حضور حیوانات خانگی در مراسم عروسی

1398/08/22 | تعداد نظرات :0 |
تیم صبور
|
برگزاری مراسم

حیوان خانگی خود را در مراسم عروسی جا نگذارید و آن را با خود ببرید

بسیاری از افراد به داشتن حیوان خانگی علاقه مند هستند و از نگهداری حیواناتی چون سگ، گربه و پرنده در منزل لذت می برند. به همین منظور زوج هایی که حیوانات خانگی دارند برای برگزاری مراسم جشن عروسی خود یا رفتن به جشن عروسی دیگران تمایل دارند تا حیوان مورد علاقه خود را به همراه داشته باشند و با خود ببرند. حال در نگهداری و بردن حیوانات خانگی به عروسی با چالش های مواجه خواهند بود و باید به نکاتی در جهت بردن حیوانات خانگی به مراسم جشن عروسی توجه کنند. اگر قصد دارید تا حیوان مورد علاقه خود را به مراسم جشن عروسی دوستان و آشنایان همراه خود ببرید، توصیه می کنیم این مقاله را تا انتها مطالعه کنید و همراه ما باشید.

حضور حیوانات خانگی در مراسم عروسی

چالش حضور حیوان خانگی در مراسم جشن عروسی

افرادی که به حیوان خانگی علاقه مند هستند، دوست دارند تا حیوان مدنظر خود را به صورت مجلسی و شیک به مراسم جشن عروسی دوستان و آشنایان ببرند و از بازیگوشی آنها لذت ببرند و همچنین آنها به زیبایی در فیلم و عکس عروسی ایفای نقش کنند. شاید از خود بپرسید که چگونه می شود یک حیوان را با خود به مراسم جشن عروسی برد؟ همچنین مراقب آن بود و در هنگام برگشت آن را فراموش نکرد؟ اگر بخواهید حیوان مورد علاقه خود را به مراسم جشن عروسی ببرید، بد نیست با برخی نکات مربوط به این کار بیشتر آشنا شوید. 

نکات مهم حضور حیوان خانگی در مراسم عروسی و نگهداری از آنها

شاید تصمیم دارید برای شرکت در مراسم عروسی با حیوانات خانگی حضور پیدا کنید بنابراین بهتر است با نکات و راهکارهای حضور حیوانات در برگزاری مراسم عروسی بیشتر آشنا شوید:

حیوانات خانگی عروس و داماد

 1. سنجیدن شرایط عروسی و نوع حیوان
  به منظور بردن حیوان به مراسم عروسی باید ابتدا به این نکته توجه داشته باشید که حیوان مورد نظر قادر به حضور در این مراسم می باشد یا خیر؟ این موضوع به عواملی چون مکان برگزاری عروسی و نوع حیوان بستگی دارد.
  اگر قصد بردن حیوان مورد نظر در مراسم جشن عروسی خود را دارید، باید به این نکات توجه داشته باشید که کسی حاضر است از حیوان شما در طول مراسم مراقبت کند؟ آیا امکان تهیه غذای مخصوص حیوانات خانگی وجود دارد؟ واکنش مهمان ها به حضور حیوان در عروسی چیست؟ و سوالاتی از این دسته که در بردن یا نبردن حیوانات خانگی به عروسی تاثیرگذار هستند.
 2. پوشش حیوانات خانگی در صورت قطعی شدن حضور در عروسی
  اگر بردن حیوانات خانگی به مراسم عروسی قطعی شد، باید پوشش مناسبی برای حیوانات خانگی در نظر گرفته شود که مناسب مراسم عروسی باشد. پوشیدن لباس رسمی کاملا پوشیده و مینیاتوری برای حیوانات متناسب با جنسیت به زیبایی هر چه بیشتر آنها کمک می کند. بنابراین برای حضور حیوانات خانگی در عروسی به پوشش آنها توجه نمایید.
 3. توجه به حیوانات در عروسی
  در صورتی که حیوان خانگی مورد علاقه را با پوشش مناسب با خود به مراسم جشن عروسی بردید، بهتر است به آنها توجه ویژه ای داشته باشید. به عنوان مثال در مراسم نام آنها را صدا کنید و همچنین از آنها در قاب های مختلف عکاسی کنید. مراقبت حیوانات خود باشید تا برای دیگر مهمانان و پذیرایی ممهمانداران مزاحمت ایجاد نکنند.
 4. آماده سازی مکان عروسی برای حضور حیوانات خانگی
  اگر به حضور حیوان خانگی در مراسم جشن عروسی خود مشتاق هستید، بهتر است تا محیط برگزاری مراسم عروسی را برای حضور حیوانات خانگی آماده کنید. بدین منظور می توانید قاب ها و عکس هایی از حیوانات مانند سگ و گربه را برای تزیینات استفاده کنید تا حیوانات احساس راحتی کنند و یا مراسم در باغ عروسی باشد تا حیوان بتواند به راحتی بازی کند.
 5. مراقبت از حیوانات خانگی در مراسم جشن عروسی
  در صورتی که حیوان خانگی مورد علاقه خود را به مراسم جشن عروسی بردید، بهتر است از آنها مراقبت کنید و در صورت بازیگوشی بیش از حد آنها مواظب باشید تا مزاحم دیگران نشوند. همچنین پس از پایان مراسم زمانی که مشغول خداحافظی هستید، حواستان باشد تا حیوان خانگی خود را در مراسم جشن عروسی جا نگذارید و آن را با خود ببرید!

داشتن حیوان خانگی در عروسی

امتیاز کاربران به این پست

به این پست امتیاز دهید
با تشکر امتیاز شما می باشد
ثبت دیدگاه
دسته بندی ها
آخرین پست ها
تگ ها