آیا انتخاب تم برای جشن تولد کار درستی است

1398/06/12 | تعداد نظرات :0 |
تیم صبور
|
برگزاری مراسم

تم برای جشن تولد باید باشد؟

امروزه معمولا برای برگزاری هر جشنی تم مخصوصی را در نظر می گیرند تا در تزئینات، پوشش و پذیرایی خود آن را به کار گیرند. انتخاب تم برای جشن های مختلف همچون تولد و سیسمونی با انتخاب یک رنگ مشخص و با توجه به علایق افراد صورت گرفته و به صمیمیت حال و هوای جشن شما کمک شایانی خواهد کرد. ما در این مقاله در خصوص اهمیت انتخاب تم برای جشن با شما سخن خواهیم گفت؛ پس اگر قصد برگزاری جشنی را دارید ما را تا پایان این متن همراهی کنید.

تم جشن تولد

انتخاب تم برای جشن تولد

به صورت معمول و بدیهی، برگزاری تولد و جشنی مجلل و زیبا همواره یکی از آرزوهای والدین برای فرزندان بوده است. به عبارت دیگر، یکی از مهمترین و به یادماندنی ترین جشن هایی که هر ساله در یک روز مشخص برای فردی خاص برگزار می شود؛ جشن تولد او خواهد بود. امروزه افراد بر حسب علایق و سلیقه خود رنگی را به عنوان تم تولد خود مشخص می کنند تا پوشش، پذیرایی و تزئینات خود را نیز با همان رنگ و طرح هماهنگ کنند. افراد با توجه به سن و جنسیت خود می توانند تنها با هزینه ای اندک جشنی زیبا و باشکوه را در کنار دوستان و خانواده خود برگزار کنند. با وجود هزینه های گزافی که برای تولد خود صرف کرده اید؛ در صورت نبود هیچگونه هارمونی و تناسبی بین رنگ وسایل و تزئینات، جشن شما ممکن است از نظر بقیه زیاد جالب و جذاب به نظر نرسد. لذا انتخاب تم برای جشن تولد در جذابیت و حال و هوای جشن شما بسیار تاثیرگذار بوده و روزی به یادمانی را در ذهن همه ثبت خواهد شد.

تم جشن تولد

اهمیت توجه به تم جشن های دخترانه

از آنجایی که روحیه دختران بسیار حساس و لطیف است و آنها به رنگ های شاد و جذاب علاقه بسیاری دارند؛ لذا در انتخاب تم برای جشن های دخترانه باید به این نکته توجه داشت. تم جشن دخترانه با رنگ های متنوع و در قالب انواع شخصیت ها و کارتون های مورد علاقه آنها همچون فروزن، کیتی و سفید برفی در بازار به فروش می رسد. اصولا اکثر دختر خانوم ها به رنگ های قرمز، صورتی، نقره ای و طلایی و همچنین تم های پرنسسی علاقه بسیاری نشان داده و رنگ و مدل لباس، تاج و تزئینات خود را برای برگزاری یک جشن بر این اساس انتخاب می کنند. رنگ های طلایی و نقره ای جنبه ای تشریفاتی به جشن شما خواهد داد. 

تم جشن تولد

اهمیت توجه به تم جشن های پسرانه

برعکس دخترها که روحیه ای حساس دارند؛ پسرها با روحیه مبارزانه و جنگجو خود به شخصیت های فوتبالی و کارتونی چون بن تن، مرد عنکبوتی و بتمن علاقه نشان می دهند. هنگام انتخاب تم برای جشن پسرانه توجه داشته باشید که علاقه آنها به داستان ها و انیمیشن های ماجراجویانه و رنگ های مثل آبی و مشکی به نوعی نمایانگر قهرمان رویایی ذهن آن در دنیای کودکانه خود است. به طور مثال هنگام برگزاری یک جشن تولد با خرید لباس تم شخصیت مورد علاقه پسرتان می توانید او را به قهرمان در دنیای کودکانه خود تبدیل کرده و روزی خاطره انگیز را در ذهن ثبت کنید. همچنین همه چیز از ظروف پذیرایی و خوراکی تا بادکنک ها و ریسه ها و کیک تولد باید رنگ و بوی تم مورد نظر هماهنگ باشد.

تم جشن تولد

آیا انتخاب تم برای جشن تولد کار درستی است؟

تم به شما در برگزاری جشنی هیجان انگیز و مجلل کمک بزرگی خواهد کرد و بهتر است که انتخاب تم جشن بر حسب علائق و نظر نفر اصلی جشن انجام گیرد. یک تم زیبا به شما درباره طراحی و دکوراسیون جشن کمک خواهد کرد و از طریق آن می توانید به راحتی برای نوع و رنگ لباس خود نیز تصمیم بگیرید. اگر هنگام دعوت مهمانان، آنها را نیز از تم در نظر گرفته شده برای جشن خود در کارت دعوت آگاه کنید؛ به این ترتیب هارمونی و شباهت رنگ ها و طرح ها در نوع پوشش افراد حاضر در جشن بسیار جذاب خواهد بود. به طور مثال، همه مهمانان و افراد حاضر در جشن با تم مشخص به رنگ مشکی و طلایی و نقابی بر روی صورت مانند جشن های هالیوودی در مراسم شرکت کنند. بنابراین با توجه به آنچه که گفته شد انتخاب تم برای جشن کاری ضروری نبوده و افراد صرفا برای جذابیت و زیبایی جشن خود می توانید هزینه ای اندکی را برای این کار اختصاص دهند تا عکس های زیبا از این روز در آلبوم خود به یادگار داشته باشند.

قابل ذکر است که می توانید برگزاری جشن های باشکوه و مجلل تولد را به تشریفات مجالس بسپارید تا جشنی فوق العاده و زیبا را برای خود و عزیزانتان رقم بزنید.

امتیاز کاربران به این پست

به این پست امتیاز دهید
با تشکر امتیاز شما می باشد
ثبت دیدگاه
دسته بندی ها
آخرین پست ها
تگ ها