میانگین امتیاز کاربران به این پست :
 |  امتیاز 3 از  5  (از 502 رای)

ایده ورود عروس داماد

1402/04/18 | تعداد نظرات :0 |
تشریفات مجالس صبور
|
برگزاری مراسم

به جرات می توان گفت با شروع مراسم و جشن عروسی تمامی میهمانان منتظر لحظه ی ورود عروس و داماد به تالار هستند. در کنار شادی و پایکوبی، هیجان و انتظار برای دیدن این لحظه در تک تک افراد حاضر در مجلس به چشم می خورد. عروس و داماد نیز هیجان زیادی برای این لحظه داشته و بخش زیادی از استرس و نگرانی شان برای لحظه ورودشان است. آنها دوست دارند در لحظه ورود در نگاه همه بی نظیر باشند و به خوبی قضاوت شوند و خاطره ای به یاد ماندنی و بی نظیر را به این لحظه اختصاص دهند. در ادامه این مطلب ایده های جالب جهت ورود عروس و داماد به تالار و سالن برگزاری مراسم را به شما معرفی خواهیم کرد.

لحظه ورود عروس و داماد

لحظه ورود عروس و داماد

لحظه ورود عروس و داماد به تالار

تصور این که نگاه تمام میهمان ها به درب ورودی است استرس را به دل عروس و داماد خواهد انداخت. آنها نگران این هستند که چهره، لباس، آرایش مناسب و زیبایی دارند یا خیر؟ در لحظه ورود چطور لبخند بزنند؟ هیجان خود را چطور کنترل کنند و آرامش داشته باشند؟ چطور لحظه ورودشان را به خاطره ای فراموش نشدنی و منحصر به فرد تبدیل کنند؟ با مطالعه این ایده ها و کمی خلاقیت می توانید ورودی زیبا و بی نظیر را برای عروس و داماد انتخاب کنید تا به کمتر شدن استرس آنها کمک شود. همچنین پیش از شروع مراسم عروسی خود باید از مراحل مراسم عروسی در تالار آگاهی کامل داشته باشید تا دچار سردرگمی نشوید و استرس کمتری را تجربه کنید. ما در مقاله ای با عنوان مراحل برگزاری مراسم عروسی از ابتدا تا انتها به طور کامل به این موضوع پرداخته ایم.

ورود از میان بارش گل ها

یکی از ایده های عالی برای لحظه ی ورود عروس و داماد این است که افرادی از دوستان و نزدیکان در دو طرف ورودی ایستاده و روی سر عروس و داماد را گلباران کنند. این ورود با شکوه حس و حال خوبی داشته و استرس آنها را کمتر خواهد کرد.

ورود از میان فشفشه های روشن

نور ورودی را کم کرده و افرادی با فشفشه های روشن را در دو طرف درب قرار دهید تا ورود عروس و داماد نور باران و زیبا شود. آتش بازی و فشفشه های درخشان در تاریکی سالن و راهروی ورودی منظره ای بی نظیر و بسیار جذاب را به همراه دارد.

لحظه ورود عروس و داماد به تالار

ورود عروس و داماد به تالار

ورودی را با ریسه های نور تزیین کنید

یکی دیگر از روش های نور باران ورودی عروس و داماد این است که با ریسه های نور دالانی درست کرده که عروس و داماد و همراهانشان از میان این تونل نور گذشته و به سمت جایگاه ویژه شان بروند. در اجرای دالان نور با ریسه می توانید از لامپ های با رنگ های مشابه استفاده کنید یا متناسب با سلیقه و سبک عروسی سایر رنگ ها را نیز به کار ببرید.

لحظه ورود عروس و داماد به تالار

ورود عروس  و داماد با ریسه های نور

ورود با رقص دو نفره

رقص دو نفره عروس و داماد هیجانی ترین قسمت مراسم عروسی می باشد، با انتخاب لحظه ی ورود برای یک رقص کوتاه دو نفره می توان به هیجان و زیبایی این لحظه کمک کرد و حس و حال بی نظیری به لحظه ی ورود داد. بهتر است این رقص با ریتمی ملایم انجام شود و زمان نسبتا کوتاهی داشته باشد.

ورود عروس و داماد به همراه کودکان

کودکان انرژی مثبت بسیار بالایی داشته و با حضورشان این انرژی و حس خوب را به اطرافیانشان منتقل می کنند. یک ورود متفاوت را با حضور کودکان در کنار عروس و داماد در نقش ساقدوش های لحظه ی ورود بسازید. بدون شک این کار سبب هیجان و زیبایی بی نظیری در لحظه ورود عروس و داماد به تالار خواهد داد.

ورود بعد از کاروانی از گل

ورود عروس و داماد بعد از کاروانی گل به دست نیز ایده ای بی نظیر است که می تواند با کمی خلاقیت و نظرهای شخصی زیباتر خواهد شد. ورود عروس و داماد با ساقدوش درحالی که ساقدوش ها سبدگل یا دسته گل های بزرگی بر روی دست گرفته اند می تواند یک ورود باشکوه باشد. گل هایی با رنگ های زیبا و انرژی بسیار بالای طبیعت این لحظه را به خاطره و صحنه ای فراموش نشدنی تبدیل خواهند کرد.

ورود عروس و داماد از میان شمع ها

ایده ی دیگری که برای جذابیت بیشتر لحظه ی ورود عروس و داماد می توان به آن اشاره کرد، شمع آرایی ورودی می باشد. استفاده از شمع های بزرگ و سفید رنگ در دو طرف ورودی و کم کردن نورهای دیگر در لحظه ی ورود عروس و داماد، صحنه ای بسیار رویایی و رمانتیک را به وجود خواهد آورد.

ایده ورود عروس و داماد

مه مصنوعی برای لحظه ی ورود

استفاده از مه مصنوعی نیز یکی از ایده های پر طرفدار برای لحظه ورود عروس و داماد به تالار می باشد. عبور عروس با لباس سفید به همراه داماد از میان مه منظره ای رویایی را بوجود می آورد که تجربه آن برای هر عروس و دامادی جذاب و خاطره انگیز است. ما در صفحه بهترین باغ های عروسی در تهران، لیستی کامل از لاکچری ترین باغ های عروسی تهیه کرده ایم.

ورود عروس و داماد از میان دودهای رنگارنگ

استفاده از بمب های دودزا در رنگ های مختلف و با توجه به سلیقه و علایق عروس و داماد ایده ی دیگری است که طرفداران خود را داشته و مورد استقبال افراد زیادی قرار گرفته است. این مورد را می توانید به صورت تک رنگ یا مجموعه ای از چند رنگ انجام دهید.

ورود عروس و داماد با گروهی از نوازنده ها یا تک نوازنده

ورود عروس و داماد با اهنگ و موسیقی در حالی که گروهی نوازنده یا یک نوازنده آنها را همراهی می کند از دیگر ایده های جالب است. استفاده از دف، گیتار و سازهایی که به تنهایی نیز صدایی دلنشین دارند برای این ایده مناسب هستند.

ورود از میان ساقدوش ها

ساقدوش ها در دو طرف ورودی ایستاده و  با دست هایشان سقفی درست کرده به طوری که عروس و داماد از زیر دست های آنها به سالن وارد شوند.

این ایده ها را به راحتی می توانید با کمی خلاقیت و نوآوری به بهترین شکل اجرا کنید. برای اجرای بهتر ایده هایتان می توانید با مشاورین تشریفات صبور صحبت کنید تا نتیجه ای رضایت بخش از کارتان داشته باشید.

امتیاز کاربران به این پست

به این پست امتیاز دهید
با تشکر امتیاز شما می باشد
ثبت دیدگاه
دسته بندی ها
آخرین پست ها
تگ ها