تشریفات عروسی و قیمت اجاره باغ عروسی

عروسی هر فرد روز مهمی در زندگی اش می باشد. از این رو زوج های جوان تلاش می کنند تا عروسی خود را کاملاً خاطره انگیز برگزار کنند. برخی زوج ها برای روز عروسی خود، باغ عروس کرایه می کنند که قیمت اجاره باغ عروسی هم متفاوت است ولی در مجموع با کمی صرفه جویی می توانید مراسم خود را در یک باغ با قیمت اجاره باغ عروسی مناسب بگیرید.

انتخاب باغ عروسی مناسب

انتخاب یک باغ با ظاهر آراسته و برنامه منظم بسیار مهم است. همچنین باید در نظر بگیرید که قیمت اجاره باغ عروسی با مخارج شما همخوانی داشته باشد. برای این منظور می توانید از تشریفات عروسی صبور کمک بگیرید. انتخاب باغ عروسی بر اساس بودجه و سلیقه و تعداد مهمانان شما انجام می شود. می توانید با مراجعه به این مؤسسات تمام مراحل عروسی خود و خصوصاً تشریفات عروسی را به ما بسپارید. همچنین قیمت اجاره باغ عروسی با توجه به خدماتی که از ما دریافت میکنید مناسب خواهد بود. تشکیلات ما برای برگزاری مراسمات، علاوه بر اینکه یک باغ اختصاصی دارد؛ با دیگر باغ ها نیز در ارتباط بوده و می تواند از میان ده ها مورد برای شما یک باغ با شرایط مناسب پیدا کند.

انتخاب باغ عروسی مناسب

خدمات باغ عروسی

برگزاری جشن عروسی توسط ما انجام می گیرد و شما باید در تمامی مراحل بر طبق سلیقه و بودجه خودتان انتخاب کنید که می خواهید به چه شیوه مراسم انجام شود. بسته به اینکه مراسم شما در کدام فصل از سال است، ممکن است از باغ هایی با تالار سرپوشیده یا باغ در فضای آزاد برای برگزاری مراسم تان استفاده کنیم. شما با توجه به بودجه و سلیقه تان از غذاهای منوی باغ انتخاب می کنید که شامل شام یا میان وعده و پذیرایی می شود و این منوها تنوع بسیار بالایی دارند. همچنین انتخاب چیدمان باغ و نحوه سرو غذاها و پذیرایی، همگی با هماهنگی با صاحب مجلس صورت می گیرد. محیط باغ با گل آرایی و انواع دکوراسیون چون شمع تزئین می شود. این تزئینات در منوی باغ موجود می باشد و شما می توانید با سلیقه خودتان از میان انواع تزئینات یکی را انتخاب کنید.

قیمت اجاره باغ عروسی

قیمت اجاره باغ عروسی بسته به بودجه و سلیقه شما دارد. اگر می خواهید یک عروسی به یاد ماندنی بگیرید طبیعتاً قیمت اجاره باغ عروسی برایتان گران تر خواهد بود. البته برای هر سلیقه ای می توانید باغی پیدا کنید که قیمت اجاره باغ عروسی متناسب با بودجه تان تمام شود. قیمت اجاره باغ عروسی به بسیاری موارد از جمله مکان باغ و ظرفیت آن بستگی دارد. همچنین قیمت اجاره باغ عروسی در برخی فصول که برگزاری عروسی در آن ها کم تر است، پایین تر می باشد. البته اینکه قیمت اجاره باغ عروسی بالا باشد لزوماً به این معنی نیست که شما از امکانات بهتری برخوردار خواهید شد. بلکه ورودی هر باغ متفاوت است و ممکن است بتوانید قیمت اجاره باغ عروسی بسیار خوبی پیدا کنید که امکاناتی در سطح یک باغ لوکس در اختیار شما قرار دهد. به طور کلی نمی توان قیمت اجاره باغ عروسی را تعیین کرد زیرا به عوامل مختلفی بستگی دارد. موسسه تشریفات عروسی ما با داشتن ده ها باغ با ظرفیت های مختلف و در مکان های متفاوت، به شما امکان بیشتری برای انتخاب میدهد و می توانید از میان آن ها یک باغ با قیمت اجاره باغ عروسی مناسب جیبتان انتخاب کنید. 

ویژگی های یک باغ عروسی خوب

یک باغ عروسی خوب طبیعتاً باید ویژگی هایی داشته باشد که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم. علاوه بر اینکه قیمت اجاره باغ عروسی باید متناسب با مخارج شما باشد و همچنین با امکانات باغ هماهنگ باشد، یک باغ عروسی خوب باید امکانات و گزینه های زیادی در اختیار شما بگذارد. مثلاً منوی غذای باغ باید طوری باشد که هر نوع سلیقه ای را پوشش دهد و بتواند علاوه بر غذای اصلی، برای نوع پذیرایی و میان وعده و نوشیدنی هم منو در اختیار مهمانان قرار دهد. باغ هایی که ما با آنها کار می کنیم همگی منوی کامل غذایی دارند و علاوه بر آن تزئینات باغ هم بر اساس سلیقه و نظر مشتری انجام می پذیرد. برخی از این باغ ها تزئینات ویژه با شمع دارند و در صورتی که عروس و داماد مایل باشند این تزئینات را در باغ انجام می دهیم. همچنین گل آرایی و نحوه سرو منو نیز همگی از گزینه های متنوعی است که باغ های ما در اختیار شما قرار می دهند.

ویژگی باغ عروسی خوب

خدمات دیگر ما

باغ ویلاهای ما در نقاط مختلف شهر قرار دارند و بسته به این که می خواهید عروسی شما در کجا برگزار شود باغ هایی در آن نزدیکی به شما معرفی می کنیم. همچنین این باغ ها ظرفیت متفاوتی دارند که برای انواع مهمانی ها از مهمانی های لوکس و بزرگ تا مهمانی های کوچک مناسب اند. اغلب این باغ ها برای پارک خودرو هم ظرفیت دارند و حداقل می توانند 100 خودرو را در پارکینگ خود جای دهند. همچنین بسیاری از این باغ ها فضای سر پوشیده شیک و لوکسی دارند. خدماتی چون گل آرایی یا چیدمان سفره عقد را نیز می توانید به ما بسپارید و ما با توجه به سلیقه شما بهترین ها را در اختیارتان خواهیم گذاشت.

سایر مقالات
جشن عروسی خود را مجلل برگزار کنید
جشن عروسی خود را مجلل برگزار کنید
 روز عروسی روزیست فراموش نشدنی متعلق به شما، روزی که کنار هم عهد میبندید، روزی که همه افرادی را که دوستشان داریدکنار هم جمع میکنید. تشریفات مجالس عروسی صبور با سالها تجربه مجری و طراح افکار شما عزیزان متناسب با سلیقه و بودجه مورد نظرتان برای هر چه با شکوه تر و مجلل شدن این روز می کوشد تا آنچه در ذهنتان دارید محقق گردد
ادامه مطلب
تاریخچه مراسم عروسی در ایران
تاریخچه مراسم عروسی در ایران
عروسی یا سور مراسمی سنتی یا آیینی است که طی آن آغاز یک ازدواج و زندگی مشترک یک زوج جشن گرفته می­شود. این مراسم در کشورها و فرهنگ­ها ، ادیان و مذاهب ، گروه­های قومی و حتی طبقات اجتماعی گوناگون ، به اشکال مختلفی برگزار می­گردد .
ادامه مطلب
خرید دسته گل عروس طبیعی و مصنوعی
خرید دسته گل عروس طبیعی و مصنوعی
 انتخاب دسته گل عروس شیک و زیبا از دغدغه های عروس خانم ها است. برای تهیه انواع دسته گل عروس شیک عوامل مختلفی را باید مدنظر قرار داد. 
ادامه مطلب
آداب و رسوم مراسم بله بران
آداب و رسوم مراسم بله بران
 مهر بران (مهربرون) یا خرج بران(خرج بری) یکی از مراسمهای سنتی فرآیند ازدواج در ایران است و آن عبارت است از مجلسی مردانه که در آن مهریه و شیربهای عروس توسط خانواده عروس و داماد تعیین می شود . گونه زنانه همین جلسه بله بران نام دارد.
ادامه مطلب