لوگوی تشریفات صبور

باغ عروسی

باغ عروسی

   در سالهای اخیر گرایش زوج های جوان به برگزاری مراسم عروسی در باغ تالار افزایش یافته است .به گونه ای که هم اکنون تعداد قابل توجهی از مراسم های عروسی در باغ تالار ها و یا باغ های عروسی خصوصی برگزار می گردد.

   انتخاب باغ عروسی خود را به تشریفات صبور بسپارید تا از پیشنهادهای ویژه ما برخوردار شوید . انتخاب باغ عروسی با در نظر گرفتن سلیقه ، بودجه ، تعداد میهمان و موقعیت جغرافیایی مناسب یکی از موثرترین عوامل در برگزاری هرچه با شکوه تر یک مراسم عروسی است .

   تشریفات صبور با ارائه پیشنهادهای متعدد امکان انتخاب یک باغ عروسی خوب را به شما هدیه می نماید .

ویژگی های مهم یک باغ عروسی خوب جهت برگزاری مراسم عروسی:

باغ عروسی منتخب شما می بایست سالنی با ظرفیت متناسب با تعداد میهمان شما داشته باشد .

سالن باغ عروسی خوب باید سیستم گرمایش و سرمایش و تهویه مطبوع مناسب داشته باشد

باغ عروسی میبایست پارکینگ مناسب جهت پارک ماشین میهمانان شما داشته باشد

باغ عروسی باید نورپردازی مناسب برای محوطه باز داشته باشد

در انتخاب باغ عروسی توجه شود که رختکن و به تعداد کافی سرویس بهداشتی مجزا جهت بانوان و آقایان موجود باشد

همچنین داشتن سقف بلند و حداقل تعداد ستون در داخل سالن می تواند به زیبایی چیدمان سالن عروسی کمک نماید

داشتن امکانات دیگر از قبیل فضای سبز زیبا در باغ عروسی ، نورپردازی خاص در فضای باز و داخل سالن باغ عروسی ، استیج مناسب جهت گروه موزیک در سالن باغ عروسی ، نورپردازی مناسب داخل سالن باغ عروسی جهت پیست رقص و موزیک و .... میتواند از جمله نکاتی باشد که در هنگام انتخاب باغ عروسی باید به آنها توجه داشت.

هزینه اجاره باغ عروس  
   برای این منظور عددی بین 3 الی 30 میلیون تومان به طور معمول در نظر بگیرید . باید توجه داشته باشید که هزینه اجاره باغ عروسی در فصلهای مختلف با توجه به استقبال عروس و دامادها متفاوت است بعنوان مثال هزینه اجاره یک باغ ممکن است در فصلهای بهار و تابستان مبلغ 25 میلیون تومان باشد اما همان باغ در فصلهای پاییز و زمستان هزینه ای معادل 10 میلیون تومان داشته باشد . ولی به صورت میانگین انتخاب عروس و دامادها در این مورد در 6 ماه اول سال عددی بین 7 تا  20 میلیون تومان  و در 6 ماه دوم سال عددی بین 4 تا 10 میلیون تومان است . البته این موضوع کاملا به سلیقه عروس و داماد بستگی داشته و هیچ ارتباطی به این ندارد که هرچقدر قیمت باغ عروسی بالاتر برود انتخاب بهتری برای شما خواهد بود .


   
تشریفات مجالس لوکس صبور با در اختیار داشتن باغ اختصاصی و با ارتباطات قوی تعداد زیادی باغ ، باغ تالار ، باغ سالن و عمارتهای لوکس ( بیش از 80 مورد باغ عروسیبا ظرفیت و بودجه های مختلف به شما عزیزانان پیشنهاد می نماید

لیاقت شما بهترینهاست ،  بهترینها را از ما بخواهید

در زیر تصاویر تعدادی از باغ عروسی های خوب طرف قرارداد با تشریفات صبور به نمایش درآمده است :

توجه هر ستون افقی مربوط به یک باغ عروسی می باشد که به ترتیب از پایین معرفی میگردد :

ستون افقی اول از پایین : باغ 777 واقع در منطقه گرمدره با محیطی بسیار زیبا ، این باغ زیبا با ظرفیت 250 الی 750 نفر در منطقه گرمدره واقع است. از ویژگی های بارز این باغ می توان به ورودی بسیار زیبا ، سالن شیک و مجهز ، فضایی زیبا و منحصر به فرد برای سفره عقد در فضای باز و در کنار آب ، چایخانه مستقل و مجهز و فضای میز شام مجزا و بزرگ ... اشاره کرد.پارکینگ این مجموعه با گنجایش حدود 200 خودرو ، بسیار نزدیک به سالن عروسی تعبیه شده است.

ستون افقی دوم از پایین : باغ خوبان با ظرفیت 450 نفر واقع در بهترین خیابان گرمدره با دسترسی بسیار عالی است . از ویژگیهای این باغ میتوان به سالن لوکس و بسیار شیک با سقفی بلند و نورپردازی عالی ، ورودی مسقف جهت روزهای بارانی با  تزئین ثابت ریسه نور و لوستر ، سالن شام بسیار مجلل در مجاورت سالن پذیرائی ، آلاچیق شیشه ای جهت برگزاری مراسم عقد ، چایخانه مستقل از سالن با طراحی سنتی بسیار زیبا ، استفاده از چمن طبیعی و آبنما در محوطه باز ، تلویزیون شهری و پیست رقص ال ای دی و نورپردازی عالی به همراه استیج بسیار زیبا جهت گروه موزیک اشاره کرد ، پارکینگ این باغ عروسی با ظرفیت 200 خودرو پذیرای اتومبیلهای میهمانان می باشد .

ستون سوم افقی از پائین : باغ گیلاس واقع در گرمدره با ظرفیت 200 الی 350 نفر که از ویژگیهای این باغ عروسی میتوان به سالن شیک با سقف آکوستیک با ظرفیت 200 نفر که محیطی دنج با رنگندی گرم دارای استیج موزیک بسیار قوی به همراه پیست رقص ال ای دی و نورپردازی دیجیتال و جایگاه عروس بسیار زیبا اشاره کرد . از آنجایی که تمام درختان این باغ عروسی درخت گیلاس است فضای سبز بسیار رویایی و فراتر از حد تصور این باغ در در اواخر اسفند ماه و اوایل فروردین از تمام باغ عروسی ها متمایز نموده است . سالن شام مجزا ، آلاچیق شیشه ای و همچنین فضای باز زیبا جهت برگزاری مراسم عقد در فصول مختلف ، سغره خانه سنتی نقلی ، آبنما و نورپردازی زیبای فضای باز از دیگر امکانات این باغ میباشد . پارکینگ با ظرفیت 200 خودرو برای این باغ عروسی در نظر گرفته شده است.

ستون چهارم افقی از پایین : باغ موناکو واقع در بهترین منطقه گرمدره با ظرفیت 250 الی 350 نفردارای ویژگیهایی از قفبیل سالن بسیار زیبا با سقفی بلند و نورپردازی خاص دارای تلویزیون شهری ، پیست رقص ال ای دی ، نورپردازی و استیج موزیک به همراه استیج مخصوص جایگاه عروس و داماد اشاره کرد . این با فضای باز بسیار زیبا دارای لوکیشنهای بسیار خاص جهت عکسبرداری عروس و داماد ومیهمانان میباشد . استفاده از چمن مصنوعی و استخر بسیار زیبا در ورودی به جزابیتهای این باغ عروسی افزوده است . طراحی فضای باز این باغ برگرفته از مزارع امریکایی می باشد . همچنین پارکینگ بسیار وصیه با ظرفیت 300 ماشین فضایی امن جهت خودروهای میهمانان فراهم آورده است.

ستون پنجم افقی از پایین : باغ تالار لوکس فرمانیه با ظرفیت 200 الی 350 نفر دارای عمارتی لوکس بهمراه امکانات عالی از قبیل آلاچیق زیبا و خاص جهت برگزاری مراسم عقد؛ سالن شما مجزا ورودی بسیار زیبا سالن زیبا با لوسترهای لوکس ، تلویزیون شهری ، پیست رقص ال ای دی و نورپردازی و استیج خوب جهت گروه موزیک اشاره کرد . پارکینگ این باغ عروسی با ظرفیت 150 خودرو پذیرای شما میباشد.

ستون ششم افقی از پایین : باغ جاجرود واقع در مکانی بسیار خوش آب و هوا در شرق تهران با ظرفیت 150 الی 300 نفر می باشد . از جمله امکانات این باغ عروسی میتوان به ورودی بسیار شیک و مسقف به همراه سالن زیبا در دو طبقه مجزا ، فضای سبز زیبا و همچنین آلاچیق بسیار زیبا بر روی استخر جهت برگزاری مراسم عقد اشاره نمود . پارکینگ بسیار عالی با ظرفیت 200 خودرو در این باغ عروسی موجود میباشد .

ستون هفتم افقی از پایین : باغ 555 واقه در گرمدره با ظرفیت 250 الی 500 نفر می باشد. این مکانات بسیار عالی برای این باغ عروسی در نظر گرفته شده است .

ستون هشتم افقی از پایین : باغ زندگی با ظرفیت 350 الی 500 نفر میباشد . لاکچری ترین باغ گرمدره که در حال حاضر خارج از سرویس میباشد.

ستون نهم افقی از پایین : باغ پرنیان با ظرفیت 450 نفر می باشد . این باغ عروسی واقع در منطقه گرمدره دارای امکانات بسیار عالی جهت برگزاری مراسم عروسی می باشد.

ستون دهم افقی از پایین : باغ روما با ظرفیت 400 الی 800 نفر از جمله باغهای لوکس منطقه گرمدره می باشد . این باغ دارای فضای سبز بسیاز بکر و زیبا به همراه آلاچیقهای دنج و آب نما می باشد . فضایی بسیار عالی جهت برگزاری مراسم عقد در باغ عروسی در نظر گرفته شده است . نمای لوکس به همراه نورپردازی عالی این باغ عروسی را از سایر باغهای عروسی متمایز می نماید . بهترین امکانات در داخل این سالن جهت برگزاری مراسم های نامزدی،عقد و عروسی فراهم می باشد . تلویزیون شهر فوق حرفه ای پیست رقص ال ای دی دیجیتال با فناوری بسیار پیشرفته ، نورپردازی خاص و استیج بسیار زیبای گروه موزیک به همراه جایگاه بسیار مجلل جهت عروس و داماد از دیگر ویژگیهای این باغ عروسی می باشد . سالن شام بسیار عالی در مجاورت سالن پذیرایی و همچنین چایخانه ستنتی با دیزاین بسیار زیبای مراکشی با استفاده از رنگهای گرم و شرقی از دیگر امکانات این باغ عروسی میباشد. پارکیگ بسیار بزرگ با ظرفیت 400 خودرو در این باغ فراهم میباشد.

ستون یازدهم افقی از پایین : باغ نارسیس با ظرفیت 250 الی 600 نفر در منطقه گرمدره می باشد . از جمله ویژگیهای عالی این باغ عروسی میتوان به 2 سالن مجزای بسیار شیک جهت پذیرایی ، سالن شام بسیار بزرگ و مبله ، آلاچیق عقد بسیار بزرگ و شیک ، فضای سبز بسیار زیبا به همراه آبنماهای فراوان با امکان گردش آب در کل محیط ، برکه و آبنما و تمام امکانات مورد نیاز جهت برگزاری هرچه باشکوه تر جشنهای نامزدی ، عقد و عروسی می باشد . با انتخاب این باغ دیگر هیچ دقدقه ای برای برگزاری مراسم نخواهید داشت . پارکینگ این باغ عروسی گنجایش 200 خودرو را دارد.

ستون دوازدهم افقی از پایین : باغ تالار لوکس سفید با ظرفیت 300 الی 800 نفر واقع در منطقه گرمدره میباشد . در توصیف امکانات این باغ عروسی اشاره به ضرب المثل آنچه خوبان همه دارند تو یکجا داری بسیار بجا می باشد.

ستون سیزدهم افقی از پایین : باغ تالار لوکس سعادت(دانیال سابق) با ظرفیت 350 الی 700 نفر میباشد . این باغ نیز در گروه باغهای لوکس و بسیار عالی تهران قرار دارد . تمام آپشنهای بسیار با کیفیت مورد نیاز جهت برگزاری مراسم عروسی و عقد و نامزدی در این باغ عروسی موجود میباشد . ضمنا مدیریت بسیار شایسته ای بر این باغ حاکم میباشد که این امر به تنهایی کمک شایانی در برگزاری مراسم های شما عزیزان می نماید.

در ادامه بصورت تیتروار به معرفی تعداد دیگری از باغ عروسی های تهران اشاره می نماییم :

باغ والا واقع در محدوده شهريار:

با ظرفيت ٢٠٠ الی ٤٠٠ نفر وگنجايش حدود ٢٠٠ جاى پارك خودرو

باغ صدرا واقع در محدوده شهريار:

با ظرفيت ٢٠٠ الی ٤٠٠ نفر وگنجايش حدود ١٥٠ جاى پارك خودرو

باغVIP واقع در محدوده شهريار:

با ظرفيت ٢٠٠ الی ٤٠٠ نفر وگنجايش حدود ١٥٠ جاى پارك خودرو

باغ پيمان واقع در محدوده فيروز بهرام:

با ظرفيت ٢٠٠ الی ٣٥٠نفر وگنجايش حدود ٢٠٠ جاى پارك خودرو

سالن و ویلاهای تهران

ويلاى پاسداران:

ویلا در پاسدارن جهت عروسی با ظرفيت ١٠٠ الی ٢٥٠ نفر بدون فضاى پاركينگ عمارتی زيبا واقع محدوده لواسان با ظرفيت ١٠٠ الی ٢٥٠ نفر.

سالن ولنجک : با گنجایش 200 نفر

سالن تجریش : با گنجایش 100 نفر

سالن اشرفی : با گنجایش 140 نفر

سالن انتهای اشرفی : با گنجایش 300 نفر

ویلای اشرفی : با گنجایش 200 نفر

ویلای کامرانیه : با گنجایش 200 نفر

باغ تالارهای شرق تهران:

بیش از 10 مورد با گنجایش 250 الی 600 نفر

باغ تالارهای گرمدره:

بیش از 30 مورد با گنجایش 150 الی 750 نفر

باغ تالارهای شهرک دانش:

2 مورد با گنجایش 200 الی 350 نفر

باغ بيست واقع در محدوده گرمدره:

با ظرفيت ١٥٠ الی ٣٠٠ نفر وگنجايش حدود ١٠٠ جاى پارك خودرو

باغ ارشام واقع در محدوده گرمدره:

با ظرفيت ١٥٠ الی ٣٠٠ نفر وگنجايش حدود ١٠٠ جاى پارك خودرو.

باغ الماس(٧٧٠) واقع در منطقه گرمدره:

با گنجايش ٢٠٠ الی ٤٥٠ نفر و گنجايش ١٥٠ جاى پارك خودرو

باغ پيك واقع در منطقه گرمدره:

با ظرفيت ١٥٠ الی ٣٠٠ نفر و گنجايش حدود ١٠٠ جاى پارك خودرو

باغ باران واقع در منطقه گرمدره:

باغ باران واقع در غرب تهران و حد فاصل تهران تا کرج و دسترسی از طریق جاده مخصوص قابل دسترس می باشد. این باغ بزرگ و مجلل با ظرفيت ٢٠٠ الی ٦5٠ نفر و گنجايش حدود ٢٠٠ جاى پارك ماشين بدون مزاحمت برای خروج و منظم با امنیت کافی در مسیری مناسب جهت برگزاری مراسم جشن و عروسی می باشد . سیستم تهویه مناسب و بروز و سالن زیبا با سیستم نورپردازی حرفه ای از سقف بلند ۶متری سالن باران و مدیریتی صحیح باغ عروسی باران را به باغ عروسی ایده آل هر موسسه خدمات مجالس تبدیل کرده و افراد زیادی جهت رزرو این باغ زیبا مراجعه می کنند ، در توصیف این باغ عروسی باید به این نکته اشاره داشت که از چند ماه قبل اقدام کنید.