لوگوی تشریفات صبور

باغ عروسی

باغ تالار گزینه زیبای پیش روی زوج های جوان است و در سال های اخیر گرایش زوج های جوان به این گزینه زیبا رو به افزایش است . به گونه ای که هم اکنون تعداد قابل توجهی از مراسم های عروسی در باغ تالارها و یا باغ های عروسی خصوصی برگزار می گردد . 
انتخاب باغ عروسی با در نظر گرفتن سلیقه، بودجه، موقعیت جغرافیایی مناسب و تعداد میهمانان از موثرترین عوامل در برگزاری هرچه باشکوه تر یک مراسم عروسی است . تشریفات صبور با ارائه پیشنهادهای ویژه و متعدد امکان انتخاب یک باغ عروسی خوب را به شما پیشنهاد  می دهد . 

ویژگی های مهم یک باغ عروسی خوب جهت برگزاری مراسم عروسی

باغ عروسی مناسب و منتخب شما می بایست دارای سالنی با ظرفیت متناسب با تعداد میهمانان شما را داشته باشد .
سالن باغ عروسی خوب باید سیستم گرمایش و سرمایش و تهویه مطبوع مناسب داشته باشد .
باغ عروسی می بایست پارکینگ مناسب جهت پارک خودرو میهمانان شما داشته باشد .
باغ تالار عروسی باید نورپردازی مناسب برای محوطه باز را داشته باشد .
در زمان انتخاب باغ عروسی باید به رختکن و همچنین به تعداد کافی سرویس بهداشتی مجزا جهت بانوان و آقایان توجه داشته باشید .
یکی از مواردی که به زیبایی چیدمان سالن عروسی کمک می نماید داشتن سقف بلند و با حداقل تعداد دو ستون در داخل سالن است . 
از دیگر موارد می توان همچنین به داشتن امکاناتی از قبیل فضای سبز زیبا در باغ عروسی، نورپردازی خاص در فضای باز و داخل سالن باغ عروسی، استیج مناسب جهت گروه موزیک در سالن باغ عروسی ، نورپردازی مناسب داخل سالن باغ عروسی جهت پیست رقص و موزیک و ... می تواند از جمله مواردی باشد که در هنگام انتخاب باغ عروسی به آن توجه داشت . 

هزینه اجاره باغ عروسی

به منظور هزینه اجاره باغ عروسی باید عددی بین 3 الی 30 میلیون تومان را به طور معمول در نظر بگیرید . توجه به این نکته نیز حائز اهمیت است که هزینه اجاره باغ عروسی در فصل های مختلف و با توجه به استقبال عروس و دامادها متفاوت است . در یک مثال می توان به این مورد اشاره کرد که هزینه اجاره یک باغ ممکن است در فصل های بهار و تابستان مبلغ 25 میلیون تومان باشد اما همان باغ در فصل های پاییز و زمستان با هزینه ای معادل 10 میلیون تومان قابل اجاره شدن است . اما به صورت میانگین انتخاب اکثر زوج های جوان در 6 ماه اول سال عددی بین 7 تا 20 میلیون تومان و در 6 ماه دوم سال عددی بین 4 تا 10 میلیون تومان است . اما این موضوع کاملا سلیقه ای است . یعنی این تفکر که هر چقدر قیمت باغ عروسی بالاتر باشد انتخاب بهتری برای تشریفات شماست کاملا اشتباه است .

تشریفات مجالس لوکس صبور با در اختیار داشتن بیش از 80 مورد باغ عروسی (باغ، باغ تالار، باغ سالن، باغ اختصاصی و همچنین عمارتهای لوکس) متناسب با ظرفیت و بودجه های مختلف به شما عزیزان پیشنهاد می نماید .

لیاقت شما بهترین هاست، بهترین ها را از ما بخواهید

در ادامه به صورت تیتروار به معرفی تعداد دیگری از باغ عروسی های تهران اشاره می نماییم
باغ والا واقع در محدوده شهریار با ظرفیت 200 الی 400 نفر و گنجایش حدود 200 جای پارک خودرو
باغ پیک واقع در محدوده گرمدره با ظرفیت 150 الی 300 نفر و گنجایش حدود 100 جای پارک خودرو
.باغ صدرا واقع در محدوده شهریار با ظرفیت 200 الی 400 نفر و گنجایش حدود 150 جای پارک خودرو
باغ VIP واقع در محدوده شهریار با ظرفیت 200 الی 400 نفر و گنجایش حدود 150 جای پارک خودرو
باغ ارشام واقع در محدوده گرمدره و با ظرفیت 150 الی 300 نفر و گنجایش حدود 100 جای پارک خودرو
باغ الماس (770) واقع در محدوده گرمدره با ظرفیت 200 الی 450 نفر و گنجایش 150 جای پارک خودرو
باغ بیست واقع در محدوده گرمدره و با ظرفیت 150 الی 300 نفر و گنجایش حدود 100 جای پارک خودرو
باغ پیمان واقع در محدوده فیروز بهرام با ظرفیت 200 الی 350 نفر و گنجایش حدود 200 جای پارک خودرو
باغ باران واقع در محدوده گرمدره ( غرب تهران و حد فاصل تهران و کرج) با ظرفیت 200 الی 650 نفر و گنجایش حدود 200 جای پارک خودرو . در این باغ، سیستم تهویه مناسب و بروز و سالن زیبا با سیستم نورپردازی حرفه ای از سقف بلند 6 متری است. این باغ بخاطر شرایط و موقعیتی که دارد به یک باغ عروسی ایده آل تبدیل شده و افراد زیادی جهت رزرو این باغ زیبا مراجعه می کنند اما نکته ای که در توصیف این باغ عروسی وجود دارد و باید به آن توجه داشت این است که حتما از چند ماه قبل اقدام کنید .

سالن و ویلاهای تهران

سالن شهرک غرب با سقفی بلند و دوبلکس جهت عروسی با ظرفیت 100 الی 150 نفر با فضای پارک عالی

عمارتی زیبا واقع در محدوده لواسان با ظرفیت 100 الی 150 نفر

سالن ولنجک با گنجایش 100 نفر

سالن اشرفی با گنجایش 140 نفر

سالن تجریش با گنجایش 100 نفر

سالن انتهای اشرفی با گنجایش 300 نفر

ویلای اشرفی با گنجایش 200 نفر

ویلای کامرانیه با گنجایش 200 نفر

باغ تالارهای شرق تهران بیش از 10 مورد با گنجایش 250 الی 600 نفر است

باغ تالارهای گرمدره بیش از 80 مورد با گنجایش 150 الی 750 نفر

باغ تالارهای شهرک دانش 2 مورد با گنجایش 200 الی 350 نفر

باغ تالارهای شهریار بیش از 30 مورد با گنجایش 150 الی 700 نفر

باغ تالارهای احمدآباد بیش از 30 مورد با گنجایش 100 الی 1000 نفر

عمارت های لوکس در اطراف تهران بیش از 10 مورد با گنجایش 200 الی 700 نفر

در زیر تعدادی تصویر از باغ عروسی های خوب و طرف قرار داد با تشریفات صبور به نمایش در آمده است . توجه داشته باشید که هر ردیف مربوط به یک باغ عروسی می باشد که به ترتیب از پایین به معرفی آنها می پردازیم .

ردیف اول از پایین : باغ 777 واقع در منطقه گرمدره با محیطی بسیار زیبا و با ظرفیت 250 الی 750 نفر است . از ویژگی های بارز این باغ می توان به ورودی بسیار زیبا، سالن شیک و مجهز ، فضای زیبا و منحصر به فرد برای سفره عقد در فضای باز و در کنار آب، چایخانه مستقل و مجهز و فضای میز شام مجزا و بزرگ و ... اشاره کرد . پارکینگ این مجموعه با گنجایش حدود 200 خودرو، و بسیار نزدیک به سالن عروسی تعبیه شده است .لازم به ذکر است این باغ تالار زیبا در سال 1397 بازسازی کامل و به جدیدترین دیزاینهای روز مجهز گزدیده است .

ردیف دوم از پایین : باغ خوبان با ظرفیت 450 نفر واقع در بهترین خیابان گرمدره و با دسترسی بسیار عالی است . از ویژگی های این باغ می توان به سالن لوکس و بسیار شیک با سقفی بلند و نورپردازی عالی، ورودی مسقف جهت روزهای بارانی و با تزئین ریسه نور  لوستر، سالن شام بسیار مجلل در مجاورت سالن پذیرایی ، آلاچیق شیشه ای جهت برگزاری مراسم عقد، چایخانه مستقل از سالن با طراحی سنتی بسیار زیبا، استفاده از چمن طبیعی و آبنما در محوطه باز، تلویزیون شهری و پیست رقص ، ال ای دی و نورپردازی عالی به همراه استیج بسیار زیبا جهت گروه موزیک اشاره کرد . پارکینگ این باغ عروسی با ظرفیت 200 خودرو پذیرای اتومبیل های میهمانان می باشد .

ردیف سوم از پایین : باغ گیلاس واقع در گرمدره با ظرفیت 200 الی 350 نفر است و از ویژگی های این باغ عروسی میتوان به سالن شیک با سقف آکوستیک با ظرفیت 200 نفر که محیطی دنج با رنگبندی گرم دارای استیج موزیک بسیار قوی به همراه پیست رقص و ال ای دی و نورپردازی دیجیتال و جایگاه عروس بسیار زیبا اشاره کرد . از آنجایی که تمام درختان این باغ عروسی درخت گیلاس است فضای سبز بسیار رویایی و فراتر از حد تصور این باغ در اواخر اسفندماه و اوایل فروردین از تمام باغ عروسی ها متمایز نموده است . سالن شام مجزا، آلاچیق شیشه ای و همچنین فضای باز زیبا جهت برگزاری مراسم عقد در فصول مختلف، سفره خانه نقلی، آبنما و نورپردازی زیبای فضای باز از دیگر امکانات این باغ می باشد . پارکینگ با ظرفیت 200 خودرو برای این باغ عروسی در نظر گرفته شده است .

ردیف چهارم از پایین : باغ موناکو واقع در بهترین گرمدره با ظرفیت 250 الی 350 نفر دارای ویژگی هایی از قبیل سالن بسیار زیبا با سقفی بلند و نورپردازی خاص دارای تلویزیون شهری، پیست رقص ال ای دی، نورپردازی و استیج موزیک به همراه استیج موزیک به همراه استیج مخصوص جایگاه عروس و داماد اشاره کرد . این با فضای باز بسیار زیبا دارای لوکیشن های بسیار خاص جهت عکسبرداری عروس و داماد و میهمانان می باشد . استفاده از چمن مصنوعی و استخر بسیار زیبا در ورودی به جذابیت های این باغ عروسی افزوده است . طراحی فضای باز این باغ برگرفته از مزارع آمریکایی می باشد . همچنین پارکینگ بسیار وسیع با ظرفیت 300 ماشین فضایی امن جهت خودروهای میهمانان فراهم آورده است .

ردیف پنجم از پایین : باغ تالار لوکس فرمانیه با ظرفیت 200 الی 350 نفر و دارای عمارتی لوکس به همراه امکانات عالی از قبلی آلاچیق زیبا و خاص جهت برگزاری مراسم عقد با ورودی مجزا و بسیار زیبا و سالن زیبا با لوسترهای لوکس، تلویزیون شهری، پیست رقص ال ای دی و نورپردازی و همچنین استیج خوب جهت گروه موزیک اشاره کرد . پارکینگ این باغ عروسی با ظرفیت 150 خودرو پذیرای شما می باشد .

ردیف ششم از پایین : باغ جاجرود واقع در مکانی بسیار خوش آب و هوا در شرق تهران با ظرفیت 150 الی 300 نفر می باشد . از جمله امکانات این باغ عروسی می توان به ورودی بسیار شیک و مسقف به همراه سالن زیبا در دو طبقه مجزا، فضای سبز زیبا و همچنین آلاچیق بسیار زیبا بر روی استخر جهت برگزاری مراسم عقد اشاره نمود . پارکینگ بسیار عالی با ظرفیت 200 خودرو در این باغ عروسی موجود می باشد .

ردیف هفتم از پایین : باغ 555 واقع در گرمدره با ظرفیت 250 الی 500 نفر می باشد . این امکانات بسیار عالی برای این باغ عروسی در نظر گرفته شده است .

ردیف هشتم از پایین : باغ سورینو (باغ زندگی سابق) با ظرفیت 350 الی 500 نفر می باشد . این باغ لوکس، از  باغ های قدیمی گرمدره  می باشد . 

ردیف نهم از پایین :  باغ پرنیان با ظرفیت 450 نفر می باشد . این باغ عروسی واقع در منطقه گرمدره و دارای امکانات بسیار عالی جهت برگزاری مراسم عروسی می باشد .

ردیف دهم از پایین : باغ روما با ظرفیت 400 الی 800 نفر از جمله باغ های لوکس منطقه گرمدره می باشد . این باغ دارای فضای سبز بسیار بکر و زیبا به همراه آلاچیق های دنج و آب نما می باشد . فضایی بسیار عالی جهت برگزاری مراسم عقد در باغ عروسی در نظر گرفته شده است . نمای لوکس به همراه نورپردازی عالی لین باغ عروسی را از سایر باغ های عروسی متمایز می نماید . بهترین امکانات در داخل این سالن جهت برگزاری مراسمهای نامزدی، عقد و عروسی فراهم می باشد . تلویزیون شهری فوق حرفه ای پیست رقص ال ای دی دیجیتال با فناوری پیشرفته، نور پردازی خاص و استیج بسیار زیبای گروه موزیک به همراه جایگاه بسیار مجلل جهت عروس و داماد از دیگر ویژگی های این باغ عروسی می باشد . سالن شام بسیار عالی در مجاورت سالن پذیرایی و همچنین چایخانه سنتی با دیزاین بسیار زیبای مراکشی با استفاده از رنگهای گرم و شرقی از دیگر امکانات این باغ عروسی می باشد . پارکینگ بسیار بزرگ با ظرفیت 400 خودرو در این باغ فراهم می باشد .

ردیف یازدهم از پایین :  باغ نارسیس با ظرفیت 250 الی 600 نفر در منطقه گرمدره می باشد . از جمله ویژگی های عالی این باغ عروسی می توان به 2 سالن مجزای بسیار شیک جهت پذیرایی، سالن شام بسیار بزرگ و مبله، آلاچیق بسیار بزرگ و شیک، فضای سبز بسیار زیبا به همراه آبنماهای فراوان با امکان گردش آب در کل محیط، برکه و آبنما و تمام امکانات مورد نیاز جهت برگزاری هرچه با شکوه تر جشن های نامزدی، عقد و عروسی می باشد . با انتخاب این باغ دیگر هیچ دقیقه ای برای برگزاری مراسم نخواهید داشت . پارکینگ این باغ عروسی گنجایش 200 خودرو را دارد .

ردیف دوازدهم از پایین : باغ تالار لوکس سفید با ظرفیت 300 الی 800 نفر واقع در منطقه گرمدره می باشد . در توصیف امکانات این باغ عروسی اشاره به ضرب المثل آنچه خوبان همه دارند/ تو یکجا داری می باشد .

ردیف سیزدهم از پایین : باغ عمارت لوکس سعادت آباد با ظرفیت 350 الی 700 نفر می باشد . این باغ نیز در گروه باغ های لوکس و بسیار عالی تهران قرار دارد . تمام آپشن های بسیار با کیفیت مورد نیاز جهت برگزاری مراسم عروسی و عقد و نامزدی در این باغ عروسی موجود می باشد . ضمنا مدیریت بسیار شایسته ای بر این باغ حاکم می باشد که این امر به تنهایی کمک شایانی در برگزاری مراسم های شما عزیزان می باشد .