میانگین امتیاز کاربران به این پست :
 |  امتیاز 5 از  5  (از 501 رای)

باغ تالار و تالار به سبک روستیک

1401/10/21 | تعداد نظرات :0 |
تشریفات مجالس صبور
|
باغ تالار

برگزاری مراسم عقد و عروسی در باغ تالار و تالار به سبک روستیک طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است. این تالارها دارای فضاهای بکر و المان های برگرفته از طبیعت هستند. در سبک روستیک فضای دلنشین زندگی روستایی بر محیط حاکم بوده و برخی از باغ تالارها بر اساس همین سبک محیط داخلی خود را دیزاین می کنند. باغ تالار به سبک روستیک متناسب با روحیه ی زوجینی است که به طبیعت و زندگی روستایی و محیط های بکر علاقه مند هستند.

استفاده از نیمکت، میز و صندلی های چوبی در دکورهای باغ تالار روستیک به وفور مشاهده می شود. تالارهای روستیک یادآور خانه های روستایی و جنگلی می باشند. در ادامه این مطلب از تشریفات مجالس صبور سبک روستیک و ملزومات باغ تالار و تالار به سبک روستیک را مورد بررسی قرار می دهیم.

باغ تالار به سبک روستیکباغ تالار به سبک روستیک

سبک روستیک چیست؟

قبل از اینکه زوجین این سبک را به عنوان سبک عروسی و تالار انتخاب کنند بهتر است در مورد سبک روستیک اطلاعات کامل داشته باشند. روستیک یکی از سبک های دکوراسیون داخلی می باشد که برگرفته از زندگی های روستایی و جنگلی بوده و المان های آن یادآور طبیعت بکر می باشد.

استفاده از ریسه های کنفی و پارچه ای برای تزیینات در این سبک مشاهده می شود. نورپردازی مناسب این سبک با استفاده از فانوس و شمع آرایی انجام می شود. در سبک روستیک گل های وحشی، تنه و شاخه های درختان به عنوان تزیینات در بخش هایی مانند جایگاه عروس و داماد و میزهای پذیرایی مورد استفاده قرار می گیرند. تالارهایی که سبک روستیک دارند با توجه به آنچه گفته شد محیط داخلی را طراحی و دیزاین می کنند.

ملزومات باغ تالار و تالار به سبک روستیک

باغ تالار و تالار به سبک روستیک فضاهایی دلنشین هستند که با زیبایی و داشتن فضای منحصر به فرد، عروسی شما را تبدیل به خاطره ای فراموش نشدنی خواهند کرد. برای این که عروسی روستیک بی عیب و نقصی داشته باشید باید تالارهایی را انتخاب کنید که نهایت توجه و سلیقه را به کار برده باشند و تمامی مشخصه های این سبک را در فضای داخلی خود گنجانده باشند. مشخصه ها و ملزومات فضایی با سبک روستیک عبارتند از:

دیگر مقالات ما را در این بخش دنبال نمایید

تزئین جایگاه عروس و داماد

عروسی به سبک روستیک و بوهو

گل آرایی به سبک روستیک

گل آرایی مجلس یکی از ملزومات تالارها و مکان هایی است که مراسم عروسی در آن برگزار می شود. در باغ تالار و تالار به سبک روستیک گل آرایی توسط گل های وحشی و استفاده از خوشه های گندم، نوارهای کنفی، تور کتان و پارچه های رنگارنگ و  زیبا انجام می شود. در این سبک خبری از گل های مد روز و تزیینات مدرن نمی باشد.

نورپردازی به سبک روستیک

در باغ تالار و تالار به سبک روستیک استفاده از فانوس به وفور مشاهده می شود. شمع آرایی و استفاده از شمع در سایزهای متنوع و اشکال ساده و استوانه ای نیز از دیگر مواردی است که به عنوان نورپردازی در این اماکن مورد استفاده قرار می گیرد.

جایگاه ویژه عروس و داماد

در تمامی تالارها مکانی اختصاصی برای عروس و داماد تعبیه شده که دارای به روزترین تزیینات می باشد. در تالار به سبک روستیک این جایگاه شامل میز و صندلی چوبی و تزئیناتی شامل گل های وحشی، پارچه های رنگارنگ و شمع آرایی می باشد.

اقلام مورد نیاز سبک روستیکاقلام مورد نیاز سبک روستیک

المان های طبیعی مناسب عکاسی

کلبه، ستون های چوبی، پل های چوبی و آبگیرهای کوچک در گوشه و کنار تالار و باغ تالار به سبک روستیک علاوه بر اینکه به محیط زیبایی داده و نشانه هایی از زندگی روستایی می باشند به عنوان لوکیشن های عالی برای عکاسی محسوب می شوند. عروس و داماد و مهمان هایشان در طی مراسم عکس های زیادی به یادگار می گیرند و نیاز به ژست های متفاوت دارند. در کنار این لوکیشن های فوق العاده عکس هایی بی نظیر ثبت خواهد شد تا خاطره ی این شب زیبا را تا ابد ماندگار سازد.

استفاده از کالسکه در باغ تالار به سبک روستیک

از جالب ترین ویژگی هایی که باغ تالارهای سبک روستیک دارند استفاده از کالسکه ی چوبی می باشد. عروس و داماد می توانند بخشی از مسیر را در این باغ توسط کالسکه جابجا شده و از ماشین استفاده نکنند. این ویژگی نیز هیجان و زیبایی خاص خود را دارد.

دیگر ویژگی های باغ تالار و تالار به سبک روستیک

همان طور که گفتیم تالار و باغ تالارهایی که به سبک روستیک می باشند المان هایی از طبیعت بکر و زندگی روستایی و جنگلی را در خود دارند. از دیگر مواردی که می توان به آن اشاره کرد تا یک فضای کاملا روستیک را به وجود آورد استفاده از تابلوهای چوبی در ورودی تالار می باشد.

این تابلوهای چوبی که نام عروس و داماد بر روی آن نوشته شده است در ورودی قرار گرفته و توسط گل های وحشی تزیین می شوند. عروس و داماد می توانند علاوه بر اسم خود متنی از خوشامدگویی یا بریده ای از یک شعر بر روی این تابلو بنویسند و به این وسیله حس خوبی را در لحظه ی ورود به میهمان هایشان تقدیم کنند.

  • دیزاین میزهای پذیرایی توسط گل های رنگارنگ وحشی و استفاده از شیشه های حاوی شمع انجام می شود.
  • طراحی های ویژه که توسط شاخ و برگ درختان یا پارچه های رنگارنگ انجام می شود نیز متناسب با فضای روستیک می باشد.
  • قرار دادن کوزه های بزرگ و کوچک در گوشه و کنار باغ تالار نیز المانی از زندگی روستایی بوده و متناسب با سبک روستیک است.
  • آویزان کردن فانوس های قدیمی به سبک روستاییان نیز زیبایی قابل توجهی داشته و صحنه ای دل انگیز رابه وجود خواهد آورد.
  • قرار دادن نیمکت های چوبی بزرگ در برخی از قسمت های باغ حس و حال یک کلبه ی جنگلی را به مهمان ها تقدیم خواهد کرد.

تمام این المان ها و تزیینات و هر نشانی که یادآور زندگی روستایی می باشد می تواند فضای باغ را دلنشین تر سازد. در کنار تمام این المان ها پوشیدن لباس تور توسط عروس و استفاده از تاج گل طبیعی و دسته گلی از گل های وحشی بدون تزیینات مد روز مکمل فضای روستیک می باشد.

ویژگی های سبک روستیک برای عروسیویژگی های سبک روستیک برای عروسی

برگزاری مراسم عروسی در باغ تالار روستیک با تشریفات صبور

تشریفات صبور از جمله تیم های با سابقه در زمینه برگزاری مراسم عروسی در سبک های مختلف می باشد. این مجموعه آماده ارائه خدمات و تزئینات باغ تالار به سبک روستیک در تهران می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با تشریفات صبور تماس بگیرید.

امتیاز کاربران به این پست

به این پست امتیاز دهید
با تشکر امتیاز شما می باشد
ثبت دیدگاه
دسته بندی ها
آخرین پست ها
تگ ها