میانگین امتیاز کاربران به این پست :
 |  امتیاز 2 از  5  (از 501 رای)

جشن عروسی در تابستان بهتر است یا زمستان

1398/03/08 | تعداد نظرات :0 |
تیم صبور
|
برگزاری مراسم

برگزاری مراسم عروسی در فصول مختلف، بنا به شرایط و سلایق عروس و داماد انتخاب می شود. تمام فصل های سال دارای زیبایی های منحصر به خود هستند و برگزاری مراسم در هر فصلی می تواند بسیار زیبا باشد. شب های بلند و پایین بودن مخارج و هزینه های عروسی در فصل تابستان و گرمای هوا و تعطیلات تابستانی در فصل تابستان از دلایلی هستند که باعث شده است اکثر زوج ها این فصل را برای برگزاری مراسم عروسی خود انتخاب می کنند.

عروسی در فصل تابستان

همانطور که می دانیم فصل تابستان سرسبز ترین فصل سال است.‌ زیبایی های بی نظیر فصل تابستان یکی از دلایل علاقه زوج های جوان به برگزاری مراسم عروسی در این فصل است. در فصل تابستان، باغ های عروسی از سایر فصول سر سبزتر و قشنگ تر هستند و آماده برگزاری مراسم می باشند. فصل تابستان به دلیل داشتن مناظر زیبا می تواند فضای زیبای زیادی را برای عکاسی و فیلم برداری از عروس و داماد به وجود بیاورد. علاوه بر این ها، تعطیلات تابستان می تواند از دلایل برگزاری عروسی در این فصل باشد. برای افرادی مانند معلمان و دانشجویان تعطیلات تابستان بهترین زمان برگزاری عروسی است. آب و هوای گرم و خوب در تابستان باعث می شود که امکان برگزاری عروسی در باغ عروسی که معمولاً فضای باز هستند وجود داشته باشد چرا که در تابستان، از باران های ناگهانی بهار و پاییز و از سرما و برف زمستان خبری نیست. عروس و داماد می توانند برای هر چه بهتر برگزار شدن مراسم عروسی خود از یک موسسه تشریفاتی و دیزاین کمک بگیرند.

مراسم در باغ عروسی

عروسی در فصل زمستان

برگزاری مراسم عروسی در فصل زمستان به دلیل سرما و برف، مانند سایر فصول طرفدار زیادی ندارد اما باز هم کسانی هستند که ترجیح می دهند به دلایلی مراسم عروسی خود را در فصل زمستان بگیرند. برای مثال کشاورزان و روستاییان که در فصل زمستان فصل بدون کار و مشغله ی خود را به سر می برند ترجیح می دهند مراسم عروسیشان را در زمستان برگزار کنند. برخی از افراد نیز در فصل زمستان را به دلیل کم بودن هزینه مراسم عروسی انتخاب می کنند چرا که در فصل زمستان افراد کمتری مراسم عروسی خود را برگزار می کنند و همین باعث می شود، قیمت تالارها و سایر مخارج مربوط به عروسی پایین تر بیاید و فرصت مناسبی برای افرادی باشد که خواهان صرفه جویی در هزینه ها هستند. بلند بودن شب های زمستان نیز از دیگر دلایل علاقه برخی از افراد به عروسی در زمستان است به گونه ای که در شب های زمستان عروس و داماد می توانند ساعات زیادی را در کنار دوستان و آشنایان خود لحظات زیبای زندگی خود را جشن بگیرند.

عروسی در زمستان

مراسم عروسی در تابستان بهتر است یا زمستان؟

مشخص است اینکه بگوییم برگزاری مراسم عروسی در تابستان بهتر است یا زمستان کمی دشوار است چرا که همانطور که گفته شد هر کدام از این فصول محاسن و طرفداران خود را دارند و ترجیح افراد برای برگزاری مراسم عروسیشان در فصول مختلف با هم متفاوت است. فصل تابستان و زمستان دو فصل متضاد هستند و دلایل انتخاب هر کدام از این فصول برای برگزاری مراسم می تواند بسیار با هم متفاوت باشد. هر کدام از فصول زمستان و تابستان به دلایلی می تواند بهترین فصل برگزاری مراسم عروسی باشد. اما با توجه به اینکه میزان عروسی ها اغلب در فصل تابستان بیشتر است به نظر می رسد که طرفداران برگزاری مراسم در فصل تابستان بیشتر از فصل زمستان است. در برخی موارد چیزی که برای زوج های جوان مهم است فصول نیست بلکه تاریخ های مشخصی است که ممکن است در هر فصلی قرار بگیرد. برای انتخاب فصل عروسی بهتر است عروس و داماد قبل از همه، شرایط خود را در نظر بگیرند برای مثال اگر عروس و داماد محصل هستند فصل تابستان بهترین زمان برای برگزاری مراسم عروسی است و اگر عروس و داماد به گرمای هوا حساسیت دارند بهترین زمان برای برگزاری مراسم فصل زمستان است. 

عروسی در تابستان

امتیاز کاربران به این پست

به این پست امتیاز دهید
با تشکر امتیاز شما می باشد
ثبت دیدگاه
دسته بندی ها
آخرین پست ها
تگ ها