راهنمای کامل انتخاب لباس داماد برای شب عروسی

1398/04/03 | تعداد نظرات :0 |
تیم صبور
|
برگزاری مراسم

راهنمای کامل انتخاب لباس داماد برای شب عروسی

انتخاب لباس داماد، یکی از موضوعات چالش برانگیز برای زوج های جوان در شب عروسی است. ملاک های بسیار زیادی برای انتخاب لباس مناسب داماد وجود دارد که باید به همه آن ها توجه داشته باشید و در نهایت لباس مناسبی را برای جشن عروسی تان انتخاب نمایید. شما در ادامه این مقاله می توانید با نحوه انتخاب لباس داماد آشنا شوید.

راهنمای انتخاب لباس داماد برای شب عروسی

یکی از بخش های مهم در برگزاری مراسم عروسی، انتخاب لباس عروس و داماد است. قطعا همانقدر که انتخاب لباس عروس اهمیت دارد، انتخاب لباس مناسب برای داماد هم حائز اهمیت است. لباس داماد شامل یک دست کت و شلوار، پیراهن، کراوات و کفش می شود. از این بین شما باید در خرید کت و شلوار دقت بسیاری داشته باشید؛ چرا که اولین چیزی که در نظر تماشاگران به چشم می آید، کت و شلوار داماد است. البته باید به خرید همه لباس ها دقت داشته باشید و همه لباس ها می بایست، با هم هماهنگ و همسان باشند. در انتخاب رنگ کت و شلوار که بسیار اهمیت دارد، باید به سلیقه داماد، رنگ پوست، قد و هیکل او توجه شود. البته معمولا آقایان با انتخاب رنگ لباس شان مشکلی ندارند. در شب عروسی به این نکته توجه داشته باشید که لباس شما باید در عین حال که شیک و آراسته است، ساده و چشم نواز هم باشد. استفاده از مدل های خاص که مناسب مراسم عروسی نمی باشد، به هیچ وجه توصیه نمی شود. دقت داشته باشید که حتما خودتان برای پرو حضور داشته باشید و به سایز لباس تان دقت کنید. لباس شما در عین حال که باید راحت باشد، باید متناسب با اندام و سایز شما نیز باشد.

لباس داماد در مراسم عروسی

انتخاب کت و شلوار و لباس مناسب برای داماد

برای انتخاب لباس داماد و مخصوصا کت و شلوار دامادی باید دقت نظر داشته باشید. از انتخاب رنگ های جیغ و زننده خودداری کنید. این رنگ ها برای کت و شلوار و به ویژه کت و شلوار دامادی به هیچ وجه مناسب نیست. سادگی جذابیت شما را چند برابر می کند. بنابراین توصیه می کنیم برای انتخاب لباس داماد و انتخاب رنگ مناسب کت و شلوار داماد، از رنگ های مشکی، سفید یا سرمه ای استفاده کنید. اغلب داماد ها از رنگ مشکی استفاده می کنند. در گذشته اما بیشتر رنگ سفید را برای کت و شلوار انتخاب می کردند؛ اما رنگ مشکی و سرمه ای و یا حتی خاکستری جذابیت بیشتری برای آقایان دارد. برای انتخاب مدل کت و شلوار هم می توانید از کت های شش دکمه و یا سه دکمه استفاده کنید. البته اغلب نوع سه دکمه آن طرفداران بیشتری دارد. برای انتخاب پیراهن داماد، پیشنهاد می شود، تنها از رنگ سفید ساده استفاده کنید. پیراهن سفید با کت و شلوار مشکی و خاکستری هماهنگی بسیار زیادی دارد و بسیار زیبا جلوه می کند. اما این که نوع یقه پیراهن داماد باید چگونه باشد، تا حد زیادی به این موضوع ربط دارد که می خواهید کراوات استفاده کنید یا تمایل دارید پاپیون ببندید.

 لباس داماد برای مراسم نامزدی

انتخاب کفش و کراوات مناسب برای داماد

در سال های اخیر بسیاری از دامادها به استفاده از کراوات در مراسم عروسی علاقه مند شده اند. بنابراین انتخاب یک کراوات مناسب و هماهنگ با کت و شلوار تان بسیار اهمیت دارد. سعی کنید از کراوات های براق و زننده استفاده نکنید. استفاده از رنگ های جیغ و غیر همسان با رنگ کت و شلوار اصلا توصیه نمی شود و منظره خوبی نیز نخواهد داشت. تلاش کنید کراواتی را انتخاب کنید که طرح روی آن ساده و معمولی باشد. برای انتخاب پاپیون هم همین موارد اهمیت دارد. به طور کلی چیزی که بیشتر از همه در انتخاب لباس داماد مهم است، هماهنگی بین تمام لباس هاست. برای انتخاب کفش اما حساسیت زیادی وجود ندارد. اکثر داماد ها کفش های چرمی استفاده می کنند و بسیار جذاب هم است. رنگ مشکی بهترین رنگ برای انتخاب کفش دامادی است. البته سعی کنید، کفشی را انتخاب کنید که با مدل کفش دیگر مهمان ها و به ویژه برادر و پدر عروس و داماد یکسان نباشد.

لباس مناسب داماد برای مراسم عقد

امتیاز کاربران به این پست

به این پست امتیاز دهید
با تشکر امتیاز شما می باشد
ثبت دیدگاه
دسته بندی ها
آخرین پست ها
تگ ها