میانگین امتیاز کاربران به این پست :
 |  امتیاز 5 از  5  (از 501 رای)

اهمیت داشتن دستگاه مه ساز و آبشار نور در عروسی

1398/07/10 | تعداد نظرات :1 |
تیم صبور
|
برگزاری مراسم

داشتن دستگاه مه ساز و آبشار نور در مراسم عروسی چقدر مهم است

استفاده از دستگاه مه ساز و آبشار نور در بسیاری از مراسمات عروسی رواج یافته است به طوری که بسیاری از سالن های تشریفاتی و تالارها با استفاده از این دو آیتم بی نظیر توانسته اند به زیبا آرایی سالن عروسی خود پرداخته و بهترین لحظات را برای مهمانان خود به ارمغان بیاورند.

آیا می دانید که استفاده از دستگاه مه ساز و آبشار نور می تواند یکی از باشکوه ترین و بی نظیرترین جشن عروسی را به دنبال خود داشته باشد؟ امروزه استفاده از دستگاه مه ساز و آبشار نور در بسیاری از مراسمات عروسی بسیار رایج شده است به طوری که بسیاری از سالن های تشریفاتی با خرید و تعبیه بهترین و باکیفیت ترین آبشارهای نور و دستگاه های مه ساز توانسته اند توجه بسیاری از زوجین و مهمان ها را به سوی خود جذب کنند. یک شب رویایی در کنار عزیزان خود و گام بزرگ برای شروع یک زندگی بسیار جدید، نیازمند مراسم بسیار باشکوهی می باشد که جوانان زیادی آرزوی آن را در سر دارند. برای زیبا نمودن فضای سالن تالار و یک فیلم برداری بسیار بی نظیر و شگفت انگیز استفاده از آیتم های گوناگون ضروری می باشد که بی شک یکی از مهم ترین این آیتم، استفاده از آبشارهای متنوع نور و دستگاه مه ساز خواهد بود. اهمیت استفاده از دستگاه مه ساز و آبشار نور در خدمات مجالس عروسی به قدری در سال های اخیر افزایش یافته است که بسیاری از سالن های تشریفاتی به دنبال خرید و نصب بهترین و ایده آل ترین انواع این آیتم ها هستند. در ادامه مقاله توضیحات جداگانه ای را راجع به هریک از این آیتم ها ارائه خواهیم داد.

مه سفید در عروسی

فضای رقص عروس و داماد را با استفاده از مه سفید رویایی کنید

دستگاه مه ساز در عروسی 

دستگاه مه ساز را با نام های متفاوتی از جمله دستگاه دود ساز، دستگاه بخار ساز و دستگاه دود زا نیز می نامند که با داشتن سیم کشی بسیار مدرن خود قابلیت استفاده در قسمت های مختلف تالار را دارد. این دستگاه با ریموت های مختص خود کار می کنند که این امر نیز استفاده از این دستگاه ها را بسیار راحت تر ساخته است. مهمترین عاملی که سبب ایجاد بخار و مه در این دستگاه می شود، استفاده از یخ می باشد که یخ موجود در این دستگاه در دماهای پایین با دی اکسید کربن ترکیب داده شده و مه مانند را تشکیل می دهد. استفاده کنندگان از این دستگاه می توانند به راحتی با ریموت میزان خروجی مه را کنترل کرده و طبق سلیقه خود از این آیتم زیبا استفاده کنند.

دستگاه مه ساز در عروسی

استفاده از دستگاه مه ساز به زیبایی دوچندان فضای عروسی کمک زیادی می کند

موارد استفاده از دستگاه مه ساز در عروسی

آیا شما نیز به دنبال استفاده از دستگاه مه ساز و آبشار نور هستید؟ آیا می دانید که از دستگاه مه ساز در چه مواردی می توانید استفاده داشته باشید؟ از مهمترین موارد استفاده از دستگاه مه ساز در عروسی می توان به موارد زیر اشاره داشت:

  • ورود عروس و داماد به تالار
  • هنگام رقص دو نفره عروس و داماد
  • هنگام برش دادن کیک عروسی

شما می توانید در هر کدام از لحظات ذکر شده، با استفاده از ریموت این دستگاه بخار یا مه لازم را در فضای تالار پراکنده نموده یکی از رویایی ترین و زیباترین لحظات را برای خود و مهمانان خود به ارمغان بیاورید و فیلمبرداری و عکاسی مراسم خود را به رویایی ترین شکل ممکن انجام دهید.

آبشار نور در عروسی

استفاده از آبشار نور در عروسی باعث شکوه بیشتر مراسم می شود

استفاده از آبشار نور در عروسی

استفاده از آبشارها به دو حالت در بسیاری از سالن ها مشاهده شده است که عبارتند از:

  • آبشار گرم: آبشار گرم یکی از پرطرفدارترین آبشارهای مورد استفاده در بسیاری از تالارها به شمار می آِید که از سوختن مواد محترقه انرژی خود را به دست می آورد و با استفاده از یک کبریت می توان فیتیله ها آن را روشن کرده و شاهد یک نور و سوختن بسیار بی نظیری باشید.
  • آبشار سرد: آبشارهای سرد انرژی لازم خود را از نیروی برق تامین می کنند و یکی از بهترین و باشکوه ترین نورپردازی را می توان توسط این نوع از آبشار مشاهده نمود.  

امتیاز کاربران به این پست

به این پست امتیاز دهید
با تشکر امتیاز شما می باشد
User
مرصاد

1398/07/24

داشتن دستگاه مه ساز رو دوست ندارم چون تنفس مشکل میشه ولیکن آبشار نور خیلی زیباست
ثبت دیدگاه
دسته بندی ها
آخرین پست ها
تگ ها