میانگین امتیاز کاربران به این پست :
 |  امتیاز 5 از  5  (از 501 رای)

راهنمای آماده سازی باغ عروسی برای پذیرایی از میهمانان

1398/04/31 | تعداد نظرات :0 |
تیم صبور
|
باغ تالار

آماده سازی باغ عروسی برای پذیرایی مهمانان یکی از مهمترین موارد قابل توجه می باشد که باید به آن توجه ویژه ای داشته باشید. لازم به ذکر است که جهت آماده سازی باغ عروسی باید همه جوانب را سنجیده و سپس اقدام نمایید. از جمله مهمترین موارد می توان به نورپردازی مناسب و چیدمان درست صندلی ها اشاره نمود. در ادامه به بررسی دقیق راه های آماده سازی باغ عروسی جهت پذیرایی از مهمانان پرداخته ایم:

باغ عروسی

راهنمای آماده سازی باغ عروسی برای پذیرایی از مهمانان

باغ عروسی را می توان یکی از بهترین انتخاب ها برای عروسی دانست که جهت آماده سازی باغ عروسی باید به نکات خاصی توجه داشته باشید. آماده سازی باغ عروسی برای پذیرایی مهمانان یکی از مهمترین موارد قابل توجه می باشد که باید حتما به آن توجه شود. لازم به ذکر است که یکی از مهمترین موارد چیدمان و گل آرایی مجالس عروسی می باشد که باید حتما به آن توجه ویژه داشته باشید. البته تنها چیدمان صندلی ها نیست که حائز اهمیت خواهد بود و باید به موارد دیگری نیز توجه نمایید. یکی از مهمترین موارد را می توان گل آرایی دانست. چرا که در صورت گل آرایی مناسب هم مراسم پر زرق و برق تر جلوه کرده و هم می توانید فضا را به بهترین شکل ممکن ست نمایید. البته درست قرار دادن و طراحی دیزاین نیز یکی از موارد قابل توجه خواهد بود. ابتدا باید محل برگزاری را در باغ مشخص نمایید که در این باره باید حتما محلی را انتخاب نمایید که فضایی وسیع داشته باشد تا بتوانید هم صندلی ها را به بهترین شکل چیده و همچنین فضا جهت نشستن عروس و داماد وجود داشته باشد.

چیدمان صندلی ها از جمله موارد آماده سازی باغ عروسی برای پذیرایی مهمانان

پس از اینکه محل برگزاری مراسم را در باغ تعیین نمودید در این صورت باید محل چیدمان را مشخص نمایید. در ابتدا باید بدانید که صندلی ها باید چگونه چیدمان شوند تا فضا برای پذیرایی وجود داشته باشد. همچنین علاوه بر اینکه باید راه هایی برای پذیرایی در نظر داشته باشید باید حتما صندلی ها را به گونه ای بچینید که عروس و داماد بر فضا به صورت کامل اشراف داشته باشند. پس از انتخاب و اجاره باغ عروسی نوبت به آماده سازی باغ عروسی برای پذیرایی مهمانان باید به گونه ای باشد که فضای کافی در میان صندلی ها برای رفت و آمد وجود داشته باشد. به همین منظور علاوه بر اینکه باید فضای کافی برای رقص در نظر بگیرید باید فضا برای رفت و آمد افرادی که پذیرایی می کنند نیز در نظر بگیرید. البته این مورد زمانی باید انجام شود که قرار باشد جهت پذیرایی خوردنی ها را در مجلس بچرخانید. چرا که در برخی موارد خوردنی ها به صورت سلف سرویس خواهند بود که در این صورت باید روی میزها را به بهترین شکل تزیین نمایید.

دکوراسیون باغ عروسی

سلف سرویس از مدل های مدرن چیدمان باغ جهت پذیرایی

امروزه مدل جدیدی برای پذیرایی استفاده می شود که آماده سازی باغ عروسی برای پذیرایی مهمانان به صورت سلف سرویس به گونه ای خواهد بود که لوازم خوردنی بر روی یک میز در جایی از محل برگزاری مراسم عروسی قرار خواهد گرفت که مهمانان به راحتی به آن دسترسی داشته باشند. توجه داشته باشید که در این صورت باید به موارد مختلفی توجه داشته باشید. از جمله موارد قابل توجه می توان به قرار دادن صحیح صندلی ها و میز اشاره نمود. باید بدانید که پیش از هر اقدامی باید به محل باغ توجه نمایید. چرا که نورپردازی مناسب نیز بر پذیرایی تاثیرگذار خواهد بود. پیش از هر اقدامی و قبل از چیدمان بهتر است نورهای محیط را تنظیم نمایید تا محلی که برای پذیرایی در نظر گرفته اید به خوبی روشن باشد. به همین دلیل یکی از مهمترین موارد آماده سازی باغ عروسی برای پذیرایی مهمانان را می توان نورپردازی و سپس چیدمان دانست. بهتر است در هنگام آماده سازی باغ عروسی برای پذیرایی مهمانان میوه و شیرینی را به تعداد مهمانان بر روی میز جلویی به ازای هر سه نفر قرار دهید که این امر میزان رفت و آمدها را به صورت چشمگیری کاهش خواهد داد که برای این کار می توانید با یک موسسه تشریفات مجالس همکاری کنید .

امتیاز کاربران به این پست

به این پست امتیاز دهید
با تشکر امتیاز شما می باشد
ثبت دیدگاه
دسته بندی ها
آخرین پست ها
تگ ها