برگزاری عروسی

برگزاری عروسی به بهترین نحو و کیفیت با مناسب ترین قیمت توسط تیم حرفه ای تشریفات صبور

   روز عروسی از جمله روزهای خاطره انگیز برای عروس و داماد می باشد و معمولا سعی می شود مراسم عروسی به بهترین نحو برگزار گردد .
   دغدغه چگونگی برگزاری مراسم عروسی می تواند سبب آشفتگی زوجین شود و مراسم به خوبی پیش نرود . با سپردن مراسمات به موسسه  تشریفات صبور ، می توان مراسمی جذاب و هیجان انگیز را تجربه نمود و نگرانی ها را کاهش داد .
تشریفات مجالس صبور با تیم مجرب و کارآزموده خود در امر برگزاری مراسمات توانسته است بهترین خاطرات را برای بیش از 1000 خانواده محترم رقم بزند .

برگزاری عروسی و برگزاری مراسم به چه صورت امکان‌پذیر است؟

برگزاری جشن عروسی در زندگی هر فردی نقش بسیار مهمی دارد و خاطره آن تا سال‌ها و گاه تا آخر عمر ، باقی خواهد ماند . بسیاری از افراد بر این باورند که این رویداد ، تنها یک بار در زندگی ، اتفاق می‌افتد . بنابراین باید همه چیز آماده و مهیا باشد . همانط‌ور که می‌دانید برای برگزاری عروسی ، تدارکات و ابزار و لوازم بسیاری نیاز است و لازم است برای تک تک این موارد ، به صورت جداگانه برنامه ریزی شود تا در روز عروسی ، همه چیز مرتب و کنترل شده باشد .
این عوامل باعث شده تا عده زیادی از افراد تصمیم بگیرند برگزاری مراسم عروسی خود را به دست افراد کاردان بسپارند تا از این طریق تمامی کارها مطابق با روال معمول خود انجام شود و هیچ چیز از قلم نیفتد و از طرف دیگر از فشار ، نگرانی و استرس عروس و داماد کاسته شود . بنابراین این دسته از عروس و دامادها لازم است قبل از هر چیز یک برگزار کننده مراسم عروسی مناسب و یا تشریفات مجالس عروسی ویژه پیدا کنند و امور مربوط به مراسم جشن خود را به آن‌ها بسپارند .

تشریفات مجالس عروسی چیست؟

تشریفات عروسی ، به این معنا است که صفر تا صد امور مربوط به این مراسم ، توسط موسسات تشریفات عروسی انجام گیرد . این دسته از موسسات دارای پروانه کسب معتبر ، کلیه خدمات عروسی را مطابق با میل و نظر و سلیقه شخصی عروس‌ها و دامادها انجام می‌دهند .

وظایف تشریفات مجالس عروسی


انتخاب و معرفی محل مناسب برای برگزاری جشن

یکی از مهم‌ترین و ابتدایی‌ترین کارهایی که توسط موسسات تشریفات مجالس عروسی انجام می‌شود معرفی و انتخاب یک محل مناسب برای برگزار کردن جشن عروسی است . این مکان می‌تواند یک باغ باشد و یا باغ تالار، تالار پذیرایی و یا عمارت عروسی و یا باغ عمارت عروسی ...
لازم به ذکر است که انتخاب هر یک از این محل‌ها ، بستگی به فصلی دارد که در آن ، مراسم عروسی برگزار می‌شود . از طرف دیگر انتخاب هر یک از این محل‌ها بسته به بودجه عروس و داماد ، تعداد مهمانان آنها ، سلیقه شخصی عروس و داماد ، نوع مراسم و بودجه درنظر گرفته شده  متفاوت است .

تزئین اتاق عقد و ماشین عروس

یکی دیگر از خدماتی که به طور معمول توسط موسسات تشریفات مجالس عروسی انجام می‌گیرد تزئین اتاق عقد عروس و داماد است. همچنین گل آرایی جایگاه عقد عروس و داماد و ماشین عروس ، با توجه به سلیقه شخصی آنها از دیگر خدمات رایج این موسسات تشریفاتی است .

تدارک دیدن گروه موسیقی مناسب

دیگر کاری که این موسسات تشریفات عروسی می‌توانند برای عروس‌ها و دامادها انجام دهند تهیه و تدارک یک گروه موسیقی است . در چنین شرایطی این موسسات سعی می‌کنند معیارهای عروس و داماد را در نظر بگیرند و با توجه به سلیقه شخصی و بودجه مورد نظر آنها و هم‌چنین عقایدشان گروه موسیقی مناسب را فراهم نمایند.

معرفی و انتخاب آتلیه عکاسی و فیلمبرداری
یکی دیگر از خدمات تشریفات مجالس عروسی ، انتخاب یک آتلیه مناسب و معرفی آن به عروس و داماد است. چنین آتلیه‌ای باید دارای پروانه کسب معتبر ، امکانات استاندار و فضایی بسیار دلنشین و مناسب برای عکس‌های عروس و داماد باشد . از نظر بسیاری از عروس و دامادها این بخش مهمترین بخش مراسم ازدواجشان است چراکه تصاویر ، فیلم‌ها و عکس‌های گرفته شده در فضای آتلیه می‌تواند تمامی لحظات خوشی آن‌ها را ثبت و ضبط کند و برای همیشه ماندگار بماند. بنابراین باید کیفیت عکس و آتلیه بسیار مناسب باشد.

معرفی فروشگاه کارت عروسی، آرایشگاه، لباس

یکی دیگر از وظایفی که بر عهده تشریفات مجالس عروسی به عنوان برگزار کننده این جشن است ، معرفی یک فروشگاه کارت عروسی مجوزدار مناسب و با کیفیت است که تنوع بسیار زیادی داشته باشد . تا عروس‌ها و دامادها بتوانند مطابق با سلیقه شخصی خود و میزان بودجه‌ای که در اختیار دارند ، کارت عروسی مناسب را خریداری کنند.
انتخاب آرایشگاه عروس و داماد و معرفی آن به زوج‌ها نیز از دیگر وظایف و خدمات این موسسات است . معرفی یک مزون مناسب و با کیفیت برای خرید لباس عروس و لباس داماد ، نیز بخش دیگری از وظایف این موسسات است.

پذیرایی از مهمانان

این وظیفه را می‌توان مهمترین دسته از خدمات این موسسات تشریفاتی به شمار آورد . این موسسات باید تمامی خدمات مورد نیاز در زمینه پذیرایی از مهمانان را در مراسم عروسی انجام دهند . از جمله این خدمات می‌توان سرو غذا و میوه و شیرینی و فینگرفود را نام برد. استفاده از تم عروسی مناسب ، بادکنک آرایی عروسی ، استفاده از ظروف پذیرایی لوکس و شیک ، استفاده از رومیزی‌های متناسب با تم عروسی ، و … از دیگر وظایف این سالن‌های تشریفات است.

خدمات تشریفات مراسم عروسی صبور

خدمات ما شامل رزرو باغ عروسی ، عمارت عروسی یا سالن , عکاسی و فیلم برداری ,  بادکنک آرایی , نورافشانی و آتش بازی , گروه موسیقی , گل آرایی , پذیرایی و … می باشد .
بادکنک آرایی : با تزئین جایگاه عروس و داماد و یا سفره عقد می توان محیطی زیبا فراهم نمود .
نورافشانی : نورافشانی و آتش بازی عروسی از جذاب ترین و هیجان انگیز ترین بخش های مراسم می باشد . که می تواند برای زمان ورود عروس و داماد ، برش کیک عروسی ، زمان رقص تانگو همراه با یخ خشک ( مه سرد ) و غیره در نظر گرفته شود .
عکاسی و فیلم برداری : تیم مجرب تشریفات صبور با پیشرفته ترین و به روزترین دوربین ها بهترین لحظات را برای شما ثبت و ضبط می کند.
گل آرایی : معمولا جایگاه ورودی عروس و داماد با طاق های گل تزئین می شود که می تواند از همان لحظه ورود سبب شگفتی مهمانان گردد. استفاده از گلهای تازه و زیبا که با انتخاب عروس و داماد تزیین شده اند زیبایی مراسم عروسی را دوچندان خواهد کرد .
گروه موسیقی : موسیقی جزء جدایی ناپذیر مراسمات شادی است و تیم تشریفات باید گروه ماهری داشته باشد و در رابطه با آهنگ های مورد علاقه عروس و داماد با آنها مشورت نماید. ماندگاری مراسم عروسی در ذهن ها میتواند با گروه موزیک جذاب دوچندان شود .
پذیرایی و اعزام مهماندار : موسسه تشریفات با اعزام مهمانداران خود , پذیرایی از مهمانان را برعهده می گیرد و بهترین خدمت رسانی را در رابطه با پذیرایی و تهیه غذا و نوشیدنی بنا به درخواست و سلیقه شما انجام می دهد .
با اطمینان به تشریفات صبور بهترین لحظات را تجربه نمایید. 

قیمت تشریفات عروسی

هزینه لازم برای برگزاری عروسی به وسیله موسسات تشریفات ، بسته به میزان خدمات مورد نیاز عروس و داماد متفاوت است . در حقیقت میتوان گفت هر یک از تشریفات به کار گرفته شده در این مجلس ، هزینه و قیمت مخصوص به خود را دارد . از جمله این تشریفات می‌توان گل آرایی مجالس و میزها و ابزار پذیرایی را نام برد. همچنین بادکنک آرایی و تزئین جایگاه عروس و داماد ، خود هزینه متفاوتی دارد . لازم است هزینه گروه موسیقی و فراهم کردن ماشین عروس و تزئین آن و… را نیز به سایر هزینه‌ها اضافه کنید تا قیمت نهایی تشریفات عروسی به دست آید. تشریفات صبور با در اختیار داشتن امکاناتی عالی از قبیل باغ عمارت اختصاصی ، کترینگ و تهیه غذای اختصاصی ، انبار دیزاین مجهز و اختصاصی ، تیم گل آرایی حرفه ای و دسته اول ، استودیو فیلمبرداری و عکاسی اختصاصی با جمع آوری پکیج های منحصر به فرد  و حذف واسطه ها با قیمتهای باور نکردنی و بسیار مناسبتر از دیگر موسسات تشریفات مجالس میتواند فاخرترین مراسم عروسی با حدالقل هزینه متناسب با سلیقه و بودجه مد نظر شما را برایتان برگزار نماید .

برگزاری جشن و مهمانی خصوصی

مراسم خصوصی طیف وسیعی دارد که می تواند از مراسم عروسی گرفته تا دورهمی های کوچک را شامل شود. برگزاری مراسم خصوصی بسته به اهمیت و رسمیت مراسم می تواند هزینه بر و همچنین مجلل و یا اسپرت باشد. مراسم خصوصی همانطور که نامش پیداست دارای مهمانان کم و ویژه می باشد. برگزاری مراسم خصوصی اهمیت بسیار زیادی برای میزبان دارد که البته از آن طرف برای مهمانان نیز شرکت در آن مجلس اهمیت بسیار زیادی دارد. مهمانی های خصوصی و جشن های خصوصی می توانند در هر محیط و فضایی باشد و به راحتی انجام گیرد چرا که به دلیل محدود بودن مهمان ها می توان هر فضایی را به برگزاری جشن اختصاص داد. برای تشریفات مراسم در منزل نیز می توانید از موسسات خدمات مجالس استفاده نمایید تا مهمانی شما به بهترین شکل و بدون هیچگونه کم و کاستی برگزار شود.

برگزار کننده مراسم خصوصی

امروزه برای برگزاری مهمانی ها و مراسم خصوصی اکثر مردم از موسسات خدمات و تشریفات مجالس استفاده می کنند . شاید با خود تصور کنید که تعداد مهمان ها محدود است و می توانیم برای کم کردن هزینه های مهمانی خودمان دست به کار شویم . ولیکن بهتر است بدانید که خریداری کردن مواد اولیه، تهیه و طبخ غذا و پذیرایی به جز دردسر و گرفتن زمان بیشت از اندازه از شما و خستگی هیچ چیز برایتان نخواهد داشت ، چرا که در هزینه ها آنقدر تفاوتی ایجاد نخواهد شد! سپردن کارها به موسسات خدمات مجالس علاوه بر چیدمان فضای مهمانی و آماده کردن و تهیه غذاهای مرغوب و با کیفیت ، از مهمانان شما نیز پذیرایی می کنند و شما می توانید با خیالی آسوده وقت خود را با مدعوین محترمتان بگذرانید.

کترینگ مهمانی چه ویژگی هایی باید داشته باشد

کترینگ در واقع تهیه و طبخ غذا و پذیرایی از مهمانان خاص و ویژه شما می باشد که می توانید با انتخا نوع کترینگ مراسم ، نوع پذیرایی از مهمانان خود را انتخاب نمایید. تهیه غذا متناسب با مهمانی و رسمی بودن آن و همچنین تعداد مدعوین شما انجام می گیرد . انتخاب منوی مهمانی مهمترین وظیفه ایست که در مهمانی پس از خوشامدگویی و پذیرایی انجام دهید . در نظر داشته باشید که کترینگ مراسم خاص بهتر است بسیار با دقت انتخاب شود تا مهمانان خاطره بی نظیر و فراموش نشدنی را از مجلس شما داشته باشند.

محل برگزاری مراسم خصوصی چه خصوصیاتی باید داشته باشد

همانطور که گفته شد دست شما برای انتخاب محل برگزاری مراسم خصوصی کاملاً باز است! چرا که در مراسم خصوصی مهمانان شما تعداد محدودی دارند و می توانید آنها را متناسب با مناسبت مهمانی در هرجایی کنار هم جمع نمایید. توجه داشته باشید که از سالن اجتماعات برای مهمانی خصوصی گرفته تا باغ های شیک و بسیار مدرن، همه برای برگزاری مراسم های خصوصی شما مناسب هستند ولیکن نکته بسیار مهمی که وجود دارد این است که باید محل و فضای برگزاری مراسم برای مهمانان مناسب و بسیار راحت باشد. از دیگر نکات مهم در انتخاب محل این است که برای تمام مدعوین قابل دسترس باشد و کسی برای رفت و آمد سختی بسیار زیادی متحمل نشود. بسته به فصل باید مکان برگزاری مراسم خصوصی خود را انتخاب نمایید. چرا که ممکن است پذیرایی و انتخاب غذاها برای میز شام مهمانی مخصوص فصول سرد و بارشی در فضای باز امکان پذیر نباشد!

انتخاب خدمات مجالس صبور جهت برگزاری مراسم خصوصی

تشریفات صبور  با کادری حرفه ای و مجرب سعی بر این دارد تا مهمانی های شما عزیزان را به بهترین شکل ممکن برگزار کند و خاطره ای فراموش نشدنی برای شما رقم بزند . موسسه تشریفات صبور دارای فضا و محیط های مناسب برای برگزاری مراسم خاص و خصوصی شما عزیزان ، کترینگ مناسب برای مراسم خصوصی و همچنین طراحان و مشاورین بسیار حرفه ای در زمینه چیدمان مراسم و پیشنهادات بینظیر برای مهمانی های خصوصی می باشد . ما به شما پیشنهاد می کنیم به دفتر مرکزی موسسه خدمات مجالس صبور مراجعه نمایید تا از نزدیک با نمونه کارها و خدمات و پیشنهادات کادر مجرب ما آشنا شده و توانایی های آنان را محک بزنید . تشریفات صبور با سالها تجربه و ارائه بهترین خدمات پذیرایی و تشریفات و برگزاری لوکس ترین مراسم توانایی راه اندازی مراسمی فوق العاده و به یادماندنی را برای شما دارد . خدمات و تشریفات مجالس صبور با کادری خبره و حرفه ای ارائه دهنده بهترین امکانات و خدمات مجالس می باشد که با راهنمایی های لازم و کافی و همچنین ارائه پیشنهادهای جذاب و بی نظیر می کوشند تا مراسمی خاص و ویژه را برای شما به ارمغان بیاورند.

خدمات مجالس مهمانی و مراسم های خصوصی عبارتند از:
✓ چیدمان مراسم خصوصی
✓ گل آرایی مجالس خصوصی
✓ میوه آرایی در مراسم
✓ خدمات پذیرایی از مهمانان
✓ کترینگ ویژه مراسم خصوصی
✓ تهیه غذا و نوشیدنی برای مهمانی های خصوصی

شماره تماس دفتر تشریفات صبور 02188563364 واتس آپ مدیریت 09121005600 منتظر تماس شما هستیم 


تشریفات 5 ستاره صبور  (با مدیریت مهندس علیرضا صبور ) صاحب سبک در اجرای دیزاین های ژورنالی و فانتزی ، اجرا در لاکچری ترین لوکیشن ها به سبک اروپا

گروه تشریفات عروسی صبور ارائه دهنده خدمات دیزاین : باغ و تالار عروسی ، دکور و چیدمان ، ورودیه باغ و تالار عروسی ، جایگاه عروس و داماد ، شمع آرایی و بار شمع ، گل آرایی مراسم عروسی ، سفره عقد ، کافی شاپ مراسم عروسی ، چایخانه و سفره خانه سنی مراسم عروسی

تشریفات عروسی صبور با سالیان سال سابقه مفتخر است با بکارگیری پرسنل مجرب و کارآزموده و استفاده از تجهیزات کارآمد و مدرن و منطبق با جدیدترین الگوهای دیزاین در دنیا و با اعمال مدیریت منسجم پذیرایی شما دوستان و سروران عزیز باشد.

دکور و چیدمان مراسم عروسی ، مجموعه تشریفات صبور با بهره گیری از دکوراتیو ها و دیزاینر ها تحصیل کرده خود ، چیدمانی خاص و در سبک اروپایی را برای شما عروس و داماد گرامی به ارمغان می آورد . ورودی باغ و تالار از اصلی ترین بخش های دکور و چیدمان مراسم عروسی می باشد. زیرا اولین مکانیست که مورد توجه میهمانان قرار میگیرد. مجموعه تشریفات صبور با استفاده از دکورهای روز دنیا

گروه گل آرایی مراسم عروسی با مهارت و تجربه اجرا در مراسم های عروسی متعدد و ایده پردازی های خاص و منطبق با متد و دیزاین روز دنیا ، فضایی رویایی برای شما عروس و داماد گرامی خواهند ساخت. دیزاین و گل آرایی اختصاصی جایگاه عروس و داماد با متد و دیزاین روز . اجرای سفره عقد با دیزاین کلاسیک و مدرن با همکاری مجربترین طراحان و دکوراتیوها ، متناسب با لباس و آرایش عروس با نورپردازی و شمع آرایی اتاق عقد

ارائه دهنده جدید ترین دیزاین های میز شمع و یادبود ، بر این تلاش است تا مراسم شما عروس و داماد عزیز را هر چه باشکوه تر و متفاوت تر برگزار نماید.
دی جی و موزیک عروسی یکی از گزینه هایی که اخیرا خیلی مورد طرفدار واقع شده ، آوردن دی جی به مراسم عروسی است که در صورتی که دی جی اگر در کار خود خبره باشد ، از موزیک زنده بهتر است.
خدمات مجالس و تشریفات عروسی علیرضا صبور  با دارا بودن با شکوه ترین سالن های پذیرایی ، مجلل ترین ویلاها و باغ عروسی در تهران و با بهره گیری از میهماندارن تحصیل کرده

گروه کترینگ عروسی صبور ارائه دهنده خدمات : میز شام ، پذیرایی از میهمانان ، فینگر فود ،بار میوه و میوه آرایی ، آبشار شکلات ، کیک عروسی ، دسر و سالاد ، کافی شاپ مراسم عروسی ، چایخانه و بازارچه سنتی
میوه آرایی به سبک ساده ولی شیک با شکل های خلاقانه ، زیبایی مجالس عروسی را دو چندان مینماید. گروه میوه آرایی مجموعه تشریفات صبور خالق ایده های خاص و کم نظیر جهت تزئین میز پذیرایی میوه و بار میوه

تشریفات عروسی صبور با سالیان سابقه مفتخر است با بکارگیری پرسنل مجرب و کارآزموده و استفاده از تجهیزات کارآمد و مدرن و منطبق با جدیدترین الگوهای دیزاین در دنیا و با اعمال مدیریت منسجم پذیرایی شما دوستان و سروران عزیز باشد.

بدون شک بزرگترین افتخار این مجموعه در طی این سالیان رضایت مندی عزیزان از خدمت و سرویس های ارائه شده ما میباشد . متخصص در برگزاری مجلل مراسم عروسی ، نامزدی ، سمینار و کنفرانس در زیباترین باغ های سطح تهران و حومه
مدیریت و پرسنل این مجموعه از توان و امکانات خود بهره خواهند بود تا برای میهمانان خود محیطی فراهم نماید تا منطبق باشد با شعار این مجموعه که عبارت است از :
در جایی قدم بگذارید که شایسته شماست…

شماره تماس دفتر تشریفات صبور 02188563364 واتس آپ مدیریت 09121005600 منتظر تماس شما هستیم