با انواع خدمات مجالس آشنا شوید

برای اینکه بتوانید مراسم خودتان را بهتر و راحت تر انجام دهید می توانید با کمک گرفتن از تیم تشریفات مجالس خاطره ای فراموش نشدنی را برای خود وهمراهانتان به ارمغان آورید. جشن عروسی از جمله مراسم هایی است که رضایت مهمان ها در آن برای میزبان فوق العاده اهمیت دارد و باید کیفیت را در تمام مراحل آن در نظر گرفت. خدمات مجالس عروسی که به شما ارائه می دهیم از کیفیت بالایی برخوردار هستند و از این بابت خیالتان راحت خواهد بود.

خدمات مجالس

برای اینکه بتوانیم خدمات مجالس را به صورت ایده آلی ارائه دهیم  نیروهایی که در این زمینه تخصص و تجربه دارند به کار گرفته ایم. برای هر یک از خدمات مجالس طیفی از انتخابات متنوع پیش روی شما خواهیم گذاشت تا بتوانید انتخاب مناسبی داشته باشید. پرسنل ما همگی در این زمینه مهارت دارند و توانسته اند رضایت خانواده ها را جلب کنند. کترینگ و تجهیزات لازم در ارائه خدمات مجالس را در اختیار داریم تا مراسم عروسی را هر چه باشکوه تر برگزار کنیم. همه تلاش خود را خواهیم کرد که این روز برای عروس و داماد بسیار به یادماندنی باشد.

میز غذا-تشریفات عروسی صبور

انواع خدمات مجالس

برای دریافت انواع خدمات مجالس یک جشن عروسی باشکوه باید انتخاب های درستی داشته باشید. برای اینکه بتوانید بر اساس بودجه و تعداد مهمان ها خروجی خوبی داشته باشید ما لیستی از خدمات مجالس را به شما نشان خواهیم داد. در هر بخش از تشریفات مجالس مثلا پذیرایی، فیلمبرداری، دسر، آتش بازی، دکوراسیون، میز شام و ... طیفی از انتخابات پیش روی شما خواهد بود تا مورد مناسب جشن خود را پیدا کنید.

برگزاری جشن ها و مهمانی های مربوط به عروسی

به غیر از خود جشن عروسی برخی از مردم مراسم دیگری دارند که برای آن جشن نیز برپا می کنند. با توجه به بزرگی و کوچکی این جشن خدمات مجالس متنوعی ارائه خواهد شد. تعداد مهمان ها در این جشن ها فرق خواهند کرد و معمولا خودمانی تر برگزار می شوند. می توانید گوشه ای از خدمات مجالس این جشن ها را به ما بسپارید تا آن ها را نیز برایتان به یاد ماندنی کنیم. در این میان برخی از افراد هم هستند که همانند جشن عروسی برای این مجالس هزینه می کنند.

طراحی دکور مراسم-تشریفات عروسی صبور

خدمات عکاسی و فیلمبرداری

وقتی جشن عروسی برپا می شود ثبت لحظه های آن از اهمیت ویژه ای برخوردار است. کیفیت عکس ها و فیلم هایی که قرار است تا آخر عمر همراه شما باشند برای هر زوجی مهم است و برای آن حساسیت زیادی به خرج می دهند.با سپردن این بخش از خدمات مجلس خود به ما می توانید اطمینان داشته باشید که بهترین کارها تقدیم شما خواهد شد. دوربین هایی که برای این منظور استفاده می کنیم پروجیپ، اسلایدر، هلی کم، HD و Full HD خواهد بود تا بتوانیم عکاسی و فیلمبرداری حرفه ای را انجام دهیم. می توان عکس های عروسی را به صورت آلبوم دیجیتال در آورد که بسیار در بین زوج ها رواج پیدا کرده است. این آلبوم از کیفیت بالایی برخوردار است.برخی زوج ها نیز مایل به تهیه کلیپ از خودشان هستند، در این زمینه نیز می توانیم بهترین کلیپ ها را برایتان کارگردانی کنیم تا بتوانید آن را در شب عروسی به نمایش بگذارید و مهمان هایتان را سورپرایز کنید. پرسنلی که عکاسی و فیلمبرداری از مجالس را انجام می دهند همگی آموزش دیده و ماهر هستند.

خدمات جشن عروسی

در جشن عروسی هم زوجین و هم مهمان ها مورد توجه قرار می گیرند و باید تمام نیازهای آن ها در این شب به یادماندنی برطرف شود. بر اساس سلیقه و هزینه ای که برای جشن خود در نظر گرفته اید خدمات مجالس متفاوت خواهد بود. زمان جشن عروسی و تعداد مهمان هایی که دعوت کرده اید بر هزینه خدمات این جشن تاثیر گذار هستند. خدمات مورد نیاز عروس و داماد مثل مزون لباس عروس، آرایشگاه عروس و داماد، دسته گل عروس، ماشین عروس، کارت عروسی، فیلمبرداری، موزیک و دکوراسیون از جمله خدمات مجالس جشن عروسی هستند. در جشن مورد نظر انواع متنوعی دسر و فینگرفود به مهمان ها داده خواهد شد. طراحی میز شام نیز مورد توجه مهمان ها قرار می گیرد. از سوی دیگر محل نشستن عروس و داماد و دکوراسیون مکان عروسی را برای شما انجام خواهیم داد.

خدمات مجالس و تشریفات عروسی صبور

باغ عروسی

برگزاری جشن عروسی در باغ می تواند بسیار خاطره انگیز باشد. درباغ عروسی می توان عکس ها و فیلم های خاصی تهیه کرد که در مکان های دیگر امکان پذیر نیست. بسیاری از زوج ها باغ را برای محل برگزاری جشن عروسی ترجیح می دهند. هزینه اجاره باغ عروسی به عوامل مختلفی مثل تعداد مهمان ها، خدمات ارائه شده، دسترسی راحت به باغ و زمان عروسی بستگی دارد. خدمات مجالس ما در ایجاد لحظات شادتر جشن به شما کمک خواهد کرد.

دکوراسیون مجلس عروسی

از جمله مواردی که مهمان ها در جشن عروسی به آن توجه می کنند دکوراسیون مجلس عروسی و دیزاین میزها خواهد بود. یکی از خدمات مجالس ما طراحی حرفه ای و مدرن مکان های مختلف مکان عروسی است. گل آرایی، شمع آرایی و نورپردازی از جمله مواردی هستند که در دکوراسیون محل عروسی استفاده می کنیم.

محل ورود زوجین را با انواع تجهیزات زیباتر خواهیم کرد و روی میز شام شمع آرایی را انجام می دهیم. استفاده از این امکانات در جایگاه عروس و داماد نیز نمای خاصی خواهد داشت. استفاده از میز و صندلی شیک که متناسب با امکانات دیگر مکان عروسی باشد از دیگر خدمات مجالس خواهد بود. اگر دکوراسیون و دیزاین عروسی برایتان اهمیت دارد آن را به ما بسپارید تا با بهترین امکانات و پرسنلی که در اختیار داریم آن را به بهترین وجه انجام دهیم.

تشریفات صبور

قرار دادن سفره عقد در مراسم عروسی

قرار دادن سفره عقد در جشن عروسی از جمله مراسم برخی افراد است که آن را به بهترین شکل انجام خواهیم داد. از افراد با تجربه در زمینه گل آرایی و سفره آرایی برای این منظور کمک گرفته ایم تا سفره عقدی در شان عروس و داماد بچینند که به خوبی در جایگاه عروس و داماد قرار بگیرد. سفره عقد موقع فیلمبرداری از عروسی نیز جلوه خاصی خواهد داشت که می توانید در منوی خدمات مجالس آن مورد را نیز انتخاب کنید.

پذیرایی جشن عروسی

پدیرایی بخش جدا ناپذیر جشن عروسی است که می توان آن را به بهترین شکل انجام داد. پذیرایی از مهمان ها از جمله خدمات مجالس است که آن را به صورت کاملا حرفه ای در اختیارتان قرار خواهیم داد. علاوه بر شام، دسر، سالاد، میوه و شیرینی با تنوع بسیاری قابل ارائه خواهد بود که بستگی به انتخاب شما خواهد داشت. با ارائه با کیفیت تمام این بخش ها رضایت مهمان هایتان را جلب خواهیم کرد و شبی به یادماندنی و بدون دغدغه را برای عروس و داماد فراهم خواهیم کرد. اگر انتخاب های هوشمندانه داشته باشید می توانید با هزینه مناسب بهترین پذیرایی را از مهمان هایتان داشته باشید.


سایر مقالات
عکاسی و فیلمبرداری خاطره انگیزترین جشن زندگی
عکاسی و فیلمبرداری خاطره انگیزترین جشن زندگی
عکاسی و فیلمبرداری لازمه هر جشن است چرا که بعد از جشن تنها چیزی که برای ما باقی می ماند فیلم و عکس ها می باشد از این رو عکاسی و فیلمبرداری بسیار مهم است
ادامه مطلب
خواب عروسی و تعبیر انواع آن
خواب عروسی و تعبیر انواع آن
اخیرا خواب عروسی دیده اید؟ چه چیزی در خواب دیدید؟ کیک عروسی؟ حلقه عروسی؟ یا چیزهای دیگر؟ در این مطلب تعبیر خواب عروسی را بخوانید.
ادامه مطلب
برگزاری به یاد ماندنی مراسم سالگرد ازدواج
برگزاری به یاد ماندنی مراسم سالگرد ازدواج
 برگزاری به یاد ماندنی مراسم سالگرد ازدواج بسیار با اهمیت است، برای برگزاری به یاد ماندنی مراسم سالگرد ازدواج می توانید از راهکارهای بسیار ساده استفاده کنید 
ادامه مطلب
جشن عروسی خود را مجلل برگزار کنید
جشن عروسی خود را مجلل برگزار کنید
 روز عروسی روزیست فراموش نشدنی متعلق به شما، روزی که کنار هم عهد میبندید، روزی که همه افرادی را که دوستشان داریدکنار هم جمع میکنید. تشریفات مجالس عروسی صبور با سالها تجربه مجری و طراح افکار شما عزیزان متناسب با سلیقه و بودجه مورد نظرتان برای هر چه با شکوه تر و مجلل شدن این روز می کوشد تا آنچه در ذهنتان دارید محقق گردد
ادامه مطلب