ویژگی های باغ عروسی در بهار را بشناسیم

1398/11/06 | تعداد نظرات :0 |
تیم صبور
|
باغ تالار

ویژگی های مهم باغ عروسی در بهار چیست

ویژگی های باغ عروسی در بهار شاید یکی از مهمترین موضوعاتی باشد که ذهن زوج های جوانی که میخواهند در این فصل زیبا مراسم خود را بگیرند، درگیر کرده باشد. بدون شک هر تازه عروس و دامادی میخواهند که مراسم عروسی آنها در بهترین فضا و دکوراسیون اجرا شود. اگر شما هم از این زوج های جوان هستید، در ادامه با ما همراه باشید تا با هم کمی درباره باغ عروسی در بهار صحبت کنیم.

مراسم عروسی در بهار

ویژگی های باغ عروسی در بهار

اما برگزاری عروسی در بهار چه الزاماتی دارد و باید چه نکاتی را زوج های جوان مدنظر قرار دهند. ابتدا به راهنمای آماده سازی باغ عروسی برای پذیرایی از مهمانان می پردازیم. اولین پیشنهاد ما به شما فضای باغ، دکوراسیون و تزئینات است. بهار خود فصل زیبایی است و شما میتوانید باغی را انتخاب کنید که فضای آن سرسبز و دکوراسیونش جالب و مورد توجه باشد. به این ترتیب نیاز شما به آتلیه برای عکاسی تا حد زیادی کم شده و می توانید بهترین عکس ها را داشته باشید. از سوی دیگر فراموش نکنید در نیمه اول سال روزها بلند است، در نتیجه شما در روز با نور طبیعی بهترین موقعیت را برای عکاسی دارید که خود پوئنی مثبت است.

پس در انتخاب باغ برای عروسی در بهار حتما دکوراسیون و فضای مراسم را ببینید. امکانات باغ برای عکاسی و دکور سازی را بررسی کنید و از آنها بخواهید تا عکس هایی را از مراسم های قبلی به شما نشان دهند. به این ترتیب می توانید بهتر تصمیم بگیرید.

ویژگی های باغ عروسی در بهار

گل آرایی را فراموش نکنید

دومین پیشنهاد ما به شما گل آرایی است. اهمیت گل آرایی باغ عروسی به قدری زیاد است که در دومین مرحله قرار می گیرد. خوشبختانه شما در بهار انتخاب های زیادی برای تزئینات و گل آرایی دارید و میتوانید هر دکوری را که بخواهید داشته باشید. میز مهمانان، سفره عقد، میز شام و فضای عکاسی را با بهترین گل ها تزئین کنید. از سوی دیگر در بهار هوای چندان بدی در انتظار شما نیست که موجب پژمردن یا خراب شدن گل ها شود.

گل آرایی یکی از گران ترین، در عین حال زیباترین تزئینات و از ویژگی های باغ عروسی در بهار معرفی کرد. پس آن را دست کم نگیرید و حالا که از میان انواع متنوع گل های بهاری می خواهید انتخاب کنید ظرفیت باغ را چک کنید. عروسی های بهاری با هوای مطبوع به ویژه در اردیبهشت و اوایل خرداد با گل آرایی مناسب میتواند به مراسمی مجلل و باشکوه تبدیل شود.

فضای مناسب برای عقد

با توجه به آب و هوای مطبوع نیمه اول سال، یکی از مهمترین ویژگی های باغ عروسی در بهار را که باید در خاطر داشته باشید، فضای مناسب عقد است. اگر می خواهید تالار باغ را برای عروسی انتخاب کنید بهتر است سفره عقد حتما در محیط باغ انداخته شده و با متدهای گل آرایی جذاب و باشکوه جلوه کند. شاید برایتان مهم باشد که بدانید در انتخاب باغ عروسی چه نکاتی حائز اهمیت است؟ فضا یکی از پارامترهایی است که در انتخاب باغ عروسی بسیار مورد توجه قرار می گیرد.

در انتخاب باغ برای عروسی در بهار حتما به فضای در نظر گرفته شده برای مراسم عقد دقت کنید. مراسم عقد می تواند ساعتی به طول انجامد در نتیجه این فضا باید صندلی های کافی برای نشستن مهمانان داشته باشد. از سوی دیگر مهمانان دوست دارند در این مراسم حتما حضور یابند، در نتیجه بهتر است فضای گردی داشته باشد تا به اطراف دید مناسبی بدهد پس فضای مناسب باغ برای عقد، جای کافی برای نشستن مهمان ها و طراحی کاربردی فضا را به عنوان یکی از ویژگی های باغ عروسی در بهار در نظر گرفته و حتما به آن توجه کنید.

عروس و داماد در باغ عروسی

منوی سرد از مهم ترین ویژگی های باغ عروسی در بهار

حال به خدمات و تشریفات می پردازیم، شاید سوال شما هم باشد که تشریفات عروسی در باغ چه مراحلی دارد؟ در ابتدا پذیرایی و انتخاب منو در اولویت قرار می گیرد. یکی دیگر از ویژگی های مهمی که برای انتخاب باغ عروسی برای بهار باید به آن توجه کرد، منوی سرد برای پذیرایی است. با توجه به اینکه از فروردین کم کم هوا رو به گرمی میرود باید منوی پذیرایی به جای قهوه، چای و یا شکلات داغ با نوشیدنی هایی چون میلک شیک، انواع گلاسه ها و بستنی ها از مهمانان پذیرایی کند. این مهم را مدنظر قرار دهید که شاید منو در ظاهر باغ تاثیر نداشته باشد ولی تمام مهمانان به آن توجه میکنند و در واقع پذیرایی را میتوان یکی از مهمترین المان های برگزاری عروسی دانست.

پیش از هرگونه تصمیم برای انتخاب باغ، حتما از مدیریت مجموعه بخواهید با منوهای مختلفی که دارند از شما پذیرایی کنند تا شما بتوانید با دقت بیشتری تصمیم بگیرید.

چیدمان باغ عروسی در بهار

امکانات پذیرایی در فضای باغ

به عنوان یکی آخرین و البته باز هم مهم ترین ویژگی های باغ عروسی در بهار توجه شما را به امکانات پذیرایی محیط باغ معطوف می کنیم. شاید بسیاری از زوج های جواب به گل آرایی یا دیگر تزئینات، فضای مناسب عکاسی و تزئینات باغ توجه کنند ولی بدون شک حواسشان به امکانات پذیرایی در باغ نیست.

اهمیت این موضوع بیشتر به دلیل این است که شاید بسیاری از مهمانان بخواهند از هوای بهار لذت ببرند. در باغ قدم بزنند و یا عکس بگیرند، گاهی اوقات حتی صدای مداوم موسیقی می تواند برای برخی به ویژه سالمندان خسته کننده باشد. برای این مهم و در نظر گرفتن تمام مهمانانتان حتما باغی را انتخاب کنید که علاوه برا فضای برگزاری عروسی، امکانات دیگری را نیز داشته باشد. به این ترتیب مهمانان می توانند برای قدم زدن، عکس گرفتن، فضای مجزایی هم داشته باشد. به این ترتیب مهمانان علاوه بر لذت بردن از فضا و گل آرایی، امکانات پذیرایی نیز برایشان فراهم باشد. این پذیرایی لازم نیست که خیلی کامل باشد و تنها شیرینی یا نوشیدنی هم کفایت میکند.

از مشاوران کمک بگیرید

شما می توانید بسیاری از جزئیات عروسی را خودتان انجام دهید، ولی کمک مشاوران را نیز فراموش نکنید ولی اگر می خواهید تمام جزئیات را خودتان آن را اجرا کنید حتما نمونه کارهای قبلی باغ منتخب تان را ببینید تا بتوانید ایده های خوبی را بگیرید. مشاورین به شما کمک خواهند کرد تا بتوانید آگاه شوید تشریفات عروسی در باغ عروسی و تالار عروسی چه تفاوت هایی دارد تا بتوانید بهترین مراسم را برگزار نمایید.

در انتها باید گفت که ویژگی های باغ عروسی در بهار می تواند به موارد جزئی بیشتری ختم شود و ما تلاش کردیم که به مهمترین آنها اشاره کنیم. شما می توانید از روی سلایق و یا تم انتخابی عروسی تان نکات بیشتری به ویژگی های باغ عروسی در بهار  اضافه کنید.

باغ عروسی در بهار

امتیاز کاربران به این پست

به این پست امتیاز دهید
با تشکر امتیاز شما می باشد
ثبت دیدگاه
دسته بندی ها
آخرین پست ها
تگ ها