میانگین امتیاز کاربران به این پست :
 |  امتیاز 1 از  5  (از 502 رای)

استفاده از فینگر فود ها در چه زمانی بهتر است

1398/06/06 | تعداد نظرات :0 |
تیم صبور
|
برگزاری مراسم

بهترین زمان پذیرایی با فینگرفود

فینگرفودها غذاهایی می باشد که به وسیله انگشت صرف شده و دارای طعم بسیار بی نظیری می باشد. امروزه برای برگزاری انواع مهمانی های مختلف از جمله عقد کنان، جشن نامزدی، جشن فارغ التحصیلی و دورهمی ها از انواع بسیار مختلف فینگرفودها استفاده می شود که افراد می توانند بدون نیاز به پهن کردن سفره و قاشق و چنگال بهترین و با شکوه ترین مهمانی را برگزار کنند و لحظات بسیار باشکوهی را به همراه دوستان و نزدیکان خود سپری کنند.

فینگر فود چیست

فینگر فود به چه نوع غذایی گفته می شود؟ آیا می توان از فینگر فود در مهمانی های باشکوه و مهم خود استفاده کرد؟ از شما دعوت می شود که در مقاله پیش روی خود با ما همراه باشید و اطلاعات جالبی را در این زمینه به دست بیاورید.
فینگر فود غذایی می باشد که بدون نیاز به قاشق یا چنگال می توان به راحتی آن را صرف کرد که به همین دلیل نیز اهمیت بسیار بالایی در مهمانی ها داشته و امروزه بسیاری از افراد به خصوص خانم ها به دنبال تهیه و آماده کردن انواع بسیار مختلفی از فینگرفودها هستند. توجه داشته باشید که فینگرفود ها نیاز به کثیف کردن ظروف بیشتر و انداختن سفره و غیره نمی باشد و این ویژگی ها از مهمترین مزایا استفاده از فینگرفودها می باشد. فینگر در زبان انگلیسی به معنای انگشت بوده و فود نیز به معنای غذا می باشد که در کل فینگرفود به معنای غذای انگشتی می باشد.

فینگرفودها

انواع فینگر فود ایرانی

امروزه سر آشپزهای حرفه ای سعی بر آن دارند تا بهترین و بی نظیرترین غذاهای ایرانی را به صورت فینگر فود در آورده و سرو کنند تا از این طریق بتواند شگفت انگیزترین غذاها را برای مهمانان خود عرضه نموده و رضایت و توجه آنها را به سوی خود جلب کنند. از مهمترین انواع فینگر فود ایرانی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • مرغ سوخاری
  • کوفته های ریز با نان
  • انواع پیتزاهای انگشتی
  • ته چین مرغ
  • انواع کوکوها
  • انواع غذاهای بادمجانی و سیب زمینی 
  • انواع و اقسام پاستا

هر کدام از این غذاها در نوع خود لذیذ و خوشمزه بوده اند و طرفداران بسیار زیادی را توانسته است به سوی خود جلب کند.

استفاده از فینگرفود

استفاده از فینگرفود ها در چه زمانی بهتر است؟

سوال مهمی که وجود دارد این است که استفاده از فینگرفود در چه زمانی بهتر و مناسب است؟ در پاسخ به این سوال می توان گفت امروزه برای برگزاری مهمانی ها و تشریفات عروسی بسیار مختلف از جمله مهمانی عقد کنان، جشن فارغ التحصیل، مهمانی دوستانه، مهمانی سالگرد ازدواج، مهمانی های سلف سرویس و مهمانی های دورهمی و غیره از فینگر فود ها استفاده می شود. افراد می توانند با تهیه بهترین و لذیذترین فینگرفود ها در مهمانی های خود، یکی از بهترین و باشکوه ترین مهمانی را برگزار نموده و لحظات بسیار به یادماندنی را به همراه دوستان و نزدیکان خود تجربه کنند. زندگی های آپارتمانی و کمبود جا برای بازکردن سفره های متعدد برای مهمان ها، مردم را به سوی استفاده و تهیه انواع فینگر فودها تشویق و سوق داده است تا افراد از این طریق بتوانند تحت بهترین و مناسب ترین شرایط به مهمانی خود برسند و از مهمان های خود پذیرایی کنند. اگر شما نیز قصد برگزاری یکی از بهترین مهمانی ها و دورهمی را دارید می توانید ساده ترین فینگرفودها را در کوتاه ترین زمان ممکن به سلیقه خود تهیه و آماده کنید و یکی از بهترین مهمانی ها را برگزار کنید.

فینگرفودها

استفاده از بهترین فینگرفودها 

توجه داشته باشید که تمام غذاها را نیز نمی توان به شکل فینگرفود در آورد و سرو کرد برای مثال شما نمی توانید غذاهای اصیل و قدیمی ایرانی از جمله آبگوشت، قورمه سبزی و عدس پلو را به شکل فینگرفود تهیه کنید بلکه غذاهایی که با استفاده از مرغ و کالباس تهیه می شوند را می توان به راحتی و با چند ترفند ساده به شکل دلخواه تزیین نمود و سرو کرد. 

امتیاز کاربران به این پست

به این پست امتیاز دهید
با تشکر امتیاز شما می باشد
ثبت دیدگاه
دسته بندی ها
آخرین پست ها
تگ ها