میانگین امتیاز کاربران به این پست :
 |  امتیاز 1/5 از  5  (از 502 رای)

طراحی ناخن عروس برای مراسم باید چگونه باشد

1398/02/09 | تعداد نظرات :0 |
تیم صبور
|
برگزاری مراسم

عروس و داماد در روز مراسم مورد توجه همه هستند. مخصوصا همه ی نگاه ها به سوی عروس خانم است و همه دوست دارند لباس و مدل موهایش و دسته گل و طراحی ناخن عروس را ببینند. شاید فکر کنید توجهی به ناخن های عروس نمی شود، اما این گونه نیست. ناخن ها بعدا در عکس ها و فیلم عروسی نیز بیشتر به چشم می آیند و ناخن های زیبا با طراحی شیک باعث می شود دست عروس خانم زیباتر به نظر برسد.

طراحی ناخن عروس برای مراسم عقد

ناخن های زیبا و طراحی شده تاثیر زیادی در زیباتر شدن دست عروس خانم ها دارد. مخصوصا در روز نامزدی یا عقد که حلقه به دست کردن عروس با عکاسی و فیلمبرداری همراه است و از دست عروس از فاصله نزدیک عکس برداری می شود. طراحی ناخن عروس در شب نامزدی و عقد باید با لباس عروس هماهنگ باشد. برای مراسم عقد می توان از لاک اکلیلی و براق یا مات و نگین دار استفاده نمایید. عروس خانم ها باید سلیقه به خرج بدهند و بهترین طرح ناخن را انتخاب کنند چون مهمان ها به دست ها و ناخن های عروس بسیار دقت می کنند. می توانید از لاک های آینه ای همرنگ لباس یا دسته گل تان استفاده نمایید. اگر از لاک ها و طراحی های پر زرق و برق خوشتان نمی آید، می توانید از فرنچ استفاده کنید. فرنچ ناخن در عین ساده بودن بسیار زیبا و شیک است و هیچ وقت هم از مد نمی افتد. اگر می خواهید ناخن هایتان بسیار زیبا باشد و جلب توجه نماید، از لاک های اکلیلی و طرح های نگین دار برای ناخن استفاده نمایید که این مدل لاک ها را در سالن های زیبایی که با مشاوره با موسسات خدمات عروسی انتخاب می کنید انجام دهید.

طراحی ناخن عروس برای مراسم عروسی

مراسم عروسی برای خانم ها بسیار مهم است و دوست دارند از همه نظر عالی به نظر برسند. عروس خانم های خوش سلیقه به لباس و شنیون و کفش ها و طرح و رنگ ناخن هایشان بسیار اهمیت می دهند. زیرا می دانند که مهمان ها او را زیر ذره بین گذاشته و به ظاهر او بسیار دقت می کنند. می توانید برای طراحی ناخن تان از سنگ هایی هماهنگ با سنگ های نقره ای لباستان استفاده نمایید و رنگی مات و زیبا برای لاک ناخن تان انتخاب کنید. همچنین می توانید از لاک سفید با طرح گیپور استفاده کنید که با تور لباستان هماهنگ باشد. استفاده از نگین یا اکلیل روی ناخن تان جلوه زیبایی به دستان شما می دهد. لاک های سفید متالیک نیز برای طراحی ناخن عروس بسیار زیبا هستند. استفاده از فرنچ های متالیک نیز بسیار زیبا و شیک می باشد و جلوه خاصی به دستان شما می بخشد. قبل از اینکه به فکر طراحی ناخن باشید برای زیبا به نظر رسیدن ناخن ها و دست هایتان، باید ناخن هایی سالم و یک دست داشته باشید. می توانید از تقویت کننده و ویتامین ها برای سلامتی ناخن ها استفاده نمایید.

نکاتی درباره طراحی ناخن عروس

سعی کنید طرح ناخن تان را از حداقل یک ماه قبل از مراسم انتخاب نمایید و از ناخن کاری ماهر وقت بگیرید. از ماهر بودن و حرفه ای بودن ناخن کار مطمئن شوید و کارهایش را از نزدیک ببینید. طراحی ناخن عروس بهتر است روز قبل از مراسم انجام شود و همه چیز را برای روز مراسم نگذارید. چون کارهای زیادی در روز مراسم باید انجام دهید و اگر از طراحی ناخن تان راضی نباشید فرصتی برای تغییر آن نخواهید داشت و مجبور هستید با همان ناخن ها در مراسم حاضر شوید. هنگام کاشت ناخن دقت داشته باشید که مدل و بلندی کاشت به دستان شما بیاید. ناخن های خیلی بلند برای دست های لاغر و کشیده مناسب نیست و باعث می شود دست ها لاغرتر و کشیده تر به نظر برسد . ناخن های متوسط با طرحی شیک و زیبا باعث می شود دست های شما بسیار زیبا به نظر برسد. اگر می خواهید رنگ لاک و طراحی شما بعدها در عکس و فیلم عروسی مراسم قدیمی به نظر نرسد از طراحی ساده و رنگی زیبا استفاده نمایید. فرنچ ناخن عروس و استفاده از لاک های مات برای طراحی ناخن عروس بسیار زیبا و شیک است و همیشه به روز خواهد بود.


 

امتیاز کاربران به این پست

به این پست امتیاز دهید
با تشکر امتیاز شما می باشد
ثبت دیدگاه
دسته بندی ها
آخرین پست ها
تگ ها