باغ عروسی

 

برگزاری مراسم  در باغ عروسی تهران باعث برگزاری یک مراسم باشکوه ، مجلل و فاخر می شود ، زیرا همه ما به خوبی می دانیم امکاناتی که در باغ عروسی در اختیار افراد قرار داده میشود بسیار بیشتر از تالارها میباشد مخصوصا اگر باغ عروسی یا عمارت عروسی  لوکس و مجلل انتخاب شود . تمامی خدمات و امکانات به صورت تشریفاتی در اختیار میزبان و میهمانان قرار داده میشود.
تشریفات صبور با برگزاری مراسم در بهترین و مجلل ترین باغ عروسی و عمارت عروسی های تهران در تلاش است با معرفی بهترین باغ عروسی تهران به شما متناسب با سلیقه و بودجه مورد نظرتان بهترین مراسم عروسی را برای شما برگزار نماید .

لیست تعدادی از بهترین باغ عروسی تهران در سال 1401

باغ عروسی های زیادی در تهران وجود دارد که مشغول ارائه خدمت در زمینه برگزاری مراسم هستند ، اما از میان ده ها باغ عروسی که ممکن است سراغ داشته باشید همیشه باغ عروسی هایی وجود دارند که به عنوان بهترین باغ عروسی تهران شناخته می شوند و عروس و داماد ها نیز تمایل بیشتری به برگزاری مراسم هایشان در این باغ عروسی ها دارند و دلیل این امر نیز فضای لوکس و مجلل داشتن ، کارکردن با تشریفات عروسی های خوب و امکانات مناسب است . در ادامه به بهترین باغ های عروسی در تهران و بهترین عمارت عروسی های تهران که بسیار مجلل و لوکس و طرف قرارداد تشریفات عروسی صبور هستند اشاره خواهیم کرد :

باغ عمارت دانیال 

باغ عمارت دانیال بی شک یکی از مجلل ترین باغ تلارهای عروسی تهران به حساب می آید که با ارائه خدمات با کیفیت و عالی انتخاب را برای عروی و دامادهای دارای بودجه بالا آسانتر ساخته است . همچنین باداشتن لوکیشن مناسب عمارت لاکچری و طراحی ویژه امکانات خوبی در اختیار میهمانان قرار میدهد تا برگزاری یک مراسم باشکوه را برای عروس و داماد و میهمانان تضمین نماید . برای برگزاری مراسم  عروسی در عمارت دانیال در سال 1401 حداقل بودجه مورد بالغ بر یک میلیارد تومان میباشد .

باغ عروسی

باغ عمارت یلان

 عمارت یلان دیگر عمارت گران قیمت تهران میباشد با بودجه ای حدود یک میلیارد تومان در سال 1401 گزینه ای مناسب برای برگزاری عروسی میباشد . عمارت یلان از فضای بسیار شیکی برخوردار است . در ادامه با ویژگی های باغ عمارت یلان آشنا میشوید :

 • فضای مجلل و لوکس
 • استیج رقص
 • تالارهای پذیرائی چهارفصل
 • پارکینگ
 • اتاق عثد و تراس عقد
 • دو تالارپذیرایی
 • روف گاردن
 • تراس

باغ عروسی

باغ عروسی فاخر

یکی از باغ عروسی های تازه تاسیس در منطقه احمدآباد مستوفی باغ عروسی فاخر است . این باغ دارای لوکیشن های زیبا مانند لوکیشن وسترن ، کاخ تروی ، عمارت شاین ، قلطعه ناتینگهام و خانه رابین است . برگزاری مراسم عروسی در این باغ با توجه به قیمت بالا چندان توجیه اقتصادی ندارد و با صرف این هزینه میتوان در باغ و عمارت های دیگر مراسم بسیار با کیفیت تری برگزار کرد .

باغ عروسی

باغ عروسی شیخان

باغ عروسی 777 که به باغ عمارت شیخان تغییر نام داده است مناسب افرادی است که قصد برگزاری مراسم های مجلل دارند اما بودجه کافی ندارند  . طراحی و دیزاین نمای باغ عروسی شیخان زیباست . از جمله ویژگی های باغ عروسی شیخان می توان به موارد زیر اشاره کرد :

 • نمای زیبا و منحصر به فرد 
 • پارکینگ با ظرفیت بالا
 • سالن شیک و جمع و جور
 • باکن و تراس برای برش کیک

باغ عروسی

باغ عروسی تاج

باغ تالار تاج قابلیت گنجایش تا 300 را دارد و برای این تعداد میهمان دارای پارکینگ مناسب است . مسیر ورودی طولانی و خیابان باریک از معایب باغ تالار تاج میباشد که تردد را برای میهمانان کمکی دشوار می نماید . از دیگر ویژگی های باغ تالار تاج عبارت است از :

 • طراحی فضای 4 فصل
 • دارای سفره خانه سنتی
 • سالن بزرگ اما معمولی
 • نمای منحصر به فرد و فضای باز زیب


باغ عروسی

باغ عمارت رویال

اگر دنبال پیدا کردن لاکچری ترین و کامل ترین باغ عروسی تهران هستید باغ عمارت عروسی رویال به عنوان نزدیکترین عمارت عروسی به تعرا اولین گزینه پیشنهادی ما برای شماست . چراکه دیزاین لاکچری و معماری منحصر به فرد این باغ عمارت عروسی سبب میشود زوج ها رویایی ترین و با شکوه ترین مراسم عروسی را تجربه کنند .تشریفات صبور با دراختیار داشتن دیزاین های اخصاصی یک از بهترین برگزارکنندگان مراسم در باغ عمارت رویال می باشد . دیگر ویزگی های باغ عمارت رویال به شرح زیر می باشد :

 • نزدیکترین باغ عمارت به تهران
 • معماری منحصر به فرد و لاکچری
 • دارای فضای عقد بشیاز زیبا و بزرگ
 • دارای سالن شام بزرگ و در دسترس
 • پارکینگ اختصاصی با ظرفیت بالا
 • تراس مخصوص برش کیک و آتش بازی


باغ عروسی

باغ عمارت فرمانیه

باغ عمارت فرمانیه واقع در منطقه گرمدره که با تغییرات صورت گرفته به یکی از زیباترین عمارتهای برگزاری مراسم تبدیل شده است . باغ عمارت فرمانیه دارای نمای عمارت بسیار زیبا ، سالن مجلل با ارتفاع سقف بلند ، فضای باز زیبا ، ورودی از داخل باغ با درختانی بلند و تنومند و حفظ فضای سبز در داخل سالن شام از دیگر ویژگیهای باغ عمارت عروسی فرمانیه میباشد .
برگزاری مراسم لاکچری با قیمت مناسب در باغ عمارت فرمانیه توسط تشریفات صبور قابل ارائه می باشد . باغ عمارت فرمانیه پیشنهاد ما برای برگزاری مراسم برای 50 تا 250 نفر میهمان میباشد .

باغ عروسی

باغ عمارت آرمان 

باغ عمارت آرمان واقع در بهترین منطقه گرمدره یکی از عمارت های عروسی تازه تاسیس میباشد که دارای امکانتی عالی و به روز برای برگزاری عروسی میباشد . دیگر ویژگیهای باغ عمارت آرمان به شرح ذیل میباشد :

 • نمایی عمارت بسیار زیبا و مجلل و جدید
 • فضای باز بسیار بزرگ و خاص
 • سالن بسیار شیک و جلل دوبلکس با ارتفاع سقف بلند
 • طراحی و لوستر آرائی خاص داخل سالن
 • پارکیگ عالی و در دسترس
 • فضای بسیار اختصاصی و خاص برای سفره خانه سنتی


باغ عروسی

باغ تالار سران

باغ تالار عروسی سران یکی از نزدیکترین باغ تالارهای نزدیک به تهران در منطقه سعیدآباد میباشد که با امکانات علی و فضایی با طراحی منحصر به فرد گزینه ای عالی برای برگزاری مراسم میباشد .

باغ عروسی

اجاره باغ عروسی


امروزه برگزاری مراسم در باغ عروسی طرفداران بیشتری نسبت به تالار عروسی دارد . از این رو تشریفات صبور با ارائه خدمات ویژه اجاره باغ عروسی آماده ارائه خدمات برای مراسم شما است .
تشریفات صبور  دارای باغ عمارت اختصاصی با فضای باز و سالن زیبا است برای اطلاع از مکان باغ و ویزیت باغ می توانید با شماره تماس دفتر تشریفات صبور 02188563364 و یا واتس آپ مدیریت 09121005600  هماهنگ کنید .
یکی از قدیمی ترین سنت هایی که از گذشته تا به حال بسیار مورد توجه بوده است پیوند مقدس ازدواج و زناشویی است اما باید بگوییم که امروزه برگزاری جشن عروسی با گذشته بسیار فرق دارد و مثل سال های پیش نیست با توجه به آداب و رسوم شهر ها تغییرات زیادی درباره نحوه برگزاری آن به وجود امده که در بسیاری از موارد باعث شده تا زوج های جوان برای برگزاری مراسم دغدغه های گوناگونی داشته باشند .

در بسیاری از افراد ممکن است که اجاره باغ عروسی و عمارت عروسی ، آتلیه فیلمبرداری و عکاسی عروسی و سایر موارد مورد نیاز که حتما باید انجام شوند به کمبود زمان زوج ها و یا کمبود بودجه برای انتخاب این موارد مشکلاتی به وجود بیاید از این رو ممکن است تا زوج ها دچار سردرگمی و یا بی برنامگی شوند ، امروزه با وجود شرکت ها و مراکز خدماتی با عناوین خدمات مجالس در زمینه برگزاری جشن ها و مراسم ها و کمک به زوج های جوان برای داشتن یک مراسم لوکس و فوق العاده تاسیس شده زوج های جوان می توانند تا تمامی کار های عروسی از صفر تا صد را کاملاً با هدف و با کیفیت مناسب و عالی توسط تشریفات مجالس های دارای پروانه کسب معتبر به انجام برسانند .
شما می توانید برای اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره و مشاهده باغ های لوکس تشریفات صبور با ما تماس بگیرید .

شماره تماس دفتر تشریفات صبور 02188563364 و یا واتس آپ مدیریت 09121005600

انتخاب تاریخ مناسب برای عروسی و اطلاع دادن آن به موسسات برگزار کننده عروسی از مهم ترین مواردی است که باید انجام شود بعد از آن تمام موارد طبق بودجه عروس و داماد برگزار میشود این بودجه شامل بنا بر بودجه ای که عروس و داماد برای برگزاری مراسم کنار گذاشته اند با توجه به این که تمام کار ها هزینه بر است از این رو همه چیز باید طبق برنامه پیش برود . انتخاب لباس عروس زیبا ، آرایشگاه عروس خوب ، گل آرایی ماشین عروس ، آتلیه فیلمبرداری عروس ، خرید حلقه ی عروس و داماد از جمله مواردی است که برای برگزاری یک مراسم عروسی خوب حتما لازم و ضروری است .
در کنار هزینه هایی که عروس و داماد باید برای برگزاری مراسم عروسی پرداخت نمایند  هزینه اجاره باغ عروسی و یا اجاره عمارت عروسی  بیشترین هزینه ای است که باید متقبل شوند . با توجه به امکاناتی که بسیاری از با غ عروسی ها دارند هزینه عروسی در باغ ها متغیر است این هزینه ها شامل هزینه ی ورودی که با توجه به فصل و روز مراسم متغیر است ، هزینه سفره ی عقد که بسیار متنوع است ، تزئینات خاص برای دکور های جدید عروسی مثل گل آرایی سالن ، شمع ارایی و تزئین جایگاه عروس و داماد و غیره ...

با مراجعه به بخش باغ تالار عروسی اطلاعات کافی را در خصوص باغ تالار عروسی تشریفات صبور بدست آورید . 

اجاره باغ عروسی به همراه سفره عقد


بسیاری از افراد تمایل دارند  در باغ عروسی خود سفره عقد هم داشته باشند . از این رو تشریفات صبور طراحی های متفاوتی را برای اجرای سفره عقد در باع عروسی متناسب با سلیقه و بودجه موردتان در نظر گرفته است .

مناطق اجاره باغ عروسی

تشریفات صبور در تلاش است خدمات ویژه ای را در زمینه اجاره باغ عروسی ارائه دهد . در ادامه می توانید با لیست باغ عروس در تهران و اطراف تهران آشنا شوید .

اجاره باغ عروسی شمال تهران


معمولا باغ های محدودی در منطقه شمال تهران برای ارائه خدمات عروسی وجود دارد که به مدت محدود اقدام به برگزاری مراسم می نمایند . تشریفات صبور با باغ های لوکس خود در بهترین لوکیشن های شمال تهران مجری مراسم شما است .

لیست باغ عروسی شمال تهران
باغ تالار عروسی اقدسیه
باغ تالار اوشان
باغ تالار تشریفاتی شمال تهران
باغ تالار فرمانیه
باغ عروسی لواسان 
اجاره باغ عروسی غرب تهران

باغ عمارت عروسی فرمانیه ، باغ عمارت عروسی دانیال ، باغ عروسی باران ، باغ عمارت عروسی الوین ، باغ عمارت عروسی هانا ، باغ عروسی سورینو ، باغ عروسی  آرشام ، باغ عمارت عروسی آرمان ، باغ عروسی  لیان ، باغ عروسی  پرنیان ، باغ عروسی  سعادت ، باغ عروسی ملورین ، باغ عروسی روما ، باغ عروسی علیزاده ، باغ عروسی تاج ، باغ عمارت عروسی 21 ، باغ عروسی سام ، باغ عروسی الماس ، باغ عمارت عروسی یلان ، باغ عمارت عروسی شیخان ، باغ عمارت عروسی دیاموند ، باغ عمارت عروسی فردوس ، باغ عروسی خوبان ، باغ عروسی روژینو ، باغ عروسی پیک ، باغ عروسی بهنام ، باغ عروسی 800 ، باغ عروسی گیلاس ، باغ عمارت عروسی آرین ، باغ عروسی نارسیس ، باغ عروشی غزال ، باغ عروسی چکاوک ، باغ عروسی خوبان ، باغ عروسی آوین ، باغ عروسی ایلیا ، باغ عروسی 777 ، باغ عروسی روژانو ، باغ عروسی میرزایی ، باغ عروسی موناکو ، باغ عروسی سفید ، باغ عروسی بیست ، باغ عروسی آرمان سفید و غیره....

 اجاره باغ عروسی شرق تهران

تشریفات صبور با در نظر گرفتن بهترین باغ عروسی شرق تهران آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است . در ادامه با لیست بهترین باغ عروسی های شرق تهران آشنا می شوید :

باغ عمارت عروسی نیاوران ، باغ غروسی ریورساید ، باغ عروسی جاجرود ، باغ عروسی مهرافزا ، باغ عروسی کرشت ، باغ عروسی آنیت ، باغ تالار گیلاس ، باغ عروسی بومهن ، باغ عروسی عصر نوین ، باغ عروسی لیانا ، باغ عروسی لواسان ، باغ عروسی رویاها ، باغ عروسی آرسام ، باغ عروسی سفیر ، باغ عروسی گیلاس و غیره ...

اجاره باغ عروسی شهریار

باغ عروسی کرمان موتور ، باغ عروسی رویال پارک ، باغ عروسی الهه ناز ، باغ عروسی سعید آباد ، باغ عروسی یسنا ، باغ عروسی یاسین ، باغ عروسی والا ، باغ عروسی رزا ، باغ عروسی عرشیا ، باغ عمارت عروسی رویال ، باغ عروسی وی آی پی ، باغ عمارت عروسی کبیر ، باغ عروسی صدرا ، باغ عروسی موگه ، باغ عروسی سران ، باغ عروسی مژگان ، باغ عروسی ملل ، باغ عروسی ملک ، باغ عروسی مینو ، باغ عروسی دانش ، باغ عروسی زمرد ، باغ عروسی کاخ ، باغ عروسی آدرینا ، باغ عروسی مهرشاد ، باغ عروسی سون ، باغ عروسی باران مهر ، باغ عروسی سیب ، باغ عروسی آرشین ، باغ عروسی سرو ، باغ عروسی کبیر ، و غیره ... 

نحوه انتخاب و اجاره باغ عروسی

یکی از حائز اهمیت ترین انتخاب هایی که باید بسیار مورد توجه باشد انتخاب باغ عروسی  برای برگزاری مراسم عروسی است که عروس و داماد باید برای مراسم انجام دهند . با توجه به مواردی که در بخش های فوق گفتیم این مورد معمولا یکی از مراحلی است که بسیار حائز اهمیت باشد . برای مهمان ها بسیار مهم است که  باغ عروسی ، عمارت عروسی  یا تالاری که انتخاب می کنید به چه شکلی باشد از این رو بهتر است تا سریعا برای رزرو آن مکان اقدام کنید تا در ادامه با مشکل نبود سالن یا باغ مواجه نشوید .

از مهم ترین وظایف تشریفات مجالس ارائه خدمات لوکس و حرفه ای است. با توجه به دلپذیر بودن فضای باغ و جذابیت آن در مقایسه با تالار در صورت داشتن بودجه مناسب و کافی بهترین انتخاب برای برگزاری مراسم اجاره باغ عروسی است .

باغ ‌های عروسی چه امکاناتی دارند ؟

بسیاری از زوج هایی که باغ را به عنوان محل برگزاری جشن انتخاب می کنند به دنبال برگزاری جشن با کیفیتی بسیار بالا و به یاد ماندنی هستند زیرا کاملا مشخص است که برگزاری مراسم عروسی در باغ با امکانات کمک می کند تا مراسم باشکوه تر و خیلی مفصل تر برگزار شود .

با توجه به این که باغ های عروسی بیشترین امکانات را برای برگزاری مراسم ها دارند از این رو تمامی امکانات و خدماتی که باغ ها برای مراسم در نظر می گیرند می تواند هزینه های متفاوتی را در بر داشته باشد . مثلا هزینه اجاره باغ عروسی و خدماتی که ارائه خواهند داد کاملا متفاوت است . کاملا مشخص است که برای برگزاری یک مراسم مفصل و تشریفاتی باید هزینه های بالایی را در نظر داشت .

عروس و داماد های جوان در اجاره باغ عروسی باید به تعداد مهمان ها و در واقع به ظرفیت آن نیز توجه داشته باشند زیرا اولین و مهم ترین نکته ای که باید در انتخاب باغ در نظر داشت تناسب باغ با تعداد مهمان ها و ظرفیت آن است. تا مراسم شما سرد و بی روح نشود در صورت این که تعداد مهمان ها کمتر از ظریفت باغ باشد مراسم شما جذابیت خاصی را ندارد و چون مکان بسیار بزرگ و تعداد مهمان ها کمتر است باغ بسیار خلوت دیده می شود .

در موارد دیگر نیز شلوغی بیش از حد جشن می تواند مشکلات دیگری را برای میزبان رقم بزند که این اتفاق اصلا خوب نیست ،  در صورتی که تعداد مهمان های شما بیش از ظرفیت باغ باشد ، بدون شک بر روی کیفیت خدمات رسانی در مراسم تاثیر گذار باشد و به دلیل ازدحام و شلوغی و کوچک بودن محیط حتی نوع پذیرایی نیز بسیار بدون نظم و آشفته می شود از این رو در اجاره باغ عروسی توجه به ظرفیت باغ و تعداد سالن بسیار اهمیت دارد که باید مورد توجه قرار بگیرد .
از مزیت های برگزاری جشن در باغ با توجه به وسعت باغ و قرار گرفتن جایگاه عروس و داماد در بین مهمان ها و یا در مکانی بسیار به آن ها نزدیک است. از این رو دید مهمان ها به عروس و داماد بیشتر است و معمولا به تمامی جشن دید راحتی را دارند؛ و عروس و داماد ها می توانند نسبت به همه ی مهمان های دید کاملی را داشته باشند و می توانند خیلی راحت به آنها سر بزنند.

با توجه به این که برگزاری جشن در باغ می تواند بسیار لذت بخش و خاطر انگیز باشد و تشریفات عروسی نیز با برنامه ریزی دقیق و تدارکات عالی برای همین امر تلاش می کنند از این رو تمام امور باید به نحو احسن مدیریت شود از مهم ترین مسئولیت های تشریفات عروسی در اجاره باغ تامین پارکینگ است زیرا نبود فضای کافی برای پارک اتومبیل مهمان ها در پارکینگ می تواند بسیار دردسر ساز باشد از این رو افرادی که مسئولیت برگزاری عروسی ها و مراسم های دیگر را برعهده دارند باید همه شرایط را برای برگزاری بی نقص مراسم محیا کنند.

از مهم ترین خدماتی که تشریفات مجالس باید در جشن ها و مناسبت ها در نظر داشته باشند نوع روشنایی باغ است. در واقع خدمات نوع نورپردازی و روشنایی باغ بسته به نوع تزئینی که برای نورپردازی و با توجه به مقدار هزینه ای که دارد ارائه می شوند . نصب ریسه های رنگی و مشعل های بزرگ آتش در قسمت ورودی و چراغانی  معمولا از وسایل تزئینی متنوعی است که این نوع چراغانی ها همراه گل آرایی های بی نظیری که انجام شده باعث می شود تا فضا بسیار زیباتر و لوکس تر شود و مهمان ها یک شب رویایی را کنار عروس و داماد تجربه کنند.

اگر نگاهی به منو خدمات باغ های عروسی بیندازیم معمولا در لیست منو همه آن ها می توانیم گروه موسیقی را که جز آپشن های اصلی است ببینیم . از این رو بیشتر باغ ها برای متقاضیان در منو های خدماتی که ارائه می دهند گروه‌های موسیقی بسیار معروفی را معرفی می کنند که مانند سایر گزینه ها انتخاب نوع دیجی با توجه به سلیقه عروس و داماد و بودجه ای که برای انتخاب گذاشته اند کاملا متفاوت است .

برای داشتن مکانی خاص و ویژه برای برگزاری عروسی گل آرایی بهترین انتخاب و خاص ترین شکل ممکن طراحی و دیزاین است که می تواند بسیار شیک و خاطره انگیز باشد زیبا کردن فضای عروسی باعث می شود تا کیفیت مراسم شما بسیار بالاتر رود از این رو امروزه شما با انتخاب بهترین مدل های گل آرایی و با استفاده از طراحان مدرن و با سابقه در زمینه این خدمات و با استفاده از تکنیک‌های روز و با هزینه های منطقی می توانید مراسم تان را با یک گل آرایی زیبا به باغی زیبا و رویایی تبدیل کنید .

در مراسم های عروسی توجه به راحتی و آسایش میهمانان از مهم ترین نکات است که حتما باید رعایت شود. با توجه به خدماتی که باغ ها ارائه می دهند در زمان بازدید باید به همه موارد توجه داشت از جمله مواردی که باید در هنگام بازدید از باغ برای اجاره باغ عروسی باید در نظر گرفت توجه به سرویس های بهداشتی و رختکن‌ ها است . تمیزی سرویس بهداشتی از جمله مواردی است که باید در نظر داشت سرویس ها باید خیلی منظم و تمیز باشند .

بیشتر افراد دوست دارند که مراسمشان بسیار خاص و لاکچری باشد از این رو این افراد برای مهمان ها مراسم های بسیار خاصی مثل آتش بازی، رقص نور، استیج، بارهای نوشیدنی و سفره‌خانه ها، اجاره کالسکه عروس و. . . که تمامی این موارد در منو بیشتر باغ ها وجود دارد انتخاب می کنند که می تواند برای مهمان ها بسیار هیجان انگیز باشد همان طور که گفتیم تمامی این موارد بستگی به بودجه ای است که عروس و داماد برای مراسم کنار گذاشته اند.

تأثیر محل قرار گیری باغ و اعتبار آن در قیمت اجاره باغ عروسی
انتخاب نوع باغ و یا مکان مناسب برای باغ از مهم ترین مواردی است که تاثیر زیادی را در قیمت اجاره باغ دارد این مورد نیز با توجه به موارد دیگر به بودجه عروس و داماد برای برگزاری مراسم بستگی دارد . از آن جایی که بیش تر باغ های عروسی در محدوده های اطراف شهر قرار دارند  بدون شک انتخاب باغ در مناطق دیگر مثل قسمت های شمالی تهران می تواند بسیار گران تر باشد .

علاوه بر مکان باغ عروسی، خدمات جانبی از جمله نوع منو انتخابی ، نوع گل آرایی و دیزاین ، تعداد مهمان ها از موارد موثر بر روی اجاره باغ عروسی هستند .

موارد موثر بر قیمت اجاره باغ عروسی

مهم ترین مواردی که در قیمت اجاره باغ عروسی بسیار تاثیر گذار است در واقع نوع امکانات اولیه و اساسی باغ عروسی  است از جمله این امکانات می توان به ظرفیت باغ عروسی ، امکانات رفاهی مانند محل بازی کودکان، سرویس بهداشتی ، رختکن، پارکینگ و… اشاره داشت که همگی این موارد از جمله تاثیر گذار ترین مواردی است  که می تواند باعث افزایش قیمت باغ عروسی شود .
کاملا مشخص است که این امکانات می تواند تاثیر بسیاری را روی قیمت اجاره باغ عروسی داشته باشد در کنار این خدمات وسعت باغ نیز مهم است از این رو هر چقدر وسعت باغ عروسی بیش تر  و امکانات با کیفیت تر باشد قطعاً تأثیر مستقیمی در قیمت اجاره باغ عروسی خواهد گذاشت.

ممکن است که بسیاری از باغ ها امکاناتی را که شما انتظار دارید را در منو خدماتی خود نداشته باشند از این رو شما می توانید برخی امکانات قابل حمل را  به باغ منتقل کنید.

از دلایل مهم  افزایش یا کاهش قیمت اجاره باغ عروسی این است که باغ عروسی چه خدمات و تشریفاتی را برای زوج های جوان در نظر می گیرد خدماتی مانند عکاسی و فیلم برداری شب عروسی ، پذیرایی از مهمان های شما ، تهیه شام عروسی ، امکان اجاره ماشین عروس ، گل آرایی سفره عقد ، طراحی میز و صندلی عروس و داماد ، چینش میز ها و صندلی ها ، دسته گل عروس ، خدمات آرایش عروس و بسیاری خدمات دیگر از مواردی است که برای زوج های جوان در نظر گرفته است . در نظر داشته باشید که تمامی این موارد می تواند حذف یا اضافه شود.

شما می توانید برای اطلاعات بیشتر در خصوص قیمت اجاره باغ عروسی با کارشناسان تشریفات صبور تماس بگیرید.
شماره تماس دفتر تشریفات صبور 02188563364 و یا واتس آپ مدیریت 09121005600


سوالات متداول اجاره باغ عروسی


ظرفیت باغ های عروسی تشریفات صبور چند نفر است؟
شما می توانید با توجه به مهمان های خود از تعداد 50 تا تعداد 1000 نفر باغ های تشریفات صبور را انتخاب کنید .

ارزانترین هزینه اجاره باغ عروسی  چه زمانی است؟
ارزانترین هزینه اجاره باغ عروسی در فصل زمستان و ماه مبارک رمضان میباشد .

گرانترین هزینه اجاره باغ عروسی  چه زمانی است؟ 
گرانترین هزینه اجاره باغ عروسی در فصل تابستان میباشد .

مناسبترین هزینه اجاره باغ عروسی  چه زمانی است؟
مناسبترین هزینه اجاره باغ عروسی در فصل های بهار و پاییز میباشد .

بهترین باغ عروسی کدام است؟
بهترین باغ عروسی  ، باغ عروسی است که با سلیقه و بودجه مورد نظر شما متناسب باشد .

هزینه اجاره باغ عروسی چگونه برآورد می شود؟
هزینه اجاره باغ عروسی با توجه به تعداد مهمانها ، منو انتخابی و خدمات جانبی دیگر متفاوت است .

باغ های عروسی در کدام مناطق قرار دارد؟
تشریفات صبور با گرداوری لیستی از بهترین باغ های شهریار، کرج ، گرمدره ،جاجرود ، لواسان و تهران آماده خدمت رسانی است .

آیا امکان تغییرات در گل آرائی و یا خدمات کترینگ وجود دارد؟
بله شما می توانید طراحی و دیزاین باغ را براساس سلیقه و بودجه مورد نظر خود انتخاب کنید .

باغ و یا خانه ویلایی داخل تهران :

باغ غرب تهران اشرفی اصفهانی با ظرفیت ۲۵۰ نفر
باغ غرب تهران پونک با ظرفیت ۳۰۰ نفر
باغ شمال تهران نیاوران با ظرفیت ۲۵۰ نفر
باغ شرق تهران تهرانپارس با ظرفیت ۳۰۰ نفر
باغ شرق تهران حکیمیه با ظرفیت ۴۰۰ نفر
باغ سالن و یا باغ روباز حومه شرق تهران
باغ جاجرود باظرفیت ۱۰۰ نفر
باغ جاجرود باظرفیت ۲۰۰ نفر
باغ جاجرود با ظرفیت ۵۰۰ نفر
باغ کرشت با ظرفیت ۸۰ نفر
باغ کرشت با ظرفیت ۱۵۰ نفر
باغ کرشت با ظرفیت ۲۰۰ نفر
باغ کرشت با ظرفیت ۴۰۰ نفر

باغ سالن و یا باغ روباز حومه شمال وشمال شرق تهران

باغ لواسان با ظرفیت ۲۰۰ نفر
باغ لواسان با ظرفیت ۳۰۰ نفر
باغ لواسان باظرفیت ۴۰۰ نفر


باغ سالن و باغ روباز حومه غرب تهران

باغ جاده مخصوص کرج کیلومتر ۱۲ با ظرفیت ۲۰۰ نفر
باغ جاد مخصوص کرج کیلومتر ۱۳ با ظرفیت ۴۰۰ نفر
باغ ایران خودرو با ظرفیت ۱۰۰ نفر
باغ ایران خودرو با ظرفیت ۲۰۰ نفر
باغ ایران خودرو باظرفیت ۵۰۰ نفر
باغ کرمان خودرو با ظرفیت 300 نفر
باغ کرمان خودرو با ظرفیت 200 نفر
باغ جاده قدیم کرج با ظرفیت ۲۰۰ نفر
باغ جاده قدیم کرج با ظرفیت ۳۰۰ نفر
باغ جاده قدیم کرج با ظرفیت ۱۰۰ نفر
باغ جاده قدیم کرج با ظرفیت ۷۰۰ نفر
باغ چیتگر با ظرفیت ۱۵۰ نفر
باغ چیتگر با ظرفیت ۵۰۰ نفر
باغ جاده شهریار با ظرفیت ۱۰۰ نفر
باغ جاده شهریار با ظرفیت ۲۵۰ نفر
باغ جاده شهریار با ظرفیت ۴۰۰ نفر
باغ جاده شهریار با ظرفیت ۷۰۰ نفر
باغ گرمدره با ظرفیت ۱۵۰ نفر
باغ گرمدره با ظرفیت ۲۵۰ نفر
باغ گرمدره با ظرفیت ۳۵۰ نفر
باغ گرمدره با ظرفیت ۵۰۰ نفر
باغ گرمدره با ظرفیت ۷۵۰ نفر
باغ محمد شهر با ظرفیت ۲۰۰ نفر
باغ محمد شهر با ظرفیت ۵۰۰ نفر

شماره تماس دفتر تشریفات صبور 02188563364 و یا واتس آپ مدیریت 09121005600

باغ تالار گزینه زیبای پیش روی زوج های جوان است و در سال های اخیر گرایش زوج های جوان به این گزینه زیبا رو به افزایش است . به گونه ای که هم اکنون تعداد قابل توجهی از مراسم های عروسی در باغ تالارها و یا باغ های عروسی خصوصی برگزار می گردد . 

انتخاب باغ عروسی با در نظر گرفتن سلیقه، بودجه، موقعیت جغرافیایی مناسب و تعداد میهمانان از موثرترین عوامل در برگزاری هرچه باشکوه تر یک مراسم عروسی است . تشریفات صبور با ارائه پیشنهادهای ویژه و متعدد امکان انتخاب یک باغ عروسی خوب را به شما پیشنهاد  می دهد . 

ویژگی های مهم یک باغ عروسی مناسب

باغ عروسی ایده آل که برای برگزاری مراسم عروسی مناسب باشد دارای یک سری از ویژگی ها که در صورت عدم وجود باعث عدم رضایت شما و میهمانان‌تان می گردد از این رو به دلیل اهمیت این ویژگی ها آن ها را برای شما ذکر کرده ایم تا بتوانید مراسم عروسی خود را به بهترین شکل در باغ عروسی برگزار کنید:

باغ عروسی مناسب و منتخب شما می بایست دارای سالنی با ظرفیت متناسب با تعداد میهمانان شما را داشته باشد .
سالن باغ عروسی خوب باید سیستم گرمایش و سرمایش و تهویه مطبوع مناسب داشته باشد .
باغ عروسی می بایست پارکینگ مناسب جهت پارک خودرو میهمانان شما داشته باشد .
باغ تالار عروسی باید نورپردازی مناسب برای محوطه باز را داشته باشد .
در زمان انتخاب باغ عروسی باید به رختکن و همچنین به تعداد کافی سرویس بهداشتی مجزا جهت بانوان و آقایان توجه داشته باشید .
یکی از مواردی که به زیبایی چیدمان سالن عروسی کمک می نماید داشتن سقف بلند و با حداقل تعداد دو ستون در داخل سالن است . 
از دیگر موارد می توان همچنین به داشتن امکاناتی از قبیل فضای سبز زیبا در باغ عروسی، نورپردازی خاص در فضای باز و داخل سالن باغ عروسی، استیج مناسب جهت گروه موزیک در سالن باغ عروسی ، نورپردازی مناسب داخل سالن باغ عروسی جهت پیست رقص و موزیک و ... می تواند از جمله مواردی باشد که در هنگام انتخاب باغ عروسی به آن توجه داشت . 

مزایای برگزاری مراسم در باغ عروسی

به علت فضای آزاد در باغ، عروس و داماد به راحتی می‌توانند به مهمانان سر بزنند و به دیدن آن ها بروند و رضایت بیشتر مهمانان از مراسم عروسی‌ شان را جلب کنند.
در باغ های عروسی نسبت به تالارها از تزئینات کمتری استفاده می‌شود و حساسیتی که در تزئین تالار وجود دارد و باعث خرج بیشتر می‌شود در باغ عروسی کمتر می‌باشد.
باغ های عروسی فضای مخصوص برای پارک ماشین ها را دارند از این رو مهمانان می‎‌توانند بدون دردسر ماشین هایشان را پارک کنند.
باغ های عروسی نسبت به تالارها از زیبایی بصری بسیار بیشتری برخوردارند و وجود گل و گیاهان و منظره طبیعی، مراسم عروسی را بسیار لاکچری و جذاب می‌کند.
امکانات رفاهی و پذیرایی از مهمانان در باغ های عروسی بیشتر است به همین دلیل باغ های عروسی نسبت به تالار های عروسی دارای مطلوبیت بیشتری می‌باشند.

هزینه اجاره باغ عروسی

به منظور هزینه اجاره باغ عروسی باید عددی بین 3 الی 30 میلیون تومان را به طور معمول در نظر بگیرید . توجه به این نکته نیز حائز اهمیت است که هزینه اجاره باغ عروسی در فصل های مختلف و با توجه به استقبال عروس و دامادها متفاوت است . در یک مثال می توان به این مورد اشاره کرد که هزینه اجاره یک باغ ممکن است در فصل های بهار و تابستان مبلغ 25 میلیون تومان باشد اما همان باغ در فصل های پاییز و زمستان با هزینه ای معادل 10 میلیون تومان قابل اجاره شدن است . اما به صورت میانگین انتخاب اکثر زوج های جوان در 6 ماه اول سال عددی بین 7 تا 20 میلیون تومان و در 6 ماه دوم سال عددی بین 4 تا 10 میلیون تومان است . اما این موضوع کاملا سلیقه ای است . یعنی این تفکر که هر چقدر قیمت باغ عروسی بالاتر باشد انتخاب بهتری برای تشریفات شماست کاملا اشتباه است .

برتری های باغ عروسی نسبت به تالار عروسی

به علت فضای آزاد در باغ، عروس و داماد به راحتی می‌توانند به مهمانان سر بزنند و به دیدن آن ها بروند و رضایت بیشتر مهمانان از مراسم عروسی‌ شان را جلب کنند.
در باغ های عروسی نسبت به تالارها از تزئینات کمتری استفاده می‌شود و حساسیتی که در تزئین تالار وجود دارد و باعث خرج بیشتر می‌شود در باغ عروسی کمتر می‌باشد.
باغ های عروسی فضای مخصوص برای پارک ماشین ها را دارند از این رو مهمانان می‎‌توانند بدون دردسر ماشین هایشان را پارک کنند.
باغ های عروسی نسبت به تالارها از زیبایی بصری بسیار بیشتری برخوردارند و وجود گل و گیاهان و منظره طبیعی، مراسم عروسی را بسیار لاکچری و جذاب می‌کند.
امکانات رفاهی و پذیرایی از مهمانان در باغ های عروسی بیشتر است به همین دلیل باغ های عروسی نسبت به تالار های عروسی دارای مطلوبیت بیشتری می‌باشند.

قیمت اجاره باغ عروسی با توجه به برتری های باغ عروسی نسبت به تالار بسیار مناسب تر و مطلوب تر است. 

تشریفات مجالس لوکس صبور با در اختیار داشتن بیش از 80 مورد باغ عروسی (باغ، باغ تالار، باغ سالن، باغ اختصاصی و همچنین عمارتهای لوکس) متناسب با ظرفیت و بودجه های مختلف به شما عزیزان پیشنهاد می نماید . 

لیاقت شما بهترین هاست، بهترین ها را از ما بخواهید

در ادامه به صورت تیتروار به معرفی تعداد دیگری از باغ عروسی های تهران اشاره می نماییم
باغ والا واقع در محدوده شهریار با ظرفیت 200 الی 400 نفر و گنجایش حدود 200 جای پارک خودرو
باغ پیک واقع در محدوده گرمدره با ظرفیت 150 الی 300 نفر و گنجایش حدود 100 جای پارک خودرو
.باغ صدرا واقع در محدوده شهریار با ظرفیت 200 الی 400 نفر و گنجایش حدود 150 جای پارک خودرو
باغ VIP واقع در محدوده شهریار با ظرفیت 200 الی 400 نفر و گنجایش حدود 150 جای پارک خودرو
باغ ارشام واقع در محدوده گرمدره و با ظرفیت 150 الی 300 نفر و گنجایش حدود 100 جای پارک خودرو
باغ الماس (770) واقع در محدوده گرمدره با ظرفیت 200 الی 450 نفر و گنجایش 150 جای پارک خودرو
باغ بیست واقع در محدوده گرمدره و با ظرفیت 150 الی 300 نفر و گنجایش حدود 100 جای پارک خودرو
باغ پیمان واقع در محدوده فیروز بهرام با ظرفیت 200 الی 350 نفر و گنجایش حدود 200 جای پارک خودرو