میانگین امتیاز کاربران به این پست :
 |  امتیاز 5 از  5  (از 501 رای)

مدل های برتر کیک عروسی سال 2019

1398/06/06 | تعداد نظرات :0 |
تیم صبور
|
برگزاری مراسم

بهترین مدل کیک امسال

کیک عروسی یکی از مهمترین قسمت هایی است که در تدارک جشن عروسی باید در انتخاب مدل آن بسیار دقت نمود. اگر عروسی شما نزدیک است و دوست دارید یک کیک خاص و زیبا برای مراسم خود داشته باشید، می توانید از مدل های برتر کیک عروسی در سال 2019 استفاده کنید.این مدل کیک ها از محبوب ترین و جدیدترین مدل های کیک هستند که شما می توانید با توجه به سلیقه خود یکی از آن ها را انتخاب کنید.

مدل های برتر کیک عروسی در سال 2019

اگر عروسی شما در سال 98 است ، بهتر است در مراسم عروسی خود نیز از انواع ترندهای مد شده در سال 2019 استفاده کنید تا همه چیز مطابق با مد سال باشد. کیک های عروسی در سال 2019 نیز تفاوت هایی با کیک های قدیمی دارند و با توجه به تنوعی که در آنها وجود دارد، می توانید از این مدل ها ایده بگیرید یا یکی از آنها را برای مراسمات خود انتخاب کنید.در مدل های برتر کیک عروسی سال 2019 می توان به وفور استفاده از گل های طبیعی بر روی کیک ها را مشاهده نمود. کیک های چند طبقه در عروسی هنوز هم از مدل های برتر کیک عروسی در این سال هستند و بسیاری از افراد از این نوع کیک ها برای مراسم خود استفاده می کنند. در سال 2019، استفاده از کیک های ساده تر جای خود را به کیک های تشریفاتی و خیلی تجملاتی داده است. نکته ای که در مدل های برتر کیک عروسی در سال 2019 به چشم می خورد، جایگزینی کیک های چند طبقه یا یک طبقه پنیری به جای کیک های سنتی و قدیمی است.

چگونگی انتخاب بهترین کیک عروسی

شاید شما یکی از مدل های برتر کیک عروسی را در میان مدل های جدید مشاهده کنید، اما آن کیک مناسب مراسم شما نباشد. بنابراین با توجه به نکاتی باید کیک عروسی خود را انتخاب کنید. با توجه به اینکه در مدل های جدید کیک عروسی سال 2019، تنوع بسیاری از لحاظ طرح و رنگ وجود دارد، بنابراین عروس و داماد باید با توجه به فرهنگ و سنت خود و همچنین تم عروسی خود یکی از مدل ها را انتخاب کنند. نکته دیگری که بسیار حائز اهمیت است، تعداد طبقات کیک است که این موضوع را با توجه به تعداد مهمانان باید انتخاب کنید. این نکته می تواند هزینه های شما را بسیار کاهش دهد، زیرا در اکثر مراسم های عروسی همیشه کیک عروسی اضافه می آید و باعث اسراف و هزینه های بیشتر می شود. تزیینات روی کیک نیز بسیار اهمیت دارد و عروس و داماد با توجه به جدیدترین مدل های کیک عروسی می توانند بهترین نوع تزیینات را انتخاب کنند. تزئینات داخلی کیک نیز به همان اندازه که تزیینات بیرونی کیک اهمیت دارد، مهم است. بهتر است از لایه های رنگی و مغزهای رنگی برای داخل کیک استفاده کنید.

طبیعی بودن، یکی از نمادهای مهم در مدل های برتر کیک عروسی

نکته ای که در مدل های محبوب کیک عروسی در سال 2019 به چشم می خورد، طبیعی بودن این مدل کیک ها است که آن ها را از مدل کیک های سنتی و قدیمی جدا می سازد. استفاده از خامه و گل های مصنوعی در کیک های مدل سال 2019 دیگر دیده نمی شود و این عناصر به نوعی قدیمی محسوب می شوند. در کیک های سال 2019 همه عناصر طبیعی هستند و این امر به زیباتر شدن کیک بسیار کمک می نماید. اکثر مدل کیک های جدید به همان شکل دایره ای و مربع هستند اما شما می توانید از مدل های دیگر نیز استفاده کنید. به جای خامه در این نوع از کیک ها از فوم های رنگی استفاده می شود که علاوه بر اینکه دست شیرینی پز را در طراحی کیک بسیار باز می گذارد، جلوه کیک را نیز بسیار طبیعی تر نشان می دهد و کیک نیز زیباتر می شود.

مدل های برتر کیک

رنگ های مورد استفاده در مدل کیک های سال 2019

پس از انتخاب مدل کیک، رنگ آن نیز از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید رنگ کیک خود را با توجه به سایر تزیینات خدمات عروسی خود انتخاب کنید. اما در سال 2019 نکته ای که در بیشتر کیک های عروسی دیده می شود، استفاده از رنگ های روشن به جای رنگ های تیره در کیک است. رنگ هایی مانند سفید، صورتی، آبی روشن و طلایی از رنگ های بسیار پرکاربرد و مناسب برای عروسی هستند. بنابراین بهتر است شما نیز از رنگ های روشن مخصوصا سفید که نمادی از جشن عروسی است در کیک خود استفاده کنید.

امتیاز کاربران به این پست

به این پست امتیاز دهید
با تشکر امتیاز شما می باشد
ثبت دیدگاه
دسته بندی ها
آخرین پست ها
تگ ها