نکاتی که در انتخاب لباس عروس خاص و شیک باید به آن ها توجه کنید

1398/12/25 | تعداد نظرات :0 |
تیم صبور
|
برگزاری مراسم

لباس عروس خاص و شیک برای عروس

لباس عروسی، یکی از ملزومات جشن عروسی است که می تواند مهمترین شب زندگی عروس خانم را رویایی تر نماید. بنابراین عروس خانم ها باید برای مهمترین اتفاق زندگی خود یک لباس عروس خاص و شیک را انتخاب کنید. اما پیش از انتخاب یک لباس عروس خاص و شیک، باید با ویژگی های آن آشنا شوید.

معرفی بهترین و جدیدترین مدل های لباس عروس

خانم ها معمولا وقت زیادی را صرف انتخاب مدل لباس عروسی خود می کنند تا بتوانند یک لباس عروس خاص و شیک را برای مراسم خود انتخاب نمایند. شاید بسیاری از عروس خانم ها فکر کنند که هر اندازه لباسشان لوکس تر باشد، شیک تر و زیباتر است اما باید توجه کنید که مدل لباس عروس باید با هیکل و صورت شما نیز هماهنگ باشد.

  • لباس عروس های ساده هنوز هم جز پرطرفدارترین و بهترین مدل های لباس عروس است که هیچگاه از مد نخواهد افتاد. این لباس عروس می تواند عروس خانم را شیک و ساده نشان دهد.
  • لباس عروس های کار شده یکی از زیباترین مدل های لباس عروس هستند و استایل عروس خانم را بسیار شکیل و زیبا نشان می دهند.
  • لباس عروس با دامن های ساده، یکی از جدیدترین ترندها و مدل های جدید لباس عروس هستند که زیبایی و آراستگی عروس را چند برابر نشان می دهند.
  • لباس عروس مدل پری دریایی یکی از پرطرفدارترین مدل های لباس عروس هستند که دامنی گشاد و براق به همراه گل دوزی های متالیک دارند و اندام و حالت عروس خانم را مانند یک پری دریایی، زیبا و کشیده نشان می دهند.
  • لباس عروس های پوشیده و آستین دار، یکی از جدیدترین و زیباترین مدل های لباس عروس هستند که عروس خانم را ساده و شیک نشان می دهند.
  • لباس عروس های پرنسسی برای افرادی که به دنبال یک انتخاب لباس عروس خاص و شیک هستند و دوست دارند تا عروسیشان رویایی و زیبا برگزار شود، بسیار مناسب است.

شما می توانید با شرکت در نمایشگاه لباس عروس دبی که به صورت سالیانه برگزار می شود، بهترین و شیک ترین لباس های عروس را مشاهده و انتخاب نمایید.

لباس عروس

انتخاب لباس عروس خاص و شیک

باید دقت کنید که برخی از مدل های لباس عروس جدید، با آنکه زیبا و شکیل هستند و یک لباس عروس خاص و شیک هستند، اما برای همه افراد مناسب نیستند و بهتر است حتما در انتخاب لباس عروس خاص و شیک، مواردی را رعایت کنید و پیش از انتخاب، بدانید که چه مدلی به هیکل و ظاهر شما می آید. می توانید برای داشتن انتخاب بهتر، راهنمای انتخاب لباس عروس 2019 را مطالعه نمایید.

  • لباس عروس های شیک و اروپایی برای خانم هایی که قدی بلند و اندامی لاغر دارند، مناسب است.
  • انتخاب مدل تورهای دنباله دار برای تاج سر و لباسی با بالاتنه ساده ظریف کاری و گیپور دارند، مناسب است.
  • لباس عروس های مدل اسپانیایی می تواند برای عروس خانم هایی که به دنبال لباسی ساده و شکیل هستند، بسیار مناسب است.
  • لباس عروس هایی که دامن حالت A دارند، برای عروس خانم هایی که پایین تنه چاق دارند بسیار مناسب است.

بهترین لباس عروس

ویژگی های لباس عروس های شیک و جدید

لباس عروس های جدید، دارند کم کم روبه سادگی می روند و از نگین دوزی و سنگ دوزی در این لباس ها خبری نیست. بنابراین یک لباس عروس خاص و شیک، نباید خیلی تجملاتی و شلوغ باشد بلکه امسال لباس های ساده تر خیلی روی بورس هستند. اما اگر دوست دارید تا لباستان کمی جلوه داشته باشد، نگران نباشید زیرا در لباس عروس های جدید از گیپور به جای نگین استفاده شده است. همچنین باید دقت کنید که رد لباس های جدیدتر، دیگر لباس عروس دکلته از مد افتاده است و در لباس های جدیدتر، از بندک هایی ظریف با جنس خود لباس یا از جنس گیپور استفاده می شود که لباس را زیباتر می نماید.

لباس عروس شیک

جنس یک لباس عروس خاص و شیک

جنس یک لباس عروس خاص و شیک، به عوامل بسیاری بستگی دارد که مهمترین آن، مدل لباس عروس است. اما امسال بیشتر لباس عروس هایی با جنس ساتن مد شده اند و این لباس ها خیلی بیشتر توی بورس هستند و ظاهری بسیار زیباتر و شکیل تر دارند. در این نوع لباس ها، معمولا از یقه های دلبری با نگین دوزی های خیلی ظریف در قسمت کمر و یقه استفاده می شود. اما با این وجود هنوز هم برخی از عروس خانم ها با لباس های کار شده و شلوغ تر، خیلی موافق هستند. اما باید بدانید که سادگی این لباس های اروپایی خیلی شکیل تر و زیباتر است و عروس خانم را خیلی برازنده و زیباتر می نمایند.

انتخاب بهترین لباس عروس

دقت به فصل برگزاری عروسی برای انتخاب لباس عروس

اگر دوست دارید تا لباس عروس شما خیلی شیک و خاص باشد، باید به فصلی که عروسی در آن برگزار می شود نیز دقت کنید زیرا برخی از مدل ها برای فصول سردتر یا گرمتر سال مناسب نیستند. اگر جشن عروسی شما در تابستان برگزار می شود، لباس های بازتر و خنک تر انتخاب خیلی مناسب تری هستند. اما اگر عروسی شما در فصل پاییز و زمستان است، بهتر است از لباس عروس های پوشیده تر و بدون دنبال استفاده کنید. دقت کنید به هیچ عنوان از لباس عروس های ابریشمی برای تابستان استفاده نکنید زیرا سریع عرق می کنید.

شما می توانید آشنایی با خدمات پذیرایی و مجالس در عروسی را به طور خرفه ای دنبال کرده تا شاید بتوانید بهترین مزون ها را برای انتخاب لباس عروسی بشناسید.

لباس عروس منتخب سال جدید

لباس عروس مناسب سایز خود را انتخاب کنید

متاسفانه بسیاری از عروس خانم ها تصور می کنند تا زمان عروسی خود لاغرتر می شوند و همیشه سایز خود را کوچکتر انتخاب می کنند. اما باید بدانید که سایز لباس عروس را باید با سایز فعلی خودتان سفارش دهید زیرا ممکن است شما افزایش سازی داشته باشید اما کاهش سایز به ندرت اتفاق می افتد و حتی اگر شما لاغر شوید، کوچک کردن و تنگ کردن لباس خیلی ساده تر از گشاد کردن لباس است. بنابراین اگر دوست دارید تا لباس عروس شما خیلی شیک و خاص باشد، حتما سایز آن را درست انتخاب کنید تا در روز عروسی خود بدرخشید.

امتیاز کاربران به این پست

به این پست امتیاز دهید
با تشکر امتیاز شما می باشد
ثبت دیدگاه
دسته بندی ها
آخرین پست ها
تگ ها