میانگین امتیاز کاربران به این پست :
 |  امتیاز 5 از  5  (از 501 رای)

آیتم تشریفات مجالس عروسی

1402/04/20 | تعداد نظرات :0 |
تشریفات مجالس صبور
|
برگزاری مراسم

زمانی که تصمیم به برگزاری مجلسی می گیرید، تمام دغدغه تان این است که میهمانان شما کاملا راضی باشند و در طول مراسم و مجلس با هیچ مشکلی مواجه نشوید. هرگونه کمبودی به راحتی می تواند تمام زحماتتان را هدر داده و خاطره ای ناراحت کننده در ذهن شما بر جای بگذارد. از جمله آیتم های مهم در مجلس باید به پذیرایی، استقبال از میهمانان، تزئینات و دکوراسیون متناسب با مجلس اشاره کرد که همگی نیازمند تجربه و مهارت است. در ادامه این مطلب به بررسی بیشتر و آشنایی با مهم ترین آیتم ها برای خدمات مجالس می پردازیم.

کارت دعوت؛ مهم ترین آیتم برای خدمات مجلس عروسی

مجلسی که پیش رو دارید از یک جشن تولد ساده تا عروسی و غیره نیازمند دعوت میهمانان می باشد. برای دعوت کردن میهمانان شما باید کارت های دعوتی را تهیه کرده که در آن اطلاعات مربوط به مجلس و میهمانی درج شده باشد.این اطلاعات شامل نوع مراسم، تاریخ و ساعت دقیق شروع و پایان آن و همچنین آدرس دقیق مکان برگزاری مجلس است. کارت دعوت بنا بر سلیقه هر فردی متفاوت بوده و چنانچه مراسم تولد یا عروسی دارای تم خاصی باشد، کارت دعوت را متناسب با تم تعریف شده تهیه کنید. اگر این کارت، کارت دعوت عروسی باشد، انتخاب آن به دقت بیشتری نیاز دارد.

خدمات پذیرایی مجالس

از مهم ترین قسمت های هر مراسم، پذیرایی از مهمانان است. نوع غذا، نوع پذیرایی که به صورت پرسی یا سلف سرویس باشد، انواع نوشیدنی ها و دسرهایی که تهیه می کنید باید متناسب با میهمانی و همچنین فصل و فضای برگزاری مراسم باشد. غذا یا نوشیدنی و دیگر موارد پذیرایی باید در دمای مناسبی قرار گرفته تا زمانی که میهمان تصمیم به میل کردن آن می گیرد، از لذت و کیفیت طعم آن چیزی کم نشده باشد. اگر در فضای باز و به صورت سلف سرویس تصمیم به پذیرایی دارید استفاده از ظروف گرم نگهدارنده و قرار دادن نوشیدنی و میوه و دسرها در مکانی خنک بهترین اقدام برای بالا نگهداشتن کیفیت مواد غذایی می باشد. در تمامی این موارد مشورت با یک تیم تشریفات مجالس عروسی می تواند از استرس و نگرانی های شما کم کند.

همچنین ما در مقاله ای با عنوان ویژگی های میز شام عروسی ایده آل چیست به طور کامل این موضوع را بررسی کرده ایم.

تشریفات عروسی

خدمات پذیرایی مجالس

خدمات عکاسی و فیلمبرداری

جشن تولد، عروسی، استقبال یا بدرقه مسافر لحظاتی خاطره انگیز هستند که افراد دوست دارند آنها را برای همیشه ثبت داشته باشند. برای زنده نگهداشتن خاطره ی این لحظات نیازمند آتلیه و گروه فیلمبرداری و عکاسی هستید. یکی از مهم ترین خدمات مجالس عکسی و فیلمبرداری است. یک تیم با تجربه که مجهز به تمامی دستگاه های به روز و مدرن هستند می توانند آلبومی زیبا را به شما تحویل بدهند. اگر شما تجربه ای ندارید و یا آشنایی کافی برای اناخاب آتلیه ای درجه یک ندارید، می توانید این کار را به خدمات مجالس سپرده و از تیم تشریفات و مدیریت آن بخواهید تا در این زمینه نیز شما را یاری کنند.

دکوراسیون مجلس عروسی و تولد

هر مجلسی که برگزار می کنید متناسب با نوع آن نیازمند دکوراسیون و استفاده از تزئینات و اکسسوری هایی است. بدون شک در زمان برگزاری شما به اندازه کافی کارهایی برای انجام دادن دارید و از طرفی تجربه ی زیادی در زمینه تزئینات نداشته و اگر خودتان تصمیم به این کار بگیرید، موفقیت چندانی نخواهید داشت. تیمی که در قالب خدمات مجالس در کنار شما قرار می گیرند، مشاوران خوبی در این زمینه بوده و همچنین پرسنل یا افرادی را به شما معرفی خواهند کرد تا بهترین دکوراسیون را برایتان انجام دهند. شما با خیال راحت می توانید به کارهای شخصی قبل از برگزاری مراسم تان رسیده و دغدغه ای در زمینه ی کارهای جزئی نداشته باشید.

چیدمان مراسم عروسی

چیدمان مناسب با مجلس

انتخاب مکان برگزاری مجلس

با در نظر گرفتن این مورد که شما تجربه ای نداشته و آشنایی زیادی با بهترین تالارهای عروسی ندارید، در زمان انتخاب برگزاری میهمانی و مراسمی که دارید دچار سردرگمی خواهید شد. مدیریت و مشاوران تیم هایی که خدمات به مجالس را برعهده می گیرند، در این مورد نیز به بهترین نحو می توانند شما را راهنمایی و همراهی کنند. بسته به نوع مجلس و فصل برگزاری آن، تعداد میهمان ها، آداب و رسومی که در برگزاری مراسم تان دارید مناسب ترین مکان به شما معرفی خواهد شد. همچنین محدودیت ها و هر مورد دیگری که برایتان دارای اهمیت می باشد تعیین کننده مکان مناسب برای برگزاری میهمانی و مجلس مورد نظرتان می باشد.

گروه موسیقی مناسب با نوع مجلس

بدون شک در مراسم شادی و حتی مراسم عزاداری مجلس نیازمند پخش موسیقی، مداحی و تلاوت قرآن می باشد. انتخاب گروهی که به بهترین شکل این وظیفه را به بهترین شکل انجام دهد ممکن است برایتان سخت باشد. نداشتن آشنایی کامل و تجربه کافی سبب می شود که از فرد یا افرادی راهنمایی و مشورت بخواهید. این مورد نیز یکی دیگر از کارهایی است که تیم های خدمات مجالس برعهده می گیرند. بدون شک با توجه به تجربه ای که خدمات مجالس در این زمینه و موارد دیگر دارند، خیال شما را راحت نگه داشته تا به راحتی به کارهای دیگرتان بپردازید.

کلام آخر

مجلسی که برگزار می کنید، از عروسی گرفته تا تولد، بدرقه یا استقبال از مسافر و زائر همگی نیازمند تدارکات و هماهنگی بوده به ویژه مراسم ازدواج به آیم های ویژه مراسم عروسی نیاز است اگر بخواهید تمام هماهنگی ها را خود به تنهایی انجام دهید، نداشتن تجربه یا تعدد کارها شما را خسته کرده و سبب می شود نتیجه ی کار رضایت بخش نباشد. اگر تصمیم به برگزاری مجلسی دارید، برای اینکه کیفیت مراسم تحت تاثیر قرار نگیرد و نگرانی بابت کمبود وقت نداشته باشید، برگزاری مراسم را به تیم های خدمات مجالس با تجربه بسپارید. تشریفات صبور با تجربه ای کافی و سابقه ای درخشان و ارائه بهترین خدمات مجالس در کنار شما خواهد بود.

امتیاز کاربران به این پست

به این پست امتیاز دهید
با تشکر امتیاز شما می باشد
ثبت دیدگاه
دسته بندی ها
آخرین پست ها
تگ ها