بهترین نورپردازی سالن عروسی چه ویژگی هایی دارد

1398/06/12 | تعداد نظرات :0 |
تیم صبور
|
برگزاری مراسم

نورپردازی در عروسی

انتخاب سالن عروسی مناسب یکی از مواردی است که باید توجه زیادی به آن شود. در این بین لازم است بدانید مناسب بودن نورپردازی سالن عروسی بسیار مهم بوده که موجب لوکس شدن فضای برگزاری جشن شما خواهد شد. حال لازم است بدانید به طور کلی ایده های متفاوتی برای نورپردازی سالن ها و تالارهای عروسی وجود داشته که باید برای هر چه بهتر شدن این امر اصول اولیه نورپردازی را مد نظر قرار دهید.

روش های نورپردازی سالن عروسی

جشن عروسی یکی از جشن های بسیار مهم می باشد زیرا این شب برای زوجین بهترین و زیباترین شب زندگی آنها است؛ با این حال لازم است که تمامی نکات مهم در خصوص برگزاری جشن خاطره انگیز رعایت شود. حال لازم است بدانید برگزاری چنین جشنی به عوامل مختلفی بستگی داشته که یکی از مهم ترین این موارد نورپردازی مناسب می باشد. دقت داشته باشید یکی از ساده ترین روش ها جهت نورپردازی داخلی سالنهای عروسی استفاده از نور هایی است که به بالا تابیده شود به طوری که این روش علیرغم اینکه بسیار کم خرج است نتیجه چشمگیری دارد. استفاده از ویدئو پروژکتور ها برای نشان دادن نام و تاریخ بر روی یک محل یکی دیگر از مواردی است که می‌تواند نگاه همگان را جلب کرده و همچنین مهمانان را به رقص و شادی دعوت نماید. از طرفی استفاده از چراغ های شارژی کوچک می تواند به شما کمک کند که هر جا که دوست دارید نور متمرکز بیشتری را داشته باشید، مثلاً استفاده از این نور برای کیک عروسی و گل آرایی و سبدهای میوه می تواند زیبایی خاصی به مجلس شما بدهد. چراغ گردان و لیزر رقصنده نیز جزو آن دسته از مواردی است که در نورپردازی سالن های عروسی و مجالس جذابیت زیادی دارد.

نورپردازی سالن عروسی

اهمیت نورپردازی سالن عروسی

با توجه به اینکه داشتن یک مکان مناسب جهت برگزاری عروسی بسیار مهم است طبیعتاً نیاز به زیبا سازی و دیزاین این محل بوده که بطور حتم نورپردازی این سالن ها اهمیت ویژه ای دارد. با اعمال درست نورپردازی سالن عروسی شما می توانید یک جشن عروسی رویایی و بی‌ نظیر برگزار نمایید. دقت داشته باشید که اگر این نورپردازی به صورت حرفه ای صورت بگیرد حال و هوای جشن عروسی شما بسیار مناسب شده و شبی به یاد ماندنی را برای شما به جا می گذارد به طوری که نورپردازی درست می تواند جشن عروسی شما را شاد و رمانتیک جلو داده یا فضا را کسل کننده و بی روح نماید. نکته بسیار مهم دیگری که در خصوص اهمیت نورپردازی سالن عروسی وجود دارد با کیفیت در آمدن عکسها و فیلمهای عروسی می باشد به این صورت که کیفیت عکاسی و فیلمبرداری عروسی شما مستقیم با نورپردازی ارتباط دارد.

نورپردازی مراسم عروسی

ایده های نورپردازی سالن های عروسی

همانطور که بیان شد برای نورپردازی مناسب سالن عروسی راهکارها و ایده های مختلفی وجود داشته به طوری که این نور پردازی می تواند به خلاقیت افراد در عروسی آنها بستگی داشته باشد. مثلاً افراد زیادی برای جشن عروسی خود تم های خاصی را انتخاب می ‌کنند، سعی می‌ کنند تا نورپردازی سالن عروسی شان نیز به سبک همین تم ها باشد. حتی برخی علاقه دارند که از نورپردازی های خاصی برای سفره عقد خود استفاده کنند تا ویژه و خاص به نظر برسند.

نورپردازی مراسم عروسی

نکات مهم در خصوص نورپردازی مناسب سالن عروسی

با توجه به اهمیت بالای نورپردازی سالن عروسی به طور حتم نیاز است که از تیم های حرفه ای در این خصوص کمک گرفته تا بتوانید به راحتی بهترین جشن را برای خود برگزار کنید. حال لازم است بدانید طبیعتاً نورپردازی داخل سالن غذاخوری و پیست رقص باید با یکدیگر متفاوت باشد به طوری که لازم است در سالن غذاخوری نور پردازی به اندازه کافی و یکنواخت بوده اما در پیست رقص موارد دیگری مهم است. دقت داشته باشید برای فیلمبرداری و عکاسی در فضای باز و باغ عروسی به حداقل هزار لوکس نور نیاز بوده و بنابراین لازم است که برای داشتن این مقدار نور و در نتیجه داشتن فیلم ها و عکس های زیبا از پروژکتورهای مناسب بهره بگیرید با این وجود برای تصویربرداری بهتر لازم است که در سن از پروژکتور های مناسب که دارای افت نور نیستند استفاده کنید.

امتیاز کاربران به این پست

به این پست امتیاز دهید
با تشکر امتیاز شما می باشد
ثبت دیدگاه
دسته بندی ها
آخرین پست ها
تگ ها