شما می باشد
ثبت دیدگاه
دسته بندی ها
آخرین پست ها
تگ ها