میانگین امتیاز کاربران به این پست :
 |  امتیاز 5 از  5  (از 501 رای)

تشریفات عروسی در باغ عروسی و تالار عروسی چه تفاوت هایی دارد

1398/04/31 | تعداد نظرات :0 |
تیم صبور
|
باغ تالار

افرادی که قصد برگزاری جشن عروسی خود را دارند، می‌ توانند آن را در محیط های مختلفی برگزار نمایند. گفتنی است برگزاری عروسی در باغ ها و تالارهای مختلف، مرسوم می باشد. بسیاری از افراد دوست دارند بدانند تفاوت تشریفات عروسی در باغ و تالار در چه زمینه هایی می باشد. در این مورد می توان گفت تفاوت های مختلفی در این نمونه ها وجود دارد که افراد باید با توجه به آن ها نسبت به برگزاری مراسم عروسی خود اقدام کنند. گفتنی است تفاوت تشریفات عروسی در باغ و تالار از لحاظ هزینه پذیرایی و نمونه ‌های مختلفی در متن پیش رو مورد بررسی قرار خواهد گرفت. اگر در مورد برگزاری عروسی خود در باغ و تالار دچار سردرگمی شده اید، متن ما را تا پایان همراهی کنید تا شاید بتوانید یک تصمیم مناسب در پایان بگیرید.

تفاوت تشریفات عروسی در باغ و تالار از نظر هزینه

یکی از نمونه های تفاوت تشریفات عروسی در باغ و تالار، هزینه برگزاری این مراسمات در این دو محیط می باشد. بسیاری از افراد دوست دارند که بدانند این تفاوت به چه صورت می باشد. در این مورد می توان گفت گرفتن عروسی در باغ و تالار از نظر هزینه تفاوت آنچنانی ندارد. اما در بعضی از موارد برگزاری عروسی در باغ می تواند کمی از تالارها بالاتر باشد. البته هر دوی این محیط ها با توجه به خدماتی که افراد در عروسی هایشان دریافت می کنند، می تواند متفاوت باشد. به طور مثال بعضی از مواقع عروسی هایی که در تالار برگزار می شوند، ممکن است که قیمت بالاتری نسبت به برگزاری آن در باغ داشته باشند و همین موضوع باعث شده تا بسیاری از افراد با توجه به نوع هزینه ای که دارند، نسبت به برگزاری آن اقدام نمایند. این که عنوان می ‌شود برگزاری مراسم عروسی در باغ ها از هزینه بالاتری برخوردار می باشد، به این دلیل است که خدمات و تشریفات بیشتری برای برگزاری در باغ مورد نیاز می باشد. به طور مثال شما در برگزاری عروسی در باغ، باید به گل آرایی مجلس عروسی و قسمت های مختلف باغ و وسایلی که در یک باغ عروسی مورد نیاز می باشد، بیشتر توجه نمایید.

 تشریفات در باغ عروسی

تفاوت تشریفات عروسی در باغ و تالار از نظر پذیرایی

تالار های عروسی به راحتی می توانند با قرار دادن پذیرایی های مختلف بر روی میز از مهمانان خود به بهترین نحو ممکن پذیرایی کنند. در بعضی از اوقات نیز می‌ توانید این پذیرایی ها را روی میز آن ها به صورت بشقابی و یا دسته ای بگذارید. این نوع از پذیرایی در باغ ها کمی پیچیده تر می باشد. به طور مثال سرو شام عروسی در محیط ‌های باغ با توجه به فضای باز و خنکی که دارند، ممکن است به سرد شدن غذا منجر شود. لذا بسیاری از روش‌ های مختلف برای جلوگیری از سرد شدن این غذاها وجود دارد که افراد باید با توجه به آن ها نسبت به پذیرایی مهمانان خود اقدام نمایند. پس می‌ توان گفت تفاوت در پذیرایی به عنوان یکی از اصول مهم می‌ تواند در برگزاری تاثیر گذار باشد. افراد بسیاری در زمان انتخاب درگیر این موضوع می شوند. توصیه ما به افراد این است که برای انتخاب فضای خود سعی کنند که نحوه پذیرایی آن را در نظر بگیرند و از کسانی که به شما باغ عروسی و یا تالار عروسی را ارائه می ‌دهند، بخواهید که نحوه پذیرایی را برای تان توضیح دهند.

چیدمان مجالس عروسی

سایر نمونه های تفاوت تشریفات عروسی در باغ و تالار

از دیگر نمونه‌ های تفاوت در برگزاری مراسم عروسی در باغ و تالار می توان به چگونگی جای دادن میهمانان باشد. به طور مثال بعضی از مراسم های عروسی به صورت کوچک و خودمانی برگزار می ‌شوند که افراد می ‌توانند با استفاده از باغ های کوچک این مراسم را برگزار کنند. اما در بعضی از اوقات مراسم ها تعداد بسیار زیادی از میهمانان را دارند که افراد باید با توجه به این تعداد، فکر سنجیده ای برای آن انجام دهند. در بعضی از اوقات افراد دوست ندارند که عروسی هایشان به صورت مختلط برگزار شود؛ پس می ‌توان آن را در تالارها برگزار نمایند.

چیدمان مجالس عروسی

امتیاز کاربران به این پست

به این پست امتیاز دهید
با تشکر امتیاز شما می باشد
ثبت دیدگاه
دسته بندی ها
آخرین پست ها
تگ ها