میانگین امتیاز کاربران به این پست :
 |  امتیاز 5 از  5  (از 501 رای)

تزئین جایگاه عروس و داماد با سبک های مختلف

1401/07/28 | تعداد نظرات :0 |
تشریفات مجالس صبور
|
برگزاری مراسم

تزئین جایگاه عروس و داماد با سبک های مختلف باعث می شود که تنوع بیشتری را در مراسم عروسی خود شاهد باشید و دکور خاص تری را نیز برای مراسم خود ایجاد کنید. بدون شک تزئینات خاص از یکنواختی جلوگیری می کند به جذابیت مراسم نیز کمک می کند. اما هدف همه این تغییرات چه چیزی است؟

مهمترین دلیل برای این تغییرات ثبت خاطرات زیباتر در مورد یکی از بهترین شب های زندگی عروس و داماد است. با خدمات مجلس صبور همراه باشید تا بیشتر در این زمینه به ارای توضیحات بپردازیم.

تزئین جایگاه عروس و داماد با سبک های مختلف چگونه است؟

بدون شک مهمترین مکان در هر سالن عروسی جایگاه عروس و داماد است. گرچه بسیاری از سالن های مراسم عروسی خود اقدام به نصب تزئیناتی در محل اصلی مستقر شدن عروس و داماد می کنند. اما به هر حال هر عروس و دامادی سلیقه خاص خود را دارند و ممکن است تزئینات پیش فرض سالن را نپسندند.

به همین دلیل برخی از زوج ها ترجیح می دهند محل استقرار عروس و داماد در سالن را با سلیقه خود تزئین کنند. استفاده از رنگ های متنوع، گل های طبیعی و مصنوعی، نصب پارچه های مخصوص، نورپردازی خاص و... از جمله تغییرات احتمالی است که قابل انجام است.

تزئین جایگاه عروس و دامادتزئین جایگاه عروس و داماد

نورپردازی خاص در جایگاه عروس و داماد

نورپردازی تاثیری فوق العاده در زیبایی سالن مراسم و به ویژه جایگاه عروس و داماد در آن دارد. با تمرکز نور بر جایگاه عروس و داماد تمایز آن با سایر نقاط سالن برجسته می شود و باعث می شود همه افرادی که در سالن حضور دارند محو تماشای آن قسمت خاص شوند. استفاده از نورهای رنگی متحرک نیز جذابیت جایگاه را بیش از پیش می کند. لامپ های ریسه ای، پرژکتورهای رنگی متحرک و... باید وظیفه نور پردازی به این نقطه را بر عهده بگیرند.

مبلمان جایگاه عروس و داماد

به هیچ عنوان نمی توان از نقش مبلمان در تزئینات محل عروس و داماد چشم پوشی کرد. بهتر است مبلمان را با توجه به سبک مورد نظر برای دکوراسیون سالن عروسی انتخاب نمایید. انتخاب رنگ و هماهنگی آن با دکوراسیون محیط اطراف نیز بسیار مهم است. سعی کنید طرح مبلمان خاص تر و زیبا تر از مبلمان معمول در سالن باشد.

دیگر مقالات ما را در این بخش دنبال نمایید

پرده آرایی

گل آرایی میز عروس

گل آرایی برای تزئین جایگاه عروس و داماد

گل در هر عروسی جایگاه ویژه ای دارد. از دسته گلی که در دستان عروس قرار می گیرد تا تزئینات محل سالن و جایگاه قرار گیری عروس و داماد، استفاده از گل های مصنوعی و طبیعی به جذابیت محیطی کمک ویژه ای می کند. بهتر است جایگاه زوج ها در سالن را با انواع گل های رنگی تزئین و یا به اصطلاح گل آرایی شود. البته در هر صورت استفاده از رنگ سفید را فراموش نکنید. توجه داشته باشید که در صورت بالا بودن دمای محیط سالن باید از گل های طبیعی مقاوم یا گل های مصنوعی استفاده کنید.

استفاده از تور برای زیباسازی جایگاه عروس و داماد

یکی از مواد پر کاربرد برای تزئینات سالن عروسی تورهای رنگی است. این تور ها معمولا به روش های مختلف با هم ترکیب می شوند و زیبایی خاصی به محیط می بخشند. رنگ تورها نیز باید با توجه به دکوراسیون مورد نظر انتخاب شوند. متخصصان تزئینات و طراحان دکوراسیون معمولا طرح های مختلفی را با سافتاده از تورها ایجاد می کنند. استفاده از تورهای رنگی در مورد جایگاه عروس و داماد باید به شکل ویژه تری مورد توجه قرار گیرد.

تزئین و گل آرایی جایگاه عروس و دامادتزئین و گل آرایی جایگاه عروس و داماد

استفاده از شمع و ریسه برای تزئین جایگاه عروس و داماد

ریسه های ال ای دی و شمع هم در ترکیب با المان هایی که در مورد آن توضیح داده شد، جذابیت جایگاه استقرار عروس و داماد در سالن عروسی را دو چندان می کند. سعی کنید از رنگ ها و اندازه های متفاوت برای شمع ها استفاده کنید. سعی کنید ریسه های رنگی را در ستون ها جای گذاری کنید اما توجه کنید که این جای گذاری ها مانع از دید جذاب ریسه های رنگی نشود.

سبک مینیمال برای تزئین جایگاه عروس و داماد

سبک مینیمال یکی از جذاب ترین سبک ها برای دکوراسیون عروسی می باشد. این سبک بر مبنای سادگی و زیبایی توامان است. اگر از سبک مینیمال برای تزئین جایگاه عروس و داماد استفاده نمایید باید توجه داشته باشید که از هر گونه به کار بردن وسایل یا تزئینات اضافه باید خودداری کنید.

در این سبک استفاده از رنگ های روشن جایگاه ویژه ای دارد. بنابراین رنگ جایگاه و وسایل موجود در آن باید بیشتر شام رنگ های سفید، شیری، خاکستری کم رنگ و... باشد. نورپردازی و مبلمان جایگاه نیز باید با توجه به همین اصول انتخاب شوند تا اجزا در یک هماهنگی مشخص با یکدیگر باشند.

استفاده از تجربیات متخصصان در تزئین جایگاه عروس و داماد

شما می توانید به شکل شخصی از طراحان دکوراسیون استفاده کنید تا یک طرح اختصاصی بی نظیر برای محل قرارگیری عروس و داماد برای جشن عروسی خود طراحی کنید. البته در این شرایط باید به فکر هزینه های انجام این کار نیز باشید. اما نکته قابل توجه این است که نتیجه کار جذابیت های مراسم عروسی شما را افزایش خواهد داد. یک طراح دکوراسیون به خوبی می تواند با توجه به ویژگی های سالن بهترین المان ها را برای تزئینات انتخاب کند.

تزئین جایگاه عروس و دامادتزئین جایگاه عروس و داماد

تزئین جایگاه عروس و داماد با تشریفات صبور

در این مطلب برخی از راهکارهای برای بهبود دید به جایگاه عروس و داماد در مراسم عروسی را مورد بررسی قرار دادیم. اما یکی از راه ها برای انجام این کار استفاده از تجربیات موسسات تشریفاتی است. مجموعه های تشریفاتی مثل تشریفات صبور با سالها تجربه در زمینه برگزاری مراسم مختلف عقد، عروسی، تولد و... به خوبی می توانند پیشنهاداتی قابل توجه و موثر برای زیباسازی و تزئین جایگاه عروس و داماد ارایه دهند. این راه علاوه بر اینکه هزینه های کمتری برای شما ایجاد می کند، در وقت شما نیز صرفه جویی می کند.

امتیاز کاربران به این پست

به این پست امتیاز دهید
با تشکر امتیاز شما می باشد
ثبت دیدگاه
دسته بندی ها
آخرین پست ها
تگ ها